Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема привет колежкенови [re: gk77]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано15.09.05 14:50



знам че си бесна на свеки. Знам как се чувстваш имайки нужда от помощ и не получвайки я от когото си я очаквала. Аз също имам нужда от помощ. Разликата е че не я очаквам от никой и затова на никой не се сърдя. Нормално майка ти да ти помага повече от свеки. Моята свеки също не помага а майка ми с удоволствие би го направила, ако не се намираше на 2000км от тук и ако не помагаше на сестра ми с нейното бебе. Не искам помощ от свеки, не съм пробала дори въпреки че предполагам че няма да ми откаже. Просто не мисля, че ми е длъжна. Мисля, че единствено на мъжа ми имам право да се сърдя ако не ми помогне и няма причина да не го направи. Очакваш да те подкрепим в яда ти. Ама според мен ще е по-здравословно просто да не очакваш нищо от свеки. С мъжа си намерете начин да се оправите. Така е и правилно според мен.



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор _sv_ (новак)
Публикувано15.09.05 14:51



Използвай момента и се уточнете кога и за какво можеш да разчиташ на нея, при какви условия (примерно колко време по-рано ще я информираш), какво ще очакваш от нея и т.н. Ако пък отказа й да гледа детето е неочакван за теб, пак говори с нея - разбери вие като родители на детето, дали не сте обидили или пък засегнали жената.



Тема Re: бясна съмнови [re: _sv_]  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 14:53



ами изобщо не сме я обидили ама свекъра и забрани щото при това положение не може да му слугува



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор lss (blue)
Публикувано15.09.05 15:00



Нищо ново под слънцето... Моята свекърва много обича сина ни... пред хората А като е само с него (и нас) се затваря в другата стая и ако детето отиде при нея го отпраща, че й се спяло Уточнявам, че тя живее на 200 км и го вижда само няколко пъти годишно! Отдавна не съм и помисляла да й оставям детето - пробвала съм, но когато го оставих първия път (за половин час!), го намерих с пергел в ръката - беше на година и 2 месеца! Когато стана на 5 години, реших че мога да й се доверя отново (все пак детето порастна) и й го оставих за 2 часа (извикаха ме спешно по работа, а тя беше в къщи на гости). В резултат го заварих мокър от врата до дупето, а беше зима! Тя не беше забелязала, че детето "се е мило" Как да й оставя детето?! Категорично съм заявила на мъжа ми, че тя не може да го гледа и това е!!! Така че си гледаме сина с мъжа ми и в извънредни случаи го оставяме на майка ми, която не ми отказва, но гледам да не я безпокоя много, защото и тя ходи на работа.



Тема Re: бясна съмнови [re: gk77]  
Автор Miggle ()
Публикувано15.09.05 15:13



Това с "на времето" е най_слабия аргумент на всички времена. Ти на детето си купила ли си му количка, и ако да, ЗаЩо? Баба ти на времето само в количка са я раЗхождали. Айде недей така. Ясно е, че си ядосана, но ако погледнеШ тона на тоЗи си постинг, Ще видиШ ЗаЩо те "нападат", както се оплакваШ по_долу. Просто се опитват да ти обяснят, че не си само ти в това положение, и да ти предложат своите варианти За справяне със ситуацията. Ако не ти харесват, хубаво, никой не те насилва да ги прилагаШ. Ако само търсиШ съчувствие и раЗбиране (човек и от това има нужда понякога), добре, ох, горката ти, и мойта свекървеЩица кука яко и ме е страх да оставя малката и За две минути сама с нея, и аЗ не мога да раЗчитам на никого, не е лесно, ама това е да си майка. Айде да спретнем една темичка, да си оплюем дружно свекървите, да ни олекне, и да даваме нататък.



Тема Re: бясна съмнови [re: Miggle]  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 15:22



аз не искам да плюя свекървата,вярно има доста неща които не ми допадат,но все пак за да има мир и спокойствие търпя,но това,че мъжът и и забрани да гледа детето,а тя само мига на парцали ей богу незнам как ще преживея.благодаря ви все пак ,че ми отделих те време май няма смисъл повече да тъпчем на едно място.останете си със здраве



Тема Re: бясна съмнови [re: lss]  
Автор bubulina (непознат )
Публикувано15.09.05 15:23



Мила gk77 ситуацията ми е до болка позната! Аз също не искам да ми гледат детето (и никога свеки не го е правила дори за 5 мин. ЗАЩОТО ОЩЕ КОГАТО БЯХ БРЕМЕННА МИ КАЗА ДИРЕКТНО, ЧЕ КОЙТО СИ ИМА ДЕЦА ТРЯБВА ДА СИ ГИ ГЛЕДА) но ОСВИРЕПЯВАМ когато слушам колко много го обича и как мре за него!!!!!! На мен тези две неща не ми се връзват и не става въпрос да го гледа за повече време а например за половин час докато отида на пазар но неееееее ще изпусне някоя дума от някой сериал !!! Е това беше още за първото а сега имам и второ и не съм се и опитвала да и го оставя. А ходи и разправя на съседите колко го гледа и т.н. глупости не че те не виждат как стои въпроса. Имам един голям въпрос към мамите дето смятат, че свеки не е длъжна да помага: те длъжни ли са и ще и помагат ли ако се наложи???? Или и тя ще трябва да си вземе гледачка не дай си боже някога! Защото моята свекърва не смята, че тя трябва да ни помага но очаква помощ от нас.! Ние живеем едни над други и когато аз си слагам зимнината тя си гледа сериала но когато тя слага нейната ние сме длъжни да отидем да и помогнем (защото свекър ми не и помага в тези работи) ама това не е ли неин проблем??



Тема Re: Чакай малконови [re: gk77]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано15.09.05 15:23





И ти ще станеш баба, не го забравяй.



Тема Re: бясна съмнови [re: bubulina]  
Автор gk77 (новак)
Публикувано15.09.05 15:28



мдааааааа най-накрая някой който да разбере къде всъщност е проблема.благодаря ти



Тема Re: Чакай малконови [re: [desi]]  
Автор bubulina (непознат )
Публикувано15.09.05 15:28



Моля те поясни какво значи това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.