Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема А секса след раждане?нови  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано22.09.05 22:20



След 40 дена ли е? Поне преди беше така. Може ли по рано? Имат ли значение шевовете? Ще съм ви благодарна, ако си кажете мненията




Тема Re: А секса след раждане?нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор malka s4et-ka (вече мама)
Публикувано22.09.05 22:35



ами когато ти спрат лохиите може и след 40-я ден може и по рано но за предпочитане е и да минеш един преглед при гинеколога след ражаднето за поголямо успокоение все пак и тогава....възможно е ако имаш много шевове да те боли първите няколко пъти...незнам защо аз бях със 5 шева и все си мислех че са малко но при секс ме болеше и то доста дълго допреди един месец а аз родих през март



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор sysi_mysi (новак)
Публикувано22.09.05 23:09



Ние запо4нахме след като ми спря кръвоте4нието след около 50 дни. Аз имах 8 вътре6ни и 5 вън6ни и да ти кажа боли си. Купих оба4е интимен овлажняващ гел и така по-бива.



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: malka s4et-ka]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано22.09.05 23:12



Хм,и мен ме вълнува темата,ама хич не съм се разбързала...И аз съм с 5 шева,но не знам дали съм готова за секс.Нещо ме е шубе,не знам защо.И се притеснявам да не би да съм станала прекалено широка вече...и ако е така-какво да правя,а?Да ида за още едно-две шевчета...?



Тема Re: А секса след раждане? [re: 3лaBeщицa]  
Автор Emichka (прясна мама)
Публикувано23.09.05 00:35



А, да си дойдем на думата! При мен минаха вече 7 седмици май, лекарката каза че всичко е идеално зарастнало, имам 6 малки "козметични" шевчета, взех си Глайтгелен, обаче..БОЛИ!!! Явно на белезите от шевовете не се разтяга както трябва, и засега се дърпам, обаче за тая вечер съм си взела едно дръвце да гризна и ще търпя...все някой ден трябва да се прежаля.



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: Emichka]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано23.09.05 01:11



Секса е удоволствие и за двамата. Или поне би трябвало да бъде. Това, че не се чувствате комфортно по време на секс показва, че тялото още не е готово за това. Защо трябва да търпите болки и притеснения и да се "жертвате" или "прежалвате". Опитайте алтернативни методи докато не се чувствате добре, има толкова много неща, които двама души могат да правят за да показват любовта си към другия сексуално и без да се стига до вагинален полов акт.
С малко фантазия и много ентусиазъм може да накарате половинката да се чувства желана и задоволена и без това



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: Blondi]  
Автор malka s4et-ka (вече мама)
Публикувано23.09.05 14:20



а бе да ти кажа при мене беше обратния ефект станах май по тясна от преди ...абе една такава болка все едно съм девствена аз пък си помислих че н еса ме зашили правилно или са ме закърпили повечко отколкото е трябвало....ама слава богу всичко си поотмина по естествен път ама чак сега след 6мес.



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: Blondi]  
Автор Miggle ()
Публикувано23.09.05 16:38



Ей, човек, стига си блъска главата За глупости. Прави си примерно упражненията За таЗовата мускулатура, това е много важно, особено после, като минем 50_те. Не си "оШирочала", не бой се. Откъде това странно чувство, може би ЗаЩото не можеШ да стискаШ като преди когато ти се допиШка ли? Спокойно, до месец Ще мине и това, мускулите са оЩе "иЗтръпнали", Затова ги упражнявай полека и имай търпение.
И мен ме беШе Шубе месец след раждането, но не съм си давала много Зор. В един момент мерака съвсем естествено стана по_голям от Шубето, и по това поЗнах, че вече може. Спокойствие му е майката, и "подробна" увертюра (да ЗаръчаШ на благоверния).



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано24.09.05 03:55



Не мога да не взема отношение- друго си е старата генерация!
Ако не те боли и не кървиш- нищо не ти пречи и по- рано. Само партньорът ти да се чисти добре, защото понякога се получават гъбични инфекции- както ти на него, така и той на теб- зависи кой е по- чувствителен- по- добре с презерватив...
Айде успех и приятни мигове- всички ги заслужаваме. И аз вече си мечтая за нещо друго освен поза "лъжички в чекмедже"...



Тема Re: А секса след раждане?нови [re: delphin]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано24.09.05 09:53



3ависи как се чувства6 и кога си готова. Аz имах желание zа секс преди да ми спрат лохиите, но иzчаквах. След като спряха обаче ме хвана страх от секса и след раждането иzчаках около 2 месеца. Просто не се чувствах психически и фиzически готова. Важното е да говори6 с партньора си zа теzи не6та, zа да може да те раzбере.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.