Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Blondi]  
Автор Aeona (sassy)
Публикувано04.08.05 09:56



...Сигурна съм бе Блонди...то и с просто око се вижда дори когато съм права. Дясната ми половина на корема е издута, а в ляво почти нищо, аз и ритниците в ляво ги усещам, ръчичките малко по- надолу, по слаби4ки, а крачетата горе...Много добре му се вижда позата как е застанало, гръбче, дупе всичко е в дясно...Аз не бях чувала за това, че бебчетата се разполагали в ляво като се обърнат ...



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Blondi]  
Автор Aeona (sassy)
Публикувано04.08.05 09:56



...Сигурна съм бе Блонди...то и с просто око се вижда дори когато съм права. Дясната ми половина на корема е издута, а в ляво почти нищо, аз и ритниците в ляво ги усещам, ръчичките малко по- надолу, по слаби4ки, а крачетата горе...Много добре му се вижда позата как е застанало, гръбче, дупе всичко е в дясно...Аз не бях чувала за това, че бебчетата се разполагали в ляво като се обърнат ...



Тема Re: Имаме си бебченови [re: Teди]  
Автор Aeona (sassy)
Публикувано04.08.05 09:58



Да и е честит малкият Ангел на мама dezho!!! Да я радва с много усмивки!!!



Тема Re: Имаме си бебченови [re: Aeona]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано04.08.05 11:17



Здравейте,мамета!!!Как е в тези жегиНОвата темичка пак е супер.
Блонди и аз имам контракции-но не са болезнени.Мен ме е много страх,че не мого да установя кога ще дойдат родилните-толкова съм боса.Ама те тези подготвителните са си напълно нормални в осми месец.
Аз да ви попитам-мен ме мъчи една тъпа гадна болка отдолу-под корема-на тазовата кост.Дали е нормално-да не това да е родилни контракции-ама ако беше щях да съм родила до сега

Аз да се похваля-вече си имаме почти всичко необходимо за бебо-купувам само аптечката,шезлонг за ваничка и още някоя дрешка и стоп




Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Aeona]  
Автор 3лaBeщицa (минаващ)
Публикувано04.08.05 12:07



И моята бебка е разположена така - доктора ми го показа на ехографа - главичката долу, гръбчето обърнато надясно, дупенцето - горе чак в ребрата, а крачетата и ръчичките в лявата половина. И всички удари и ритници и побоища стават от ляво




Тема Re: Имаме си бебченови [re: Aeona]  
Автор 3лaBeщицa (минаващ)
Публикувано04.08.05 12:08



Честито на мама Дежо!!!
Много здраве и късмет на малкия Ангел!!! И скорошно прибиране в къщи!!!




Тема Re: Имаме си бебченови [re: Teди]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано04.08.05 15:06



Ей ,вече започнаха да се раждат бебета! Честито на мама dezho! Бързо да наддава малкия бебок и скоро да се похвали мама от къщи!
Аз така спокойно го давам този път,нали съм за края на септември. Изобщо не съм се приготвила. Но тези дни трябва да се заема.
Жегата засега успешно избягвам с климатика в къщи и надвечер в морето. Иначе не се диша. В понеделник ще си пускам всички изследвания и се надявам бебето да си е застанало с главата надолу. Последният път беше с дупето и малко ме постресна.

Поздрави от морето

Златко -16.03.03 г.



Тема Re: Имаме си бебченови [re: milena*]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано04.08.05 18:31



Привет-Мривет,
Пипи,да започна с теб и да те понахокам малко-как може да падаш точно СЕГА,бре,жена,ама каква си.Не искам да те плаша,но след падане, и то не толкова сериозно като твоето НЕЗАБАВНО трябва да се отиде в болница за преглед.Незабавно!!!Та,ако не си ходила,си вдигай Д-то и заминавай!!!

За бебето,че обикновено се разполага с гърба наляво и по-рядко надясно-така пише по книгите,но важното е канчето да е надолу,пък гърба...

Лиде,и мен ме боли таза и то от 2 месеца,нормално е.Контракциите ми са като болки при цикъл,същите,не бих казала,че са безболезнени,но се търпи.

Тедка,да не си нещо в грешка с килцата на новото бебче-1250 гр?Не искам да звучи лошо,но такова бебе много трудно може да оцелее.Да не е 2250?Не може в 8-ми месец да е толкова мъничко или аз се бъркам нещо?



Тема Re: Имаме си бебченови [re: Teди]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано05.08.05 00:23



ЧЕСТИТО на мама Дежо
Да и е живо и здраво беб4ето, бързо да наддава и много радост да и донесе А на щастливия татко много да помага в грижите.



Тема Re: Имаме си бебченови [re: Blondi]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано05.08.05 09:50



Блонди, няма грешка в килограмите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.