Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Добрютро!нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор tusana (новак)
Публикувано28.11.05 08:57



добро утро и от мен.на теб веселото чайниче, кога за последен път взеха кръв за кръвна картина и са ти изследвали урината. че на мен в началото и сега доктора каза като отида на следващата консултация, т.е. след 2 седмици живот и здраве в 22 г.с.има ли значение точно кога, че съм чувала , че втори път правят в 5 лунарен месец, а аз тогова ще бъда живот и здраве вече в 6 л.м.



Тема Re: ЛЕКСИКОН НА АПРИЛСКИТЕ ЩЪРКЕЛИнови [re: чaeнaтa]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано28.11.05 12:42



Ох, здравейте. Пиша общо взето ей така, без причина. Всъщност има причина и тя е, че съм се сдухала яко. Незнам защо така. Забелязала съм, че съм много по - чувствителна от колкото с Вики. Редовно цивря за щяло и нещяло. Понякога просто както си седя и почвам да плача. Снощи съм заспала чак в 2ч. и понеже нямаше какво да правя взех да си мисля разни простотии. трах ме е от разждането, а има още около 5 месеца, освен това не ми е и за първи път.
Е, това е, исках да споделя с вас.



Тема Re: ЛЕКСИКОН НА АПРИЛСКИТЕ ЩЪРКЕЛИнови [re: V_lady]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано28.11.05 13:32



Аз пък не се страхувам от раждането , апо скоро от проблемите на самата бременнсот. Но това е нормално - имам кофти опит!
Дайте съвет как да си оправя проклетата лента!
И не е ли по-добре да пуснем нова тема - тази е огромна!



Тема Re: Добрютро!нови [re: tusana]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано28.11.05 19:01



Ами аз сега съм в 5-ти, взеха ми кръв в самото начало, 2-3 месец някъде. Сега нямам представа дали ще ми взимат, но няма да е лошо.



Тема Re: ЛЕКСИКОН НА АПРИЛСКИТЕ ЩЪРКЕЛИнови [re: V_lady]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано28.11.05 19:04



Това е от умора, така си мисля. Аз също си цивря и не виждам причина да не го правя щом ми напира. Плачи си и да не ти пука:))))



Тема ще си имаме синченови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор roya (кандидат мама)
Публикувано28.11.05 23:48



Днес бях при Мазнейкова. Потвърди очакванията ми, според нея 100% е сигурно, че ще родя момче. Гледахме го отвсякъде, всичко си има. И според нея бремеността ми върви нормално. Дай Боже все така да е, че много ме шашкат роднините.
От 3 дни майка ми ни е на гости и не ми дава нищичко да пипна. То бива угаждане, то бива глезене, ама взех да се съмнявам, че преиграват. Но вдигнах ръце и по цял ден лежа и съм ги оставила - майка и съпругът ми да се въртят край мен. Готвят ми, чистят ми, угаждат ми за всичко - не мога дас е оплача, но ме третират като болна и добре, че майка си тръгва утре, защото на такова нещо не ми се иска да свиквам.
Юначето вече е решено, че ще го кръстим на свекъра - само да се роди живо и здраво. Според Мазнейкова дойде ли април да се готвя за раждане, но не по късно от 24. Шансът да се роди преди 20 бил голям така, че да очакваме Овен-че, а не Телче.




Тема Ей, Роя!нови [re: roya]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано29.11.05 06:40



Овне? И овне , и телче, за момче си е добре!

Аз ходя на работа, мисля от НГ да разпусна дружината, защото вече ми додява. Не ми се стои вкъщи, но работата ми е много напрегната и физически, и психически.
Ето, ставам доста рано , за да прегледам клубовете, бебчо е буден и той:)
Другата седмица съм на морфолофия ли, каквото е там, надявам се всичко да е ок.




Тема Дай инфо , моля!нови [re: roya]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано29.11.05 06:47



Какво гледа Мазнейкова, колко време и колко пари плати, за да се ориентираме с мъжа, моля те!



Тема Re: ЛЕКСИКОН НА АПРИЛСКИТЕ ЩЪРКЕЛИнови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано29.11.05 12:16



О, вчера едвам успях да се прибера вкъщи и си поревах за около 5мин. и после вече не ми се плечеше.



Тема Re: Дай инфо , моля!нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано29.11.05 15:06



Аз също бях при Мазнейкова и останах много доволна. Работи експедитивно и много професионално. Прегледът продължи около 15 минути, но според мен беше достатъчно изчерпателен. Видяхме пола, сърчицето-камерите, стомахчето, мозъка, главичката, ръцете и краката, в т.ч. пръстчетата. През цялото време ни обясняваше много приятелски всичко, а бяхме и с детенце.
Изглежда наистина неслучайно й се носи славата на най-добър ехографист, просто хвърля поглед на екрана и всичко е ясно. Полът напр. го каза за секунди, даже и аз видях. Измери му главичката, ръцете и крачетата.

Има огромен апарат, а за мен имаше отделен екран, който гледах, лежейки. Записа ни и клипче с бебчето, на който се виждаше как то отваря уста и си лапа ръцете. Беше много забавно и слава богу-резултатът е добър. На бебето всичко е наред, отговаря си на срока и по височина, и по грамове, "чудесно бебенце", както тя самата се изрази.

Ние си носехме диск и прегледът ни излезе 70 лева. Вероято и да нямаш диск, не вярвам да се плаща нещо допълнително. Прегледът се състоя в МЦ София.

Аз лично останах много доволна от прегледа и само мога да я препоръчам.

Все пак искам тук да отбележа, че днес бях при моята гинеколожка и тя ми сподели под сурдинка, че Мазнейкова може и да е много добър ехографист, но лично тя не ми я препоръчва за самото раждане-там не й била силата. Имайте го предвид.

Р.S. Ще си имам второ момченце, 100% гаранция според Мазнейкова.



Koko - 06.05.2001



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.