Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шейново - Софиянови  
Автор Emili ()
Публикувано30.08.05 12:55



Здравейте,

на мен още ми е малко рано да раждам, но моя доктор ми препоръча да ме изпрати да раждам в Шейново. Нямам особено информация за Аг-та в София, а и винаги има противоречиви мнения. Бих искала да чуя все пак вашите мнения, ако имате някаква информация. И с какви докумнети трябва да отида? Може ли като дойде момента да отида и да стане при дежурният екип?
Ще съм ви много благодарна!



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: Emili]  
Автор kati_k (новак)
Публикувано30.08.05 13:05



Документите са си като навсякъде:
- направление за раждане
- изследванията, които са ти правен, кръвна група
- и един лист нещо като приемо-предавателе протокол беше, но личният лекар знае точно.
За Шейново, аз лично не съм доволна, защото педиатрите са им под всякаква критика. За акушер- гинеколозите - добри са. Зная, че скоро е направен ремонт и че продължава да има стрептококова инфекция, но тя май си е навсякъде. Като вече имаш контракции отиваш и който те приеме. Има и много доволни от там, аз лично родих второто си дете в Майчин дом. Успех.



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: Emili]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано30.08.05 14:23



Аз лично гласувам с две ръце за Шейново,много добре уредена болница с невероятни екипи.Там раждах преди две години и нямах никакви оплаквания и никакви проблеми с инфекции.не съм раждала в други болници,но мога да направя сравнение с майчин дом,където си водех консултацията деветте месеца и определено ако пак реша да раждам,ще избера отново Шейново!



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: anidimova]  
Автор milamia ()
Публикувано30.08.05 14:51



Аз родих там на 21март тази година. Много съм доволна- чисто, ново, приятно като обстановка и в родилна зала, и по стаите, и във ВИПа. Отлични лекари - и гинеколози, и неонатолози. Супер симпатични акушерки и персонал, с много добро настроение и отношение към всички родилки. Бебоците бяха винаги чистички и спокойни когато ни ги водеха за кърмене и ни ги оставяха за по 1 час. Моята не е имала никакви инфекции. Така че съм много доволна. Успех.



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: milamia]  
Автор Emili ()
Публикувано30.08.05 16:14



Благодаря ви за бързите отговори :)) Надявам се че мога да отида без уговорки и други такива, и няма да ме върнат :))))))
Важно е да се настроим позитивно :) Да не се панирам от сега :)



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: Emili]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано30.08.05 16:41



спокойно миличка.Гледай си тумбачето сега,пък живот и здраве като отидеш,няма да те оставят да родиш на улицата



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: anidimova]  
Автор blizna4e (мартенска мама)
Публикувано30.08.05 17:07



Аз също съм много доволна от Шейново.родих там на 07.03. тази година.Беше чисто и уютно,весели усмихнати санитарки и акушерки,добри гинеколози,добри неонатолози.И моята бебка няма инфекция от там.Всички бяха много любезни с мен,храната ми харесваше,бебка беше винаги чистичка.
Самото раждане (секцио) беше извършено перфектно от чудесен екип.Имам само хубави спомени и впечатления от там.
Така че ти го препоръчвам.





Тема Re: Шейново - Софиянови [re: blizna4e]  
Автор kukki (новак)
Публикувано30.08.05 19:40



И аз съм за Шейново. Родих там на 24.06 тази година. Наложи се секцио, мина перфектно. В реанимацията и след това всички баха много мили и обясняваха всичко, което не ми беше ясно.
Освен изследванията, които са ти правили по врреме на бременността ти трябва кръвна група, лична карта и обменна карта, която ти се дава от лекара, който ти води женската консултация. Ако имаш въпроси, питай и леко бременеене!



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: Emili]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано30.08.05 20:12



Леките и безпроблемни раждания минават добре навсякъде
Лошото е, че предварително не можеш да знаеш какво ще бъде твоето. Може да имаш лека бременност и тежко раждане, както и обратното.

Моето беше проблемно и трудно, да не кажа кошмарно.

Няма най-добра болница. За всички ще чуеш и хубави и лоши неща. Аз раждах в Шейново 2003г. Кракът ми няма да стъпи повече в тази болница. Няма да разказвам историята отново, за да не плаша бъдещите майчета. Момичетата, които са по-отдавна в клуба знаят за какво става въпрос.
Важното е болницата да има добра апаратура и да е чисто. Останалото е въпрос на късмет.

Лека и безаварийна!



Тема Re: Шейново - Софиянови [re: Emili]  
Автор kem77 (винаги усмихнат)
Публикувано31.08.05 16:00



И аз родих Емо там, при д-р Нецов, имах уговорка с него, а и той е моят лекар от 7-8 години. Много съм доволна от отношението, наблюдавах как се отнасят към родилките, които нямаха уговорка с лекар - бяха много търпеливи, любезни, обясняваха всичко. Сградата е скоро ремонтирана, ако ще взимаш ВИП, не ти препоръчвам 1 ет, защото няма самостоятелна тоалетна, а след кърмене пред тоалетната на етажа стават едни опашки.... да не ти казвам.
Гласувам ЗА!
Лека и успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.