Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема чувствам се дебела!!!  
Автор pozi4ka (огнена)
Публикувано26.08.05 16:41



Скъпи мами,

а пък вчера се видях с една приятелка, вече влязла в деветия месец. Изглеждаше толкова добре във фигурата, че направо да й завиди човек. Само едно коремче отпред, а отзад няма да кажеш, че е бременна. Чудя са как го постигат тези жени!!! Аз съм къде-къде още, а непрекъснато нещо ми се зоби и ми се струва, че панталоните ми ме стягат. То няма и как да не ме стегнат при този апетит! При това все ми се яде нещо хлебно, а от плодовете и зеленчуците имам чувството, че ми се сгажда...
Чудя се вече какво да хапвам, че да не ми се лепи на дупето. Още отсега се чувствам изтерзана, а какво ли ме чака занапред ...



Koko - 06.05.2001


Тема Ще ти мине скоронови [re: pozi4ka]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано26.08.05 16:52



Не се тревожи. И аз бях пуснала такава тема, но освен всичко се чувствах грозна, + ми излизаха пъпки и не исках да ходя никъде. 1. Панталоните няма как да не те стягат, щом хапваш. Ама като ти се хапва - хапвай. Като не можеш плодове, карай на домати със сирене и таратор ( от таратора ставаш като плондер, ама поне после излиза бързо и не се лепи). Освен това хляб не е толкова зле. По-се дебелее от чипсове и такива разни неща. 2. Купи си някоя дрешка, или обувки. 3. Отиди на фриЗьор - ето това много помага - после се гримираш, лакираш си ноктите, и си ОК.. Изобщо не се шашкай. Май всички изпадат в такова състояние по това време на бременността. Аз даже плачех - толков зле се чувствах. Не е че си дебела, ами хормоните ти пречат да мислиш нормално. Скоро ще мине. Хайде приятно разкрасяване събота и неделя. А коремчето ще порасне, и много ще си го харесваш



Тема Re: чувствам се дебела!!!нови [re: pozi4ka]  
Автор bubulina (непознат )
Публикувано26.08.05 16:53



Здравей, то си е комай въпрос на ген но са малко тези дето не им личи. Ти сега мисли за малкото човече в теб и си хапвай пък килограмите после ще ги мислиш. С две деца не е като с едно та може и лесно да влезеш във форма.
Леко виеменеене!



Тема Re: чувствам се дебела!!!нови [re: bubulina]  
Автор Mъppp (ентусиаст)
Публикувано26.08.05 17:00



Хапвай си, сега ти е паднало! Аз като нормална жена, която вечно е на диета, точно тогава пък нищо не ми се ядеше. Много ме беше яд.



Тема Re: Ще ти мине скоронови [re: Meme lndiankata]  
Автор pozi4ka (огнена)
Публикувано26.08.05 17:03



Знаеш ли кое е уникалното в случая - че всички ме намират страшно разхубавена!!! Най-вече бабите ми .... Но днеска и една съседка -мой набор, ми каза пред входа, че направо не могла да ме познае, толкова съм била хубава така понапълняла, такава свежа...
А пък аз като чух, направо ми потънаха гемиите...



Koko - 06.05.2001


Тема Re: Ще ти мине скоронови [re: pozi4ka]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано26.08.05 17:09



А, щом те намират хубава, значи си хубава. И кой каза, че непременно трябва да си 45 кг за да си хубава. Нали знаеш - да има - око да види, ръка да пипне. Казвам ти, всичко е плод на твоето въбражение. Ето виж колко хора те виждат по-хубава!



Тема Re: Ще ти мине скоронови [re: pozi4ka]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано26.08.05 17:13



Ааааа! Има и по-гадно изказване от това на съседката ти. Например когато вече си родила да те попитат : " Ама ти роди ли?Хич не ти личи!"
Горе главата! Да са ни живи и здрави децата, а пък кг се връщат.



Тема Re: Ще ти мине скоронови [re: Meme lndiankata]  
Автор pozi4ka (огнена)
Публикувано26.08.05 17:13



Абе чудя се, като видя и аз някоя бременна жена, ми се вижда винага такава хубава и миличка.... Даже и пълнички, всички са страшно чаровни. А пък си спомням, че при предната бременност всички отново ме харесваха, а аз все се чувствах като кифла и бях много унила...



Koko - 06.05.2001


Тема Re: чувствам се дебела!!!нови [re: pozi4ka]  
Автор ® (®®)
Публикувано26.08.05 17:37



миличка аз всеки ден като се погледна в огледалото ми се реве, а като се кача на кантара ..... Но знаеш ли какво.... сега ни е паднало да папкаме, няма да лишавам бебчо понеже някой мисли че съм дебела!!! Хапвай си на воля колкото и каквото душа ти поиска, аз така права пък после ще го мисла! Данък обществено мнение не плащам!!!



Тема кифла с мармаладнови [re: pozi4ka]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано26.08.05 17:37



или кифла със сиренце???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.