Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: за бръсненетонови [re: Blondi]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано21.08.05 20:28



Колата е различно от епилатора..Аз епилатор няма да посмея да си добилжа до онази част от тялото, направо ти се чудя как се справяш с болката...

Колата маска според мен боли по -малко..абе нали знаеш въпрос на навик и т.н.


Виж бръсненето поне е безболезненео



Тема Re: за бръсненетонови [re: cveti_3]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано21.08.05 20:39



Ааа,аз не знаех,че е различно усещането.Мислех си,че е едно и също,само дето колата е по-лепкава и топла.Епилаторът по боли,така ли?Е,няма да има цялостно скубане при всички положения.юе се развихря с бръснача пред огледалото,а пък като знам,че тогава ще имам вече контракции и ще ме е треснала една паника от предстоящото събитие...брр,мога само да се моля да не се порежа яко.
Но...по ме притеснява гадната клизма.Как ще си я хакна,да не ми стане нещо,бе?Шубе ме е,ама пък никак не искам да ми се изсипят срамотиите по пода пред хората и ПРЕД МЪЖА МИ ....



Тема Re: за бръсненетонови [re: Teди]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано21.08.05 21:34



Доколкото знам от едн аакушерка е много важно да си добре почистен и без наранявания, защото ако си се порязал или нещо друго трябва да те дизенфиксират и т.н. т.е допълнителни и излишно усложнение затова ме посъветваха, че ако не мога да се справя добре по-добре да се остави за родилното.
Теди, може би в краен случай и аз ще направя като теб, сра не срам така май ще е по-добре ако таткото се окаже , че не се справя...



Тема Re: за бръсненетонови [re: cveti_3]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано22.08.05 08:59



Всъщност последното нещо, което изпитваш е срам
Да не говорим, че на акушерката точно това й е работата и сума жени са минали през ръцете й. "Процедурите" отнемат съвсем малко време и предвид цялата емоция покрай раждането, която те чака после - лесно и бързо се забравят



Тема Ужсен сърбеж по тялото!!!нови [re: Teди]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано22.08.05 10:43



Абе хора,преживявали ли сте такова нещо.Ще полудея-цялото тяло ме сърби,и най-вече ходилата и дланите-ужас.Не мога да спя и е страшно изнервящо.Айде-да беше от разпъването на кожата щещше да е само там дет се разпъва.Ами то на ходилата и дланите.Кажете някой ако знае как се облекчава това чудо-ще черпя.



Тема Re: Ужсен сърбеж по тялото!!!нови [re: lideto22]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано22.08.05 12:14



Лиде, аз го преживях този кошмар, когато бях бременна с Оги.
Още в седми месец започна да ме сърби кожата по корема, после сърбежите се разпростряха и по бедрата, и по гърба. Единственото, което ме успокоявше временно беше душ с хладка вода и после мазане с бебешко олио. Мазала съм се с часове... напълно сериозна съм.
Лекарите ми казваха, че е нормално.
Три месеца се мъчих, а с раждането сърбежите изчезнаха за миг.
Щом още си спомням кошмара, представи си какво беше
Стискай зъби, мила, малко остава!



Тема Re: Ужсен сърбеж по тялото!!!нови [re: Teди]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано22.08.05 16:07



Ама не издържам-все едно преживявам миналогодишната си шарка-ужас.Не може ли да ползвам алергозан-поне за ръцете и краката-имам предвид кремче алергозан?????



Тема Re: Ужсен сърбеж по тялото!!!нови [re: lideto22]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано22.08.05 17:35



Чувала съм и други мамчета в 9 месец да се оплакват от сърбежи и всички лекари и акушерки им обясняваха , че е нормално...и да търпят
Стискам палци да те поразмине малко



Тема Re: Ужсен сърбеж по тялото!!!нови [re: cveti_3]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано22.08.05 18:16



Как сте мамчета? Аз от два дни нощно време имим леко болезнени контракции ама все още пазя фронтаДори да си призная онзи ден за малко да се обадя на доктора ама реших да чакам до сутринта и те /контракциите/ взеха че ми попреминаха.При вас започнаха ли да стават по - болезнени и да зачестяват.А това бяло течение взе ,че ми стана доста обилно въпреки ,че в петък ми взеха влагалищен секрет и той не показа нищо.
Иначе постоянно съм нащрек да не ми падне тапата ,предния път като ми падна родих на другия денИ постоянно се притеснявам дали с бебето всичко ще е наред ,докато не го видя живо и здраво няма да се успокоя.Вие имате ли такива трегови относно здравето на бебто ,защото аз предния път въобще не се притеснявах ама сега ........
Някоя от вас случайно да е избрала и тя болница Лозенец за раждане ,защото аз се ориентирах на там , ако има и други мами можем да се засечем като нищо с тези близки термини дето ги имаме



Тема Re: Ох,май ще раждамнови [re: Teди]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано23.08.05 07:54



Момичета,направо съм в шаш и паника.Или ще раждам днес или имам много яка фалшива тревога.В 4 сутринта бях брутално разбудена от една гадна контракция и сега се появяват на всеки 10 или 15 минути и отшумява.Боли,но не е нетърпимо,ама е гадно,де.Освен това ми се появи и кръв.Ама чиста,светла кръв,не е никакава тапа,да му се не види.Пуснах тема,пък да видим какво ще кажат по-опитните.Аз се заредих с кафенце пред компютъра и какво ще става-не знам,ама да стискате палци,защото ще се гътна от шубе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.