Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: привет колежкенови [re: Taнчe®]  
Автор kati_k (минаващ)
Публикувано15.09.05 17:00



Аз не съм съгласна само с това, 4е детенце е било болно. Ако е искала да ходи на море или на кръчма- добре отказва и няма за каво да се сърдиш, но в случая не е права свеки каквото и да ми говорите. Аз по същия начин се молих веднъж за детенце и моята ми отказа и никога няма да го забравя, защото беше болно. а има и нещо друго, в такъв случай как да го оставиш на случайна гледачка? Няма защо да се караме просто мисля, 4е момичето има право в случая и я подкрепям.



Тема Re: Чакай малконови [re: gk77]  
Автор NadG ()
Публикувано15.09.05 17:47



Ами аз много обичам кръщелниците си, но никой не очаква от мен да ги гледам. Днес сутринта гледах едно предаване, в което разказаха следната притча "Летял си старият щъркел към юг и носел на гърба си малките щъркелчета. И ги питал "А аз като остарея, дете мое, ти ще ме носиш ли на гръб". Едното казало "да", другото "да", а третото "Не, татко, аз ще нося моите деца на гърба си." Та така, хората се грижат за своите деца, а те за техните деца и така нататък - така е подреден светът. Другото е злоупотреба. Родителите си имат свой живот и имат право да го изживеят, без да са ангажирани да ни гледат децата. Гледачките и те душа носят, и те трябва да се хранят. По същия начин не приемам, когато родителите издевателстват над децата си, че са им длъжни, защото ги били отгледали. Деца се раждат от любов към партньора, за да ви продължат и за да им се радваш, а не да си създаваш "роби".

Разнообразие -



Тема Re: Ами допусни, ченови [re: Blue Eyes]  
Автор Taнчe® (поспалана)
Публикувано15.09.05 17:55



проблемът е, че се натискат да помагат а като им дойде яйцето на дупето се фръцват и иди се оправяй....




Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор NadG ()
Публикувано15.09.05 17:57



Ми наречете ме реакционистка, но аз не бих си оставила мъжа, за да гледам детето на дъщеря си или сина си. Аз по мое желание, а не по негово.

Разнообразие -



Тема Re: Ами допусни, ченови [re: Taнчe®]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.09.05 17:57



А zа това иде реч



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор NadG ()
Публикувано15.09.05 18:00



Ама защо ти пяка какво говори на хората? Нали всъщност важни са действията - да се намери кой да гледа детето. Ми, няма да е баба му, голямо чудо.

Разнообразие -



Тема Re: бясна съмнови [re: NadG]  
Автор kati_k (минаващ)
Публикувано15.09.05 18:15



Чакай малко, няма ли да гледаш детето 2 дни докъто оздравее? Аз не бих постъпила така. Ако исках да си гледам кефа /извинявам се за израза/ добре стой си при мъжа, ама в случая??? Интересно ми е на колко си години, извинявай за любопитсктово.



Тема Re: бясна съмнови [re: NadG]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.09.05 20:33



Това е адски егоистични иzкаzване и не мога да си помисля, че може да го каже една майка!
РеШението да имаШ дете е да поzволиШ на сърцето ти да се раzхожда иzвън тялото...



Тема съгласна съмнови [re: ET]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано15.09.05 21:24



а и са некакви изкукали и нагли... бабите де....



Тема добре казанонови [re: NadG]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано15.09.05 21:29



едно е уважение към родители, а съвсем друго да се превръщаш в техен роб. Основните грижи и усилия трябва да са насочени към собствените ни деца. Ако се проба на двата стана накрая ни децата, ни родителите ще са доволни. Така е живота... за щастие или за съжаление...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.