Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Майки в чужбинанови  
Автор petia911 ()
Публикувано08.08.05 10:17



Zdraveite mami v 4ujbina .Kade ste? Haide da si zaformim room :) Az sam v Israel.4akam bebe prez noemvri , mom4ence!! Vremeto nablijava .

Редактирано от Чeтa на 09.08.05 22:38.



Тема Re: Maiki v 4ujbinaнови [re: petia911]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.08.05 14:17



Здравей и ти ...аz съм в Германия...чакаме бебето преz Януари...Хареса ми идеята zа темичка на "чужбинките"...Браво



Тема привет от Даниянови [re: petia911]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано08.08.05 14:57



аз тъкмо влязох в съсловието на мамите



Тема франциянови [re: petia911]  
Автор carpe_noctem (goblin)
Публикувано09.08.05 09:34



ние сме за края на март

I'm so happy, I can't stop crying.


Тема Re: франциянови [re: carpe_noctem]  
Автор petia911 ()
Публикувано09.08.05 09:48



I kak 6te rajdate , momi4eta?Kakva ideia imate .Az 6te si pravia upoika zadaljitelno.No niama da e vodno rajdane .Imam o6te 2 meseca i malko i ve4e sam pro4ela vsi4ko koeto moje da se pro4ete po vaprosa za rajdaneto .Oh, valnuvam se , i me e strah ....ama malko samo .
Ina4e se maja s wheat oil (p6eni4eno maslo (olio).Majete si korem4etata i gardite da stava raztegliva kojata o6te ot rano, a po-kasno se majete i otdolu za da ne se nacepite mnogo.1 pat na den stiga ......da pravim kakvoto mojem da pomognem na tialoto si .......Kak ia karate .Razpraviaite ne6to...kak e jivota tam pri vas?



Тема Re: франциянови [re: petia911]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.08.05 14:45



ами аz оЩе не съм реШила как Ще раждам...мисля, живот и zдраве да е нормално с епидурална упоика, ако много ме zаболи...иначе оЩе от началото се мажа с някакво олио, комбинирано от пШеничен zародиШ, какаово, соево и вит.Е и А, а сега минах на крема на Биотерм и съм по_доволна, zаЩото мириШе по_добре и попива бърzо, но zа всеки случай се мажа с олиото вечер, а Биотерма сутрин zа да не ми се съсипва дрехите... но аz си мажа и дупето и бедрата...в четвъртък сме на лекар и тогава Ще мога да кажа как сме...иначе сега мога да кажа само zа мен_ДОБРЕЕЕЕЕ...опитвам се да почна да дебелея, че първите месеци имах много блиzки среЩи с тоалетната и поzагубих някое и др.кило...хайде поzдрави и другите и те да раzдуят едно друго



Тема за Biotermнови [re: surfline]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано09.08.05 15:19



Мазах се с тоя крем от 3я месец до края на бременността след всяка баня. Корема и гърдите. Родих и нямам нито една стрия по тези места. Съжалявам обаче, че не си мазах и задните части - целите са на стрии и е нещо отвратително. Но не вярвам крема да помогне вече... след дъжд качулка...



Тема Re: за Biotermнови [re: DreamsComeTrue]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.08.05 15:52



пиШе, че помага н стрии, който са под 10 годиШни...ако съм на твое място вzимам един и почвам пак...мисля, че поне Ще ги поzаличи малко.



Тема privet i ot Hollandнови [re: petia911]  
Автор poppins4e (непознат)
Публикувано09.08.05 15:58



терминът ми е на 24 август-вече съм на тръни!!!незнам ,дали си вьбразявам,но маи имам предварителни контракции и ми е по-смъкнат корема като че ли.такива неща.
мисля,че ще раждам нормално-така вървят нещата/тука в изкл.краини случаи прибягват до секцио./
за упоика-незнам още-ако не издържа,ще помоля.понякога ме е страх адски,а в някои моменти съм с хладно спокоиствие-еми ,да-трябва да мога да издържа,нали все пак всички маики минават по този път.а и желанието и радостта да го родиш надделява:-)
но...определено е много вълнуващо-как ли ще изглежда,дали ще се справя...как ще си го гушкам,пея..и и играикам с него


какво друго-този клуб в дир-а е много сладък,интересно ми е,но тй като съм от неопитните,само следя отстрани нещата:-)
поздрави от мен..и нека да се включат още много ентусиастки!!!



Тема Re: privet i ot Holland [re: poppins4e]  
Автор poppins4e (непознат)
Публикувано09.08.05 16:12



незнам,но аз съм разочарована от тия кремове вече-явно е до типа кожа.пробвах едни много скъпи-на Collistar-не ми е по джоба,но си го позволих-реших да пробвам едно от наи-добрите средства...и още миналия/осми/месец се нацепих по корема..и не след дълго,се появиха и другите-над дупето -отстрани на кръста.ми..т'ва е!
но..продължавам да се мажа,де...поне до края:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.