Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Имаме си ново бебче!!!!нови [re: pachikrak]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано26.08.05 19:38



Ще взема да отсъствам по-често, че да има повече родени бебчета!

Честито на Блонди и на Теди! Много се радвам и за двете! Да са ви живи и здрави малките бонбончета и да ви радват много....и дано да нямате колики!

Настръхнах като прочетох, че вече има родили:))))))))))))))!



Тема Re: Имаме си ново бебче!!!!нови [re: lideto22]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано27.08.05 03:57



Честита бебка на мама Теди. Да е жива и здрава, да порасне хубава и умна дама.
Лиде,
И аз се чудя какво чака моя господин. Много лесно се дава да го изпреварят Постоянно съм нащрек и нямам никакво търпение вече. Стискайте палци да е тези дни. Аз ако тръгна към болницата ще пиша непременно
Цвети, и ти не се ослушвай... Време ни е ве4е!



Тема Re: Имаме си ново бебче!!!!нови [re: rosito_mama]  
Автор Bella13 (непознат)
Публикувано27.08.05 18:03



Честити ви бебчета момичета Дано нямате колики и бързо се възстановите:)

Аз 2 седмици не сум ви чела и ей на пак съм пропуснала....Нямам време да се обърна...преместихме се вече и подреждаме...уффф дано бебчо си трайка още малко,4е леглото му още не са го докарали,а и не сме готови с подредбата

Дано скоро се появат и други мами,който нещо се ослушват май
Тежка съм вече и се чудя:Абе корема как така ще ми стане като преди?!Нещо не ми се вярва

Чао засега от мен и леко на всички



Тема Re: Имаме си ново бебче!!!!нови [re: rosito_mama]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано27.08.05 19:10



Вярно е розито мама, ама като не ще човека, какво да го правя?? Според лекарката ми имам контракции, а аз нищо подобно не усещам....

Може би нашите бебоци си чакат прилежно термина прилежно и не искат да изненадват мама и татко......Знам ли?? Аз вече не знам какво да мисля.

Може би още малко търпение ни е нужно....



Тема Re: Имаме си ново бебче!!!!нови [re: lideto22]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано28.08.05 09:00



Теди, честито и тук на двете ви! И на щастлините мъже в къщи... Аз пуснах и една сълзичка от умиление- не се познаваме, ама сте ми толкова близки всички... Да знаеш, че дъщерите са голямо щастие за мама- не че синовете не са , но друго са момиченцата...
Да сте здрави и щастливи!



Тема Re: А софийските майчета??нови [re: cveti_3]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано28.08.05 09:04



Цвети, като се знае, че съм с месец след вас, аз съм готова на срещи всякакви, опитах да вляза в БГ-мама да видя за срещите там, както ни посъветва Вещицата, но нещо не става... ако има нещо, аз съм насреща- ще взема камера, защото такава гледка не е за изпускане- един куп мами в напреднала бременност! Може да ми вземат материала в някое хумористично предаване...



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕ МАМКИ И ЧЕСТИТИ РОЖБИЦИ!нови [re: Teди]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано28.08.05 17:17



цяла седмица в болницата ми правиха какви ли не изследвания. сега съм отпуск 2 дни икакво да видя, ама чакайте де още не е септември, тази седмица и аз май ще се запозная с бебо, момче е за сега е около 2,800 кг. но плацентата ми е започнала да калцира и ще играе ножа, аз мисля да е на 01,09 и се надявах да открия сезона но както виждам май до четвуртък всички ще сте родили, стискам ви палци и дано като се прибера да има мнооого бебоци



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕ МАМКИ И ЧЕСТИТИ РОЖБИЦИ!нови [re: Kitke]  
Автор asinka ()
Публикувано28.08.05 17:36



стискам ти палци и на теб!



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕнови [re: asinka]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано28.08.05 19:33



Здравейте,
Много,много благодаря на всички за милите думи и пожелания.Всичко мина ок,ще разказвам в закованата тема тези дни,да не се повтарям тук.Стискам палци на всички оставащи по реда си,да мине леко и безпроблемно.Целувки от мен и малкия Кристиян.



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕнови [re: Blondi]  
Автор asinka ()
Публикувано28.08.05 19:49



хайде още веднъж честито!да сте живи и здрави!Кристиян да е много добър умен, и късметлия и да му се разминат бебешките болежки!на теб бързо възстановяване!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.