Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Kitke]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано20.08.05 00:25



И от твоята уста в божиите уши - нямам търпение, ама аз все преносвам, кога седмица, кога повече от две




Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано20.08.05 00:38



е да ама сигурно ти идва мензис на 29-30дни, а на мен винаги ми бъркат термина с рехните таблици , на мен ми идва по два пъти в месеца, на 22 я ден съм в мензис, както казва тати или съм в мензис или в овулация



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Kitke]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано20.08.05 01:02



Да, ама сега термина ми е по ехограф, защото беше цветна бременност и не са много сигурни.




Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: Blondi]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано20.08.05 01:39



Олелеееееееееее, ние сме само с пъпната връв, другото няма да го понеса, нито пък той Хубаво, 4е има мерак. И тук ще е странно ако го няма, пък и ще се почувствам зле ако само аз съм сама. Чудя се обаче дали няма да има моменти, когато да се почувствам неудобно. Дано не.
А там всички ли обрязват момченцата. Защото тук на ориентацията всички казаха, че ще ги обрязват. Та и аз взех да се чудя...



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Kitke]  
Автор rosito_mama ()
Публикувано20.08.05 02:00



Kitke, ако докторите преценят, че момента е дошъл ти желая леко раждане и хубаво, мекичко и спокойно бебче Опита си го имаш, така че добавям само кураж

Редактирано от rosito_mama на 20.08.05 02:04.



Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всинови [re: rosito_mama]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 13:21



А,сигурно и аз няма да понеса да гледа всички тъй "прекрасни" гледки,та или ще го запращам зад главата ми или може и направо да си го поизгоня...ама сигурно няма,мерак му е.Да гледа,като иска,а аз само се надявам после да не стане импотентен...

Да ти кажа и аз се чудех за момченцата,ама на разните курсове в болницата никой нищо не спомена по този въпрос и не знам как процедират.Може би ще ме питат после,ама там е работата,че аз не знам какво да кажа.Да искам или по-добре не?Нямам представа.



Тема Re: Лиде,Уупс...за течния сопол...нови [re: lideto22]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 13:35



Течението си е течение,ама се появяват едни,как да обясня,като желе,гъсти съсиреци.Брр,ама че гадно звучи.Ама май не е задължително да е тапата,но може и това да е.Не съм тръгнала да раждам засега,де.

Сърбежа е от разпъването на кожата.Не е хубаво да те сърби,ще дойдат и стрии,така че яхвай тубите с крем бързо и напоително.

Редактирано от Blondi на 20.08.05 13:37.



Тема Re: за бръсненетонови [re: Teди]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 14:27



Момичета,много ми се иска преди да тръгна за болницата сама да се избръсна.Но...някакви идеи как става това без грам видимост???



Тема Re: за бръсненетонови [re: Blondi]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано20.08.05 14:33



Що не помолиш мъжа ти да те избръсне?
Пък ако държиш сама...освен да е пред огледалото?



Тема Re: за бръсненетонови [re: Mapчeтo]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано20.08.05 15:29



Да,бе,да вземе да ми отреже някой важен орган...
Не ща той да ме бръсне,а и него го е шубе.Сетила съм се за огледалото,ама тогава се получава едно такова разминаване на ляво и дясно като се гледаш така...ама май така ще е,пък ако не става-ще оставя за болницата,не е толкова фатално.И за клизмата съм се подсигурила предварително,да няма изненадки после.Купих си една тубичка с крем за тая цел,кеф,кеф.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.