Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Нашите септемврийчета :-)нови [re: Teди]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано24.08.05 09:37



Нашите септемврийски бебчета:

17.07.2005 (термин 10.09) - бебе Александър на мама Марчето - 2.000 кг, 41 см
03.08.2005 (термин 14.09) - бебе Ангел на мама dezho - 1.250 кг, 34 см
23.08.2005 (термин 12.09) - бебчо на мама Blondi - 3.600 кг, 49 см


Бъдещи майки и татковци за септември 2005г.

01.09 - cveti_3 -


01.09 - loreta_27
01.09 - kukumi
01.09 - 3лaBeщицa -
01.09 - tonesa -
01.09 - rosito_mama -
04.09 - svetllad
05.09 - gazibara (бъдещ тати)
07.09 - big problem
07.09 - мapycя -
09.09 - Теди -
09.09 - lideto22 -
10.09 - esbere -
10.09 - Kitke - ?
11.09 - Гъceниk
12.09 - iva.petkova -
13.09 - ana_mari -
15.09 - premaman
15.09 - tombi -
16.09 - Mama_Vili -
17.09 - joliv -
18.09 - vesi_n -
21.09 - milena* -
21.09 - bratovcheda (бъдещ тати) -
23.09 - tani71
23.09 - Немирница -
26.09 - sladkoma4e -
27.09 - EвaKaлинa
28.09 - Bella13 -
01.10 - mam4e_mia -
01.10 - Aeona - ?
01.10 - ven_y
05.10 - pipi_67 -
17.10 - ®



Тема Re: Имаме си ново бебче от мама Блондинови [re: lideto22]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано24.08.05 09:43



Лидето, не им вярвай, аз от кога мрънкам , че искм да раждам , корема ми е много ниско, направо ми се удря в краката и ей ме на още не съм родила , нито пък имам пизнаци...А акушерката ми от 8 месец върви след мен и ми повтаря как всеки момент ще род..Тоя момент е вече 1 месец
Та това май с високо корема е много относително...



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: Teди]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано24.08.05 09:55



Момичета, започна се
Вече все по-често ще се поздравяваме с появата на поредното септемврийско бебче. Хайде сега и едно момиченце, та да се нашари малко списъкът

Аз днес направих последните изследвания и вече съм готова с всички документи. Още не съм си приготвила чантата за родилното, ще изчакам прегледа в края на седмицата и тогава ще стягам багаж.
Мама има рожден ден на 7-ми септември и ми се иска бебка да се роди на същата дата, затова не бързам да раждам
То и да бързам, все тая

Как сте вие в последните бремелински дни?



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: Teди]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано24.08.05 09:59



Здравейте,
и аз съм готова с всичко, дори с торбата и се чувствам прекрасно. Нищо не ме боли, нямам контракции, въобще чудо....

А все се надявам да започна да раждам вече то време не остана, ама явно човека е на друго мнение. Подритва ме нежно и това е...



Тема Re: Имаме си ново бебче от мама Блондинови [re: cveti_3]  
Автор Heмиpницa (вече мирясала)
Публикувано24.08.05 12:53



Честито, Блонди!!!! Да ви е жив и здрав малкият палавник!!!!!!!!!!
Толкова се радвам за вас.
Надявам се, че всичко си е ОК.
А не искаще да ходиш в болница, а?
Ама си ми и ти една....
Чакаме снимкииииииииииииииииииии

При мен остава точно един месец, сега се връщам от женска консултация. Д-р Коларов /МД/ ми каза, че тоновете на малкия са като по учебник. Само малко ми е нисък хемоглобина и ми предписа някакви хапчета до раждането да пия по едно всеки ден.
Мами, като спя наляво нямам болки долу, ама като се завъртя надясно и все едно слон ми е стъпил на онази работа. Явно се притискат кръвоносни съдове, адски боли. Още нямам контракции или поне нищо не съм усетила.
Бебо е с главата надолу, ама ме рита отдясно. Едни такива издутини ми прави, корема ми е в супер странна форма. Нормално ли е според вас да имам корем като яйце????

Не останаааааааааа...Още малко



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: cveti_3]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано24.08.05 22:34



ей,къде се затрихте.да нямаме някое ново бебче????
Аз се чувствам....тежка,тромава,малко изнервена и щастлива.Имам чувството,че корема ми ще се пръсне-адски твърд ми е и навсякъде пипам бебе-дали е нормално???Плюс това качих поредните 2 килограма.Контракцийки си имам,менструална болка ниско в корема също-но болезнени контракции не-дано така се задържи положението до другата седмица-моляяяя.



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: lideto22]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано25.08.05 08:52



Аз съм тук, дебелея си и чакам кротичко
Тоновете на беба са добри, сигурно чака дисциплинирано термина като батко си
Коремът ми вече е огромен, но пък се чувствам много енергична. Сума работа свърших напоследък, че после не се знае колко ще ми стигат силите.

Лиде, аз първата бременност само с лека менструална болка докарах 7 см разкритие



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: Teди]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано25.08.05 09:51



Поздрави и от нас за новоизлюпената майка Блонди и нейното сладурче
Иначе и ние сме добре в понеделник ще ида за последните изследвания и ще чакаме да видим как ще се развиват нещата и при насАз спрях да едрея ям като за световно дет се вика сега ми е паднало ама кантара не помръдва ,но пък съм +11 кг. и да си призная и те ми понатежават.
Някои майчета съвсем се доближиха до термин и можеби ще чакаме нови добри новини.Нашия нов е за 11 септември ама божа работо.Въпреки ,че бих се радвала да е тогава тъй като и аз съм родена на 11 септември.Интересното при нас е ,че предния път термина ми с Боян беше за 8 декември а тогава е роден мъж ми е той поизбърза малко и се появи на 29 ноември.Дано сега имаме съвпадение



Тема Re: Нашите септемврийчета :-)нови [re: Teди]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано25.08.05 14:43



Ей-ТЕди-я не ме шашкай,че нали знаеш на мен колко ми трябва....Добре де щом направлението важи само една седмица как раждат мамите с един мвесец например по-рано???А и да попитам-на вас изследванията ви във вас ли са и какво ще стане ако например почна да раждам,а нямам изследвания в мен,а и доктора го няма???
А някой да знае това какво значи и за какво се използва-CITRIC ACID

Редактирано от lideto22 на 25.08.05 15:50.



Тема Re:Пловдивски майчетанови [re: Teди]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано25.08.05 21:42



Момичета, отново сме решили да се съберем в събота от 11 часа в пицария "Верди" до телевизията и радиото. Така че всяка бъдеща мама, която има желание и възможност ще е добре дошла!!!
Поздрави на тумбачетата!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.