Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Teди]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано09.08.05 19:06



Лелеее,гледахте ли снимки от раждането,дето има един линк...аз направо си глътнах езика.Категорично няма да раждам!!!



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Blondi]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано09.08.05 19:41



Хи-хи казах ли ти да не гледаш..и аз така като видях един филм и 2 седмици бях категорична , че няма да раждам..после ми мина..споко ще те размине и теб



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: cveti_3]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано09.08.05 19:52



подигравай се,подигравай се...пуснах ти бележка,я бързо да ми пишеш,чорло



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Blondi]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано09.08.05 20:39



Хи-хи и ме юркат даже...

Споко де споко ето пиша ти.....



Тема Blondi..права си :(нови [re: Blondi]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано10.08.05 03:16



Най-доброжелателно бих посъветвала всички май4ета да не ги разглеждат. Едно е да го чуеш, друго да го видиш. Направо е отвратително, всичко ми се обърна. Не искам да раждам, отказвам се



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Blondi]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано10.08.05 09:12



Аз таквиз неща не гледам



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Teди]  
Автор Aeona (sassy)
Публикувано10.08.05 10:06



...Споко бе мамчета!... аз се успокоявам с това, че няма да сме нито първите нито последните преминали през това (още повече, че някои от нас дори са преминавали веднъж през това изпитание)...

...Аз гледах един филм за раждането по СКАТ - предаването Биберон и плаках от радост за майката. Усещането дори през телевизора беше невероятно...Аз много бих искала да родя нормално, но заради диоптъра няма да мога най-вероятно. Сега ще пускам тема до варненските майки дали някоя може да ми пепоръча офталмолог за да си даде мнението за типа раждане. Ако някоя от варненските мамчета тук знае, да ми пусне бележка...

...А иначе вчера бяхме на ЖК, с бебка всичко е наред, развива се точно по термин така че казаха да не очаквам изненади...поне засега...Потвърдиха, че е момиченце и следващата седмица ми изписаха какви ли не изследвания ...от всички възможни отвори по тялото...ако разбирате какво имам предвид...

...Много цунки и гунки от нас!!!



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Blondi]  
Автор ana_mari (Варна)
Публикувано10.08.05 11:43



И аз ги разгледах тия снимки, хем съм раждала вече един път голям гнус ме хвана,че те по-дебели и космати не можаха ли да ги намерят,ужас!!!
Абе докторите дето ще ни гледат да му ми мислят , ние ще се радваме на бебчетата :)))



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: ana_mari]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано11.08.05 14:40



Здравейте, мацки!

Нещо много назад е паднала темата ни, бива ли такова отпускане! Стегнете се де! И стига сте мрънкали, че ви боли нещо, още малко остава, после ще е големия зор:)).
Моят мъник го изписаха по-рано, още на 4 август и същия ден отидохме на вилата на свекито, та една седмица загубихме там. Смело мога да кажа, че на почивка с бебе - нЕма такова животно, хем свекито поемаше детето докато бях на плаж, ама нощем....Уау, уморително! Поне 3-4 дни трябва да реанимирам:)).

А какъв е този линк с гнусните снимки?

Целувам ви по големите коремчета и чакам скоро компания за моя бебок:)).



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Mapчeтo]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано11.08.05 15:41



Абе момичета-аз да попитам пак за болежките.Някой боли ли го коремчето ниско долу.Щото на мен от няколко дни -все си представях че така боли при контракции-ама болката е постоянаа и вечер се усилва.Днес се гледах в едно огледала-направо ми се е откроила една черта отдолу-сигурно до там е стигнал бебока.Доктора каза ,че такива болежки били нормални-главичката натискала надолу-ама не могга да разбера сега контракциите ми болезнени ли са или не са




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.