Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дайте съвет, моляяяяя ви.нови  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано17.08.05 18:46



Немога да преодолея страха от повторно забременяване. Имам син на 6 месеца и половина и това наистина е най-хубавото нещо на света но...ми е малко трудно. Доста ревлив е...коликите продължиха до 4-тия месец, сега почнаха зъби с температури и разтройство....а и си е с характер детето....Наистина че има кой да ми помага ако не издържам вече, но все пак е трудно, и наи-важното е че парите не стигат особено. С мъжа ми не излизаме защото напоследък нямаме възможност а бебо си се нуждае от много неща. Та така.....7 години бяхме гаджета преди да се оженим ( защото забременях) и се пазехме по класи1еския начин - прекъсване, но ето че бебето стана. безкрайно сме щастливи с него но....аз изпадам в ужас пред мисълта че може да се случи отново. Сега секса е рядкост.....незнам заради мен или него...пазим се с Фарматекс овули + прекъсване. Въпреки това всеки месец съм с тест за бременност. Понякога даже се събуждам и си се представям в ситуациа в която съм бременна и трябва да реша какво да правя. Едни шантави неща... Вечер от страх да не би....мъжа ми да поиска...понякога слагам малкия между нас. ужас :( Ще се побъркам. Зле ми е направо. Преди сме го правили по 3 и 4 пъти на нощ, а сега след 1-виа път се обръщам на другата страна и се правя на заспала. А ИСКАМ ДА Е КАКТО ПРЕДИ !!!! Но някак си немога....незнам тогава маи...абе незнам, не че не съм се страхувала но сега, просто за сега съм категотична че неискам още едно дете а знам че дявола като си няма работа...... ПОМОГНЕТЕ МИ !!! ИСКАМ да си върна предишните отношения с мъжа ми но...не ми се вярва скоро да стане. Как да бъда по сигурна и как да преодолея този страх? Струва ли ви се надежден метод овулите + прекъсване ! Заедно ! И изобщо ако можете да ми помогнете или сте били в такава ситуациция, разкажете как сте се справили и имали ли начин въобще.
Благодаря предварително.

Редактирано от KATl_Z на 17.08.05 18:52.



Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: KATl_Z]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано17.08.05 18:52



Миличка, не трябва едно такова нещо да ти бъде такъв проблем. Консултирай се с лекар и поискай да ти изпише противозачатъчни - ще си разрешиш проблемА, повярвай ми.



Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: Meme lndiankata]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано17.08.05 18:57



Незнам как ще ти прозвучи но......нямам възможност за по 15-20 лева на месец за хапчета. и второ - пила съм няколко вида , резултата беще един - повръщане и главоболие безкрайно. Неискам повече да пробвам, имах си проблеми и чесно казано, дори и да можех да си го позволя, не бих взела отново.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: KATl_Z]  
Автор balerinkata (нов)
Публикувано17.08.05 19:17



Знам че съм малка но моят съвет е да си сложиш спирала.така щте си решиш проблема за много дълаг период от време.моята леля има 2 деца и неиска трето и си сложи спирала от 2 год. е с нея и не е имала никакъв проблем. Дано да съм ти помогнала.



Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: balerinkata]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано17.08.05 19:25



Sпиралата също не е решение за момента....1- во има възможност да се измести без да се почувства което се разбира само при преглед, 2-ро хубавите спирали са по 200-300 лв. 3-то една евентуална бременност със спирала винаги е по-рискова. Така и тва отпада. Обмисляла съм го изключително дълго време и дори си взех спирала ама от по-евтинките, така и не я сложих, не само според мненията на жени с спирали а и според моя гинеколог, това не е решението което търся. искам 1-во да се справя с психолигическия проблем.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: KATl_Z]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано17.08.05 19:54



Най-добре би било да поговорите съвсем откровено с мъжа ти за всичко,което те/ви притеснява.Без задръжки и притеснения.Да идеш на специалист,също ще ти струва пари,провери как стоят нещата с направление,има сексолози,които се занимават точно с такива неща и ще ти помогнат.
Опитай се най-вече да не искаш,да не си представяш и да не чакаш всичко да бъде както си е било.Защото това не е възможно.Не само за този твой конкретен случай,а по принцип.За сяко нещо.Нещата в живота се променят,вървим напред,самите ние се променяме,не може да искаш всичко да е както преди.Разбира се,че едно дете изменя нещата коренно,но би трябвало да е за по-добро.Това,че не го правите вече по 3-4 пъти на нощ не означава,че по-малко се обичате или,че любовта си отива.И ние вече не го правим толкова,но...всяко нещо с времето си.Важното е какво желаете и как се чувствате.Защо не поговориш с него,той ще те разбере,ще ти каже какво очаква,иска,какво си мисли.
Ние лично се пазим с презервативи,но.. и те струват париз,нам.Но можеш да махнеш глобулите и прекъсването и да ползвате презервативи,няма да ти е по-скъпо.
Горе главата и не се отчайвай така,нямаш причини за това.



Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: KATl_Z]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано17.08.05 20:08



Пробвала ли си Марвелон или Мерсилон? Холандски противозачатъчни, към 7-8 лева са на месец, с минимални дози на хормони, 99.9 % сигурни! Аз съм страшно доволна от тях, а преди съм пробвала по лекарско предписание пак, много други хапчета, но тц - проблеми като вмирисване, надебеляване, кръвотечения... А Марвелон съм го пила 6 години, като на всеки 6 месеца има 1 месец почивка, спрях го по желание и след 3 месеца вече бях бременна. Нито се окосмих, нито напълнях, нито кървих, нищо бе! Даже и пъпките ми премахнаха, и насладата от секса ми се увеличи от тях, честно! Разбрах, че си категорично против хапчета, но това е дъ бест! В момента аз и мъжо сме на презервативи, че пия едни други хапчета, които са противопоказни на противозачатъчните, но в момента, в които ги спра, веднага минавам пак на Марвелон. Все пак, консултирай се с АГ-то ти! С приятелски поздрав - Деси.



Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: Blondi]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано17.08.05 20:09



Na globulite i прекъсването съм заложила, защото моя гинеколог ме уверяваше, че ако спазвам стриктно указанието няои от методите като глобулите гарантират 100% ефикасност. Но аз за още по-сигурно държа и на прекъснатия акт. Презерватив мъжа ми неиска да ползва.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: desykv]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано17.08.05 20:10



Хм,това звучи добре.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Re: Дайте съвет, моляяяяя ви.нови [re: KATl_Z]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано17.08.05 22:11



Еми да, значи пробвай тези хапчета. Аз като трябваше да взимам противозачатъчни, смених 3 вида докато попадна на подходящия. и то защото в БГ (поне преди) нямат за практика да ти правят изследвания кои хапчета са подходящи и кои не. Направо препоръчвт някакви. И квото стане. По принцип би трябвало да знаеш на 1вата седмица дали това са твойте хапчета или не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.