Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема За срещатанови [re: roya]  
Автор flowered (непознат)
Публикувано09.12.05 21:09



В неделя /11.12/ 17 часа пред фонтана на площад Славейков е срещата на бъдещите априлски майки от форума на бг мама. Който има желание и възможност е добре дошъл.



Тема Re: За феталната, при Димитрова+срещатанови [re: Beни]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано10.12.05 17:41



При Димитрова, в МЦ "Фемина", струваше 40 лв+10 за доплерово. Добре че го направих!
За сърцето ще ходя в 3 градска, там правят най-доброто такова изследване. Аз ще ходя на кардиолог през януари, той би трябвало и мен да прати на преглед на сърцето. Оказа се, че имам вроден дефект, за който подозирах, но понеже никога не сме говорили не съм обръщала внимание. И сега нямаше ако Димирова не бе казала, че тогава е задължително да се проверим и двамата - и аз, и бебчо.

За място, аз предлагам дори обедно да е, да бъде зад ЦУМ "Дон Домат", за да можем да подложим. Там има салон за непушачи.



Тема Re: За феталната, при Димитрованови [re: roya]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано10.12.05 17:45



Ами аз точно се записах за сърдечна и се отказах, за да видя какво ще кажат на феталната. Обаче доплера подтвърди опасенията, че може все пак да е рисково, затова през януари ще отидем. От 3 съм болничен, за да почивам повече, защото малките вампирчета ме изтощават и беснеят ужасно много, ставам опасна!
Дадох предложение за Дон Домат зад ЦУМ, ако искате там!



Тема Re: За срещатанови [re: flowered]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано10.12.05 17:49



ама те май имат нет в работата, дали са видяли?



Тема Re: За срещатанови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор roya (кандидат мама)
Публикувано12.12.05 00:33



За мой срам едва сега видях уговорката за среща. А си бях в къщи и можех да дойда. Защо не се сетих през деня да включа компа . Бях останала с впечатление, че ще видим другия уикенд...
Но здраве да е, де е време все е пред нас - надявам се другия път организацията да е по-добра и по-навременна.

Лека нощ от мен!

Бъдете здрави и обичани




Тема Снимки на бебетонови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано12.12.05 06:14



Снимки не съм правила, реших, че няма нужда отсега. Обаче така или иначе щях диск да нося, а не видеокасета.



Тема За 17-ти, мисля да си остане като дата.нови [re: roya]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано12.12.05 06:18



Вчера се натъкнах на 2 бременни на фонтана, питам ги от дира ли са, не били. После още една идва. Обяснявам им, че имам среща с априлски майки, пък те априлчовци и априлки чакат. Така де, запознахме се, от БГ-мама бяха. Готини, естествено.
Мъжът ми подви опашка и си тръгна, а аз останах и хич не съжалявам.

За 17-ти мислех да си остане, за да се видим с теб, Вени, и останалите софийски майки. Пловдив, харесвам те, но си далече!

Така че чакам предложения.



Тема Re: За 17-ти, мисля да си остане като дата.нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано12.12.05 16:40



Да, за другата неделя/вече тази/ беше, за да има време за организация. Тези, които са се вече видяли пак да дойдат! За Дон Домат щом има зала за непушачи е добре. Какво ще кажете? Аз също съм да обедно време - 17 часа вече е тъмно и струдено. Нека е 13 часа примерно пред централния вход на ЦУМ или вътре, за да не е студено. Да кажем пред елхата - наварно има такава там? Някой да е ходил?



Тема Неделя или събота?нови [re: Beни]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано13.12.05 06:22



Аз ви предлагам....абе когато кажете. 17-ти е събота.
Ако искате събота към 13 часа - време за мезе:)



Тема Re: Неделя или събота?нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано13.12.05 15:52



Радвам се ,че вече си говорим за среща. Аз на 17-ти имам годишнина от сватбата и моят мъж нещо ми спомена за ресторант, но ще направя всичко възможно да не пропусна и срещата на априлките.

Ако е в неделя, предпочитам да е кафено - сутрешно време, а не обедно, но както кажете. Не знам вие, но аз не пропускам събота и неделя да поспя следобед...





Koko - 06.05.2001



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.