Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Ето ни подред – за Октомври 2005!нови  
Автор lss (blue)
Публикувано02.08.05 19:49



Ето ни: бъдещите майки на октомврийчета
Ако има грешки – пишете и ще ги коригирам следващия път.

01.10. - Aeona -
01.10. - mam4e_mia -
01.10. - ven_y
03.10. - rastamaster
05.10. - pipi_67 -
07.10. - lss -
07.10. - dessy77
09.10. - klamerche -
16.10. - voltage
17.10. - ® -
19.10. - Defi_d -
20.10. - eva77 -
22.10. - svetlinkata -
22.10. - dineva
22.10. - julll -
25.10. - siconik -
25.10. - pipilota viktualia
26.10. - teddy123
26.10. - fani41OO -
26.10. - ma_nda_rinka -
??.10. - mama gigi
??.10. - pmdown

Леко бременеене на всички мами!!! Хайде, че не остана - само още 2 месеца



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор lss (blue)
Публикувано03.08.05 10:52



Момичета, къде се загубихте? Как ви понасят августовските жеги? Растат ли коремчетата? Започнахте ли да приготвяте нещата за бебоците?
Аз съм още на етап списъци, но вече се замислям сериозно за пазаруване Даже с таткото избрахме име на бебо А вие?
Сега планирам сериозен разговор с лекаря, който искам да ме оперира (аз ще съм секцио, нямам право на избор...). А след 3 седмици ще започна 45-те дни преди раждане Чакам с нетърпение



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор siconik ()
Публикувано03.08.05 11:29



Е, друго си е така, да сме подредени.
Аз, все си мисля да не изпреварвам нещата, но взех да свалям разни списъци с необходими вещи, слагани по други теми, за бебето, за родилния дом... Накрая нищо чудно да си преодолея суеверието и да понапазаря.
Хайде, дано леко да карате, че е много горещо.





Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: siconik]  
Автор dineva (новак)
Публикувано03.08.05 12:13



Ние сме приготвили само кошарата.Нищо не съм купувала още,но вече се замислям защото понякога нещата се случват по-рано от предвиденото.Септември излизам в отпуск и тогава мисля да понапазаря,но май е крайно време и аз да започна със списъка ,че все нещо се изтърва.А иначе съм добре.Днес ме боли кръст но може би защото се опитвам да си качвам краката както съм на стола върху бюрото и да работя.Усещам че кръстът е под напрежение и правя малки коремни преси...няма как трябва и да се работи



Тема БРАВИСИМО!!!!нови [re: lss]  
Автор julll ()
Публикувано03.08.05 15:08



lss,списакът ти е страхотен!!!И тия щъркелчовци...........много весело Равносметката е - повече Везни .
Иначе и аз съм стигнала само до списъците - за родилното и за
бебо.Извадила съм си доста инфо относно кърменето и за първите бебчови дни,което смятам да си сложа в сака за родилното.У дома сме още на вълна ремонт на детската.Бавно, но славно!Остават щорите и паркета.Засега съм повече от доволна
А бебчо си ме "побутва" сериозно.Явно жегите не му пречат на игрите.Коремчето си ми расте и започва да натежава.И освен жегите от друго не мога да се оплача.С името за момиче сме готови отдавна.И видеозона каза,че ще е девойка - с чипо носле.И двамата искаме момиче . Но защо не мога да се отърва от натрапчивото чувство, че ще е е момче?И така съм от месеци.Не се чувствам особено комфортно от това А и все пак видеозона за мен е 50:50.Обичам нещата да ми се нареждат,както си ги планирам и да няма "непредвидени изненади".
И какво именце сте избрали вие?



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор lilli (lubopitanata)
Публикувано03.08.05 15:45



Може ли и мен да ме влкючите?
Аз бях отпуска и чак сега видях темата за октомврииските мамите
Понеже аз също очаквам бебе на 29.10 (момиче така казаха, като ме гледаха на видеозона на 22 седмица, а според таблиците триабва да е момче) usmihvam se][
Аз инъче сум на 27 год. и сте ставам майка за пръв път



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор lilli (lubopitanata)
Публикувано03.08.05 15:46



Може ли и мен да ме влкючите?
Аз бях отпуска и чак сега видях темата за октомврииските мами
Понеже аз също очаквам бебе на 29.10 (момиче така казаха, като ме гледаха на видеозона на 22 седмица, а според таблиците трябва да е момче)
Аз инъче съм на 27 год. и сте ставам майка за пръв път



Редактирано от lilli на 03.08.05 15:49.



Тема Re: БРАВИСИМО!!!!нови [re: julll]  
Автор lss (blue)
Публикувано03.08.05 16:04



Благодаря, julll Надявам се да ви харесва на всички. А щъркелчовците са по идея на септемврийките, признавам си. Много ми харесаха и си помислих, че ще се харесат и на другите мами-октомврийки
Аз чакам второ дете и затова пазаруването ми няма да е голямо, имам всичко от по-едрите покупки. Затова не съм се разбързала, но желанието ми за ходене по магазини нараства
Всъщност ние с таткото измислихме 2 имена - едно за момче и едно за момиче. Е, вероятността да е момиче е минимална, но все пак... докато не се роди - не знаеш Решихме да кръстим бебо на майка ми този път. Аз мислех да му дадем име, което да не е на никого от родата, обаче срещнах силна съпротива. Чак свекървата се намеси и си даде мнението в подкрепа на майка ми (която пък даже не пита мислили ли сме за име - тя не е от хората, които се месят без да ги питат). По този случай пък дръпнах едно конско на мъжа ми - защо е говорил със свекървата за нещо, което трябва да решим само двамата Не че не стана както предпочитах аз, де Затова конското беше кратко, заради принципа Остава да чуя какво ще каже майка ми, но едва ли ще има нещо против следващото внуче да носи името й А вие си пригответе за всеки случай и име на момче

Ох, и моят корем ми тежи доста... Вече не мога да ставам лесно от фотьойла А има още 2 месеца! На какъв ли балон ще заприличам дотогава Не че сега съм малка Първият път не бях толкова огромна
Май се поувлякох с писането Хайде леко бременеене на всички и стойте на хладно по възможност



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор voltage (orange)
Публикувано03.08.05 16:05



Здравейте и от мен, октомврийки!
Lss, моля те, сложи ми щъркелче със синьо вързопче!
И двата видеозона ми потвърдиха, че ще е момченце, но аз пък бях вътрешно убедена, че ще е момче- не съм си помисляла друго. С таткото сме на седмото небе!
Моите списъци отдавна са готови, но изчаквам да дойде Септември, че тогава почват да зареждат есенната и зимната стока. Бебчо вече си има първите покупки - боди, пижамка, одеалце!
И с името сме готови!
Говоря му, понякога му пея!

Чао зесега, че е голяма жега и бягам на климатика!

[image]http://lilypie.com/create_baby_days.php[/image]


Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lilli]  
Автор lss (blue)
Публикувано03.08.05 16:10



lilli, ДОБРЕ ДОШЛА!!! Обещавам да те впиша в следващия списък, не мога да редактирам този. Ще се радваме много да споделяш всичко, което те вълнува, в нашата темичка Лека бременност!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.