Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано04.10.05 11:17



Честито!
Живи и здрави!



Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано04.10.05 12:48



ЕЕЕ Честито ново попълнение и от мен на Кламерчето!!!
Да е жива и здрава новата хубавица на мама и да носи много радост на кака Вики и на мама и тати!!!



Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор irka (с две кукли!)
Публикувано04.10.05 13:40



ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА КРИСТИНА Кламерче!

Да ти е жива и здрава малката кукла, много щастлива, обичана и късметлийка! Да е весела и красива като каката и мнооого да слушка!

Бързо и леко възстановяване и да напишеш как е минало! Аз още си спомням първия ти разказ за раждането на Вики!

Ама голяма мома, по-голяма от каката се е родила!






Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: irka]  
Автор БУБA (Gabriel20.09.04)
Публикувано04.10.05 14:11



Честита дъщеричка!
Голяма радост за цялото семейство,а и вече Вики е официално КАКА :)

Много щастие да ви носи новото попълнение на семейството!

Чакаме разказа за раждането !



Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано04.10.05 15:08



Честита сладка дъщеричка Кристина!!!!!!!!!!!!!
Да ти е здрава, засмяна и много да те радва! Ти си щастлива мама на две момиченца!
Бързо и леко възстановяване!!



Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор Despina (мамана Детелина)
Публикувано04.10.05 15:33



Чудесна новина!
Мило кламерче, да ти е жива и здрава малката кукличка Кристина.
Сега вече си щастлива майка на две малки принцеси.
Бързо възстановяване и много радост ти желая.
Много целувки.





Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор klamerche (пак бременно)
Публикувано06.10.05 23:10



Благодаря ви приятели за милите думи. Стоплихте ми сърцето. Нямам думи да изразя колко много ви благодаря за радостта която ми доставяте с милите си пожелания за моите дъщерички. Прегръщам ви всички до една. Невероятни приятели сте.

С огромно удоволствие ви представям

Тя е малко копие на своята кака като бебе Особенно много си приличат по прическите

А сега да ви разкажа за раждането си - беше неочаквано лесно. А какъв страх съм брала след първото раждане само аз си зная. Цял ден (на първи) получавах слаби контракции, но не бяха нищо сериозно. Към 23 ч. обаче нещата изведнъж се промениха и започна да ме понаболява тук и там доста сериозно. Обадих се на акушерката с която имах уговорка (невероятна жена на която ще съм благодарна цял живот) и към 24 ч. отидохме в болницата. Там всички спяха. В буквалния смисъл. Нямаше нито едно раждане и навсякъде беше тъмно - предродилни, родилни зали бяха изгасени. Голям късмет нали?! Цяла ВИП болница си имах на разположение. Доктора и акушерката които бяха на смяна въобще не се мръднаха от леглата си. И по-добре. Така обстановката беше някак спокойна. Близо час имаше формалности по приемането ми - документи, преглед, клизма, пукане на мехура, ала бала.... После акушерката ми ме остави на апарата за запис на тоновете за около 20 мин. След това я помолих да ме пусне да се поразходя по коридора, че контракциите станаха доста болезнени. Прекосих го само веднъж и бам в родилна зала. Два напъна и бебе Криси беше в прегръдките ми. Невероятно - но факт. Стана изключително бързо и лесно, а как се притеснявах само... На целия етаж нямаше никой - само аз, моята акушерка, дежурната акушерка и една санитарка. Прекрасна тишина, ноооо до едно време. Криси изрева с такава сила, че се разнесе музика из целия етаж. Най-хубавата музика, която може да се чуе на света. Сърцето ми щеше да изкочи от радост. Когато видях малката си дъщеричка си знаех, че е моето момиче. Прекрасна малка таралежка с подпухнали очички, щръкнала черна косичка, свити юмручета и невероятен глас. Съвършенна просто. Когато акушерката ми я подаде я целувах ли целувах.... Разтопих се от кеф. После доктора дойде да ме позакърпи, че имах малко разкъсвания, но няма как - трябва да си имам спомен и от раждането на Криси. Все пак не е лесно да се роди киФтенце 3850 кг. Здрава да ми е се моля само. Сърцето ми прелива от обич... Къщата ми е пълна. Имам си две прекрасни дъщери. ЩАСТЛИВА СЪМ!

Пожелавам на всички момичета на които им предстои това голямо събите толкова леки и безпроблемни раждания като моето. Кураж момичета. Най-хубавото предстои.

Ще си имам сестричка!

Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано06.10.05 23:44



Мило кламерче,едно голямо ЧЕСТИТО за твоето бебче Криси.Невероатна сладурана е и е абсолютно копие на кака си като бебче.Снимките са много хубави.Да са ти живи и здрави и двете дъщерички-Вики и Криси и да те радват много.Бъдете щастливи цялото семейсво.Целуви
Много се радвам ,че раждането ти е протекло гладко и бързо.



ИВО-23.05.00г. и ДИЛЯНА-23.05.04г.

Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: klamerche]  
Автор irka (с две кукли!)
Публикувано07.10.05 01:19



Кламерче дъщеричките ти са прекрасни!
И бебе Криси е красавица като кака Вики, и как сладко са се гушнали! Пу,пу! Винаги да са си така прегърнати и близки двете сестрички!

Много се радвам, че е минало леко раждането! Пожелавам ти да е кротичко бебче, което да папка и спинка, и да оставя мама да си почива! /а не като моята малка лъвица, която ме държи до ранни зори будна /

Поздрави и целувки от моите две дъщерички на твоите красавици! /пък и са си наборчета /




Тема Re: Честито бебче на Кламерче!нови [re: klamerche]  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано07.10.05 13:36



Бебката ти е голямо пухче, а Вики е много пораснала! Още веднъж да са ти живи и здрави красавиците, а на вас желая много щастие и любов!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.