Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: за бръсненетонови [re: Blondi]  
Автор cveti_3 (член)
Публикувано20.08.05 18:16



Аз пък обиколих няколко козметични салона (всичките ги посещавам) , но никой не иска да ми направи кола маска.Явно ги е страх. Аз им казвам, че вече така или иначе ми е време та дори и да тръгне голяма работа. Ама те всичките категорично ми отказват.

Та и аз май съм на комбиниран вариант огледалото и като не се спавя таткото.
В крае случай ще ме дооправят в болницата какво да се прави....



Тема Re: за бръсненетонови [re: cveti_3]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 18:35



Не е ли много болезнено,бре,Цветке?Аз имам епилатор,дето си го ползвам все още с упсех за оформяне,ама чак пък цялсотно да се оскубя...ще боли множко май.Иначе е хитро,после 2 седмици ще съм чистичка,ама...май ще си се бръсна пред огледалото.



Тема Re: Хубава новина,ама не е бебе...нови [re: Teди]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 19:11



...а е...ГРЕЯНА РАКИЙКА!!!

Хе,хе,чета тия дни разни стари теми от архивите и сега четох за раждане,контракции и разкритие.Има много интересни неща и една докторка казва,като започнат контракциите ,докато сте си още в къщи,да си пийнете греяна ракийа с малко захар.Етанолът действал отпускащо на шийката,което улеснявало разкритието.Аз много мразя ракия точно,но си представям колко ще ми се услади отсега...ммм



Тема Re: Хубава новина,ама не е бебе...нови [re: Blondi]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано20.08.05 20:58



За бръсненето-и на мен ми е много тежко-плюс това за съм от косматите мамиТолкова много черни косми-ужассссс.Сега мъжа ми е зает с грижата ама само отпред-отдолу го правя на кьораво.Каквото стане-другото в болницата.
А иначе аз преди да забраменея бая си пийвах аперативчета и мога да кажа,че като изпиеш първата чашка се чувстваш много странно-на мен поне винаги ме човъркаше да ходя до тоалетна



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Blondi]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано21.08.05 01:42



Ако питаш мен от чисто хигиенична гледна точка наистина е полезно. Освен това спестява на детето възможността да изживее онзи така "приятен" момент със залепването на кожичката, кояето доколкото знам боли ужасно, а се случва често. Чесно казано единствената причина, която ме възпира да го направя е, че в България обрязването е прието само при мюсюлманите и се притеснявам, че може в даден момент (особено пубертета) детето да се чувства неудобно и това да му стане комплекс. Пък и другите деца ще му се подиграват сигурно
Иначе мисля, че ако нямаш подобни скрупули си заслужава да се направи още след раждането. Аз все още не съм решила окончателно.



Тема Re: за бръсненетонови [re: Blondi]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано21.08.05 01:45



Чувала съм за огледало. Аз лично наскоро се обръснах като се навеждах от талията (където и да е това) вляво и вдясно и "надничах" под шкембето така да се каже. Резултатът беше задоволителен, но се порязах на 2 места. И е много уморително, така 4е се въоръжи с търпение.



Тема Re: за бръсненетонови [re: Blondi]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано21.08.05 01:48



Какъв е този крем? В къщи ли се слага? Аз не знам дали тук правят клизма преди раждане, как е при теб?



Тема Re: за бръсненетонови [re: rosito_mama]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано21.08.05 09:41



За тоалета - и аз само с надничане се оформям, ама да махам всичко в момента ми е невъзможно
Миналия път се оставих на акушерката в родилното - жената се справи перфектно!



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: rosito_mama]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано21.08.05 11:14



А,ако говорим за пълно обрязване не съм съгласна.Аз визирах частично цепване на кожичката,не съвсем,както е при мюсюлманите,така не искам.Оф,ще го мислим.Най-вероятно ще забелвам на всяка баня и дано е ок после.



Тема Re: за бръсненетонови [re: rosito_mama]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано21.08.05 11:16



Тук дават в болницата тубичка с крем,с едно буталце отзад,като спринцовка все едно и те пускат в тоалетната,изстискваш си го и си акаш после.Та аз питах в аптеката и за 1 евро ми връчиха такава тубичка и сега ще си я направя в къщи,а после и още една в болницата.За всеки случай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.