Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано21.09.05 13:38



Момичета, помагайте!
След като останах дълбоко разочарована от тортата от миналия РД на Лили, Ви моля да помагате в дилемата - "100 гр. сладки" или "Неделя". А може би и нещо друго?!
Хайде, помагайте



Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови [re: GoldenEyeful]  
Автор smeshko (Slavi)
Публикувано21.09.05 13:48



Ние поръчахме нашата от "100 г сладки" и нямаше грешка, беше и красива и вкусна. Не съм сигурна ама май на "100 г сладки" са по-скъпи тортите от тези на "Неделя".



Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови [re: smeshko]  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано21.09.05 13:59



Няма проблем за парите, въпросът е да не е само някаква блудкава сметана + блат, щото миналата година беше точно това.
Е, поне имаше добър външен вид!



Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя" [re: GoldenEyeful]  
Автор jufy (shtastliva)
Публикувано21.09.05 14:16



Аз мога да ти препоръчам и сладкишница "Гаврош"
Страхотни торти и много видове вкусове, т.е. ти си избираш с какъв пълнеж да бъде.
Намират се в Красна поляна



Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови [re: GoldenEyeful]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано21.09.05 14:23



Понеже темата не е тясно специализирана, мога и аз да се вкл&4а
За всякакви поводи по 2 години насам купуваме торти от сладкарница Неделя. Като вкус, поне по мое мение, са много добри.

Omnia vincit amor


Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови [re: jufy]  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано21.09.05 14:23



Знам я "Гаврош", благодаря ти! Не се бях сетила за нея, а хем съм живяла известно време там....



Тема Re: Off - "100 гр. сладки" или "Неделя"нови [re: GoldenEyeful]  
Автор smeshko (Slavi)
Публикувано21.09.05 14:30



Та значи 2 или 3 блата не помня с 3 вида крем, тези неща се уточняват при поръчката, а тортата беше с форма на кола и беше по-хубава отколкото на снимката в каталога.Като се поръчва тортата ти предлагат варианти - примерно блат: какаов, с орехи и др...., крем: комбинация от ванилов, плодов, карамел. Това са все примерни ама горе-долу така я поръчахме, избираш си блатовете и крема. Всъщност тортата я поръчахме в "Ментов носорог" , но от каталога на "100 г сладки". Цената беше на парче, а тортата се хареса на всички , щото на доста от гостите обяснявах кой й е майстора .



Тема "Росита"!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор mumi (на Маги)
Публикувано21.09.05 14:52



Ние вече втора година поръчваме там и сме много доволни! А и гостите мляскаха доволно и ометоха всичко. Има избор от картинки/форми и блатове, но най-добрия вариант за мен е бисквитената торта. Много е лека и става и за малки хлапета (няма ядки, шоколад и сурови белтъци). Не за всяка форма обаче може да е бисквитена отвътре. Цените са от 2 до 2.50 за парче, като минималния брой=съответен размер торта е 10.



Тема Аз съм за"100 гр. сладки"нови [re: GoldenEyeful]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано21.09.05 16:50



с две ръце



Тема Re: Аз съм за"100 гр. сладки"нови [re: jana]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано21.09.05 17:19



100 гр. са супееер.
Много красиви и много вкусни. Цената е на парче, но имай предвид че парчетата са доста големи, т.е. ако си взимаш вземи по-малко отколкото ти трябват, аз например на сватбата ни взех 60 парчета за 100 човека и остана, всички много я харесаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.