Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема бясна съмнови  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 10:36



момичета бясна съм,свекито отказва да гледа детето,защото така и нареди мъжа и.днес го пратих на яслата полу оздравял,че рискувам вече да ме изгонят от работа.вие имали ли сте такъв проблем с домочадието



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор kati_k (минаващ)
Публикувано15.09.05 11:04



А ти как мислиш? Аз си търся гледачка за бебчо, който е на 3 месеца и ще бъде на 5 когато трябва да започна работа, а "някои хора" отказват да го гледат не, че имат мъж или нещо друго просто не им се занимава. Затова си мисля, 4е е по-добре да не се молиш на никого. Вземи си гледачка, плащай си и като има проблем поне можеш да претендираш. Иначе се получава така, 4е хем не ти гладат детето като хората, хем имат претенции, 4е са го гледала и накрая трябва да си им благодарна. Както и да е, аз голямото си дете също съм го пращала полуоздравяло но детска по същата причина и много се тормозех.



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 11:29



о,да иначе се бием в гърдите и ходим да разправяме наляво надясно как ще гледаме детето и няма да допуснем да ходи на ясла,а после....оф как може да има такива хора,ама явно не само моите такива тъпанари-меко казано



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано15.09.05 11:49



Мило майче, преди да родиш е трябвало още да ти стане ясно, че който си има деца си ги гледа. И неможем и НЕ ТРЯБВА да искаме от тези , които вече са си ги отгледали помощ - било то тъщи или свекърви. Ако те пожелаят да помагат- добре дошли. Но да си мислим, че им е едва ли не задължение.... Пък те нека си говорят каквото искат - детето е твое, ти трябва да си го гледаш. Ако не искаш да е болно на ясла - плащаш на гледачка и това е.



Тема Re: бясна съмнови [re: [desi]]  
Автор NadG ()
Публикувано15.09.05 11:57





Разнообразие -



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор chibopis (писанче)
Публикувано15.09.05 12:05



Аз си имам проблеми и помощта е омърмоана



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.09.05 12:26



Привет...Ами аz оЩе съм бъдеЩа майка и да си приzная не тая и капчица надежда, че свекърва ми или свекъра Ще се грижат някога zа детето...при все това, че тя работи мах.3 дни в седмицата, а той си е пенсионер...като ги zнам какви са или Ще има да ми zвънят преz 5 мин. да мрънкат zа неЩо или направо Ще се раzzвънят, че не се справят...Ако имаШ някоя добра приятелка може да я помолиШ да понаглежда детенце...ако не свиркай си и това е...За съжаление.



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано15.09.05 13:44



Аз си дадох навремето детенцето на детегледачка от 6 м. и през ум не ми е минало да го давам на роднини да го гледат. Първо, няма оправия с тях. Второ, не мога и да имам претенции, понеже детето си е мое и никой не е длъжен да ми го гледа. Пък и никой не ми е предлагал. Сега плащам 300 лева на детегледачка и поне знам с какво я държа в ръцете си.

Личното ми мнение е, че ако бабата/дядото не могат и/или не искат да гледат внуците си, това си е тяхно право. Затова природата така го е измислила, че млади жени да раждат деца, а не възрастни.



Koko - 06.05.2001


Тема Re: бясна съмнови [re: poзi4ka]  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 13:59



ами не съм много съгласна с вас,защото в такива моменти когато детето е болн си мисля,че е нормално да се обърнеш за помощ към най-близките си,още повече че те непрекъснато се бият в гърдите колко много си го обичат внучето-ама всичко е май за пред хората.защо майка ми можа да си изхаби цялата отпуска да го гледа,а свекърва ми дето си стои по цял ден вкъщи отказва да постои с него 2 дни докато се закрепи,е аз на това му викам непукизъм



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор Miggle ()
Публикувано15.09.05 14:01



Не ги ругай, ами направо си намери друго реШение на проблема, най_добре с гледачка, когато детенце е болно и не може на ясла/градина. Дръж ги далеч от тебе, бабите вЗемат кръвен данък!!! Ще дойде време, когато Ще можеШ да се обърнеШ и да ги ЗавреШ с чиста съвест в кучи Задник, ЗаЩото не им дължиШ ниЩо. Свободата, Санчо ...

И аЗ сама се оправям, не е лесно, но предпочитам така. Мъжо ми помага, доколкото може, и това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.