Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: През Септември със колички да се преброиме всичкинови [re: Blondi]  
Автор Heмиpницa (вече мирясала)
Публикувано19.08.05 16:00



Тука сме си, Блонди.
Аз нямам още нито една контракция. Иначе всичко нормално. Всеки ден ходя поне по два часа навън - разходки, кафенце. Стяга ме шапката да седя у нас.

Спя спокойно, малко трудно вече се обръщам от едната на другата страна, ама трае се. Не мога да ям много, 1-2 пъти на ден. Пия много течности обаче.
Не ме е страх от раждането. Даже ще ми е тъжно, че няма да има кой да ме подритва отвътре.

С тати правихме тест-драйв до Майчин дом. Иначе държа той да не присъства на раждането. Не си го представям. Хич даже...

Вчера ходих до 17 ДКЦ да видя за педиатър. Тази лекарка, при която искам да запиша малкия като се роди, е в отпуск до 20.08. Другата седмица и тази работа ще свърша. Най ми е притеснително относно документите за еднократната помощ и детските - т.е. бюрократичните идиотщини. Личната ми карта е с постоянен адрес във Варна, на мъжът ми е от Бургас, живеем в София от 4 години. Искам от тук да си взема помощите, ама не ща да си вадя нова лична карта. Много е объркано и ще ходя да разпитвам как става номера и дали няма да ми се наложи да си ходя до Варна, като родя....

Аз съм за края на септември, има бол време още за да си приготвя чантата за болницата. Хич не си давам зор.....

Няма ли да си направим и ние една софийска среща?????



Тема Re: Септемврийски бебетанови [re: cveti_3]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано19.08.05 16:44



Да се разпишем и ние.Днес бяхме по изследвания взеха ми взевъвможни проби от влагалището от акото , кръв и урина и накрая зверски се изнервих , ама трябваше и това да свърша.Иначе се чувстваме добре дори вчера обиколих по магазините и ме осени мисълта да си сменям пердетата и днес на ново с размерите и тем подобни си поръчах нови та това означава ,че бебчо не трябва да тръгва до вторник сряда другата седмица.А контракции си имам постоянно вде крачки да направя и се усилват ,на моменти са леко болезнениПия си препоръчаните лекарства и наблягам на почивките.Иначе не ми остана нищо за купуване за бебка.Дори нямам търпение да си я обличам в новите дрешки , покрай покупките за бебка и баткото си понъпълни гардероба защото ми е съвествно да купувам само за едното
Иначе хем ме е страх ,хем ми се ражда и ми се тръгва на фитнес и аеробика за да мога да си върна формата и да се запозная с бебка.Много ми е интересно как ще изглежда
Цунки по томбачетата от нас!



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Teди]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано19.08.05 20:29



Питах и в темата на Колело,а и там четох за тоя течен сопол.Вие имате ли такъв,бе,момичета?Тази Колело питаше,че й се появил в бялото течение такъв ,образно казано,течен сопол и...след 2 дни тя роди.Защото това били вече части от тапата всъщност.После и в другите мнения имаше мами с такъв течен сопол,които родили до седмица след появата му.Та от вчера и аз имам такъв,а преди това не,изобщо.Ама не е розов,нито кафеникав,а жълт.Вие имате ли,скъпи дами,подобни мили екстри???



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Blondi]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано19.08.05 20:38



Аз нищо нямам, ама силно се надявам да почнеш да раждаш, чумо:))

Редактирано от Mapчeтo на 19.08.05 20:38.



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Mapчeтo]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано19.08.05 22:30



Абе ,Блонди,я разясни какво точно разбираш под течен сополНа мен ми се усили течението,ама да е от тапата-не ми се вярва....Дай ми малко повече инфо...



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: lideto22]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано19.08.05 23:27



Здравейте момичета. Както вече казах в понеделник влизам в болница, ще ми правят разни изследваня от рода на към какво съм алергична, как е матката ми, старият белег е 3см широк което особено ги плаши....докторите де. Уговорих си доктора който ще ме резне, никой не знае кога обаче...
Купих всичко необходимо за мен и бебо,подадох документи за еднократна помощ, много бързо стана...
Страхувам се от какво ли не, май всеки път повече ме е страх, надявам се да не ми се случва да раждам за 4 път(скоро)..
Ужасно ми е мъчно за баткото който от две седмици е при татко си в Ст. Загора и за каката която от 3 дни е при баба и на село, хем се страхувам да раждам , хем не ми се стои дълго в болница, бебо ме притеснява ужасно зашото всяко движение което прави в корема ми причинява болка, освен това имам чувството че е в "онази ми работа", явно матката ми здава багажа, освен контракции мнооого, ужасно ме боли оперираното....
Ако знаете как ми олекна че ви се издухах направо разкош
Айде и утре ще ви чета и после ще видим кога.....



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: Kitke]  
Автор lideto22 (минаващ)
Публикувано19.08.05 23:38



Успех мила!!!Пожелавам ти едно сладко бебешоче и никакви усложнения.
Абе хора-аз пък да попитам-ужасно ме чешат гърдите и корема.Това до сега не ми се бе случвало.Да не би да е някакъв индикатор за скорошно раждане?На моя бебок му е забранено да излиза от днес до другата седмица.Няма да има кой да го изроди-доктора ми е в отпуск и даже изследвания нямам в менИначе още много шавуркаме-нали казват,че като наближи момента бебо спира да шава???Нощно време ме боли ужасно таза-ама целия-дали е от неудобната поза или още се разширява;??А ,и от две седмици не наддавам-дори в резултат на един ужасен вирус свалих едно кило.Аз пък за разлика от всички дет напират още не искам да раждам-дано поне изчакам началот на септември.Ама и не искам да преносвам.А и всеки ми казва,че корема мчи бил още нависоко за раждане.



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: lideto22]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано20.08.05 00:09



това със сърбежа е от разщиряванто на кожата, обикновенно след това установяваш че си се гарнирала със стрии



Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: lideto22]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано20.08.05 00:09



Китке, спокойно, ние всички сме с теб!!! Старо куче си и знаеш, че накрая всичко е благополучно - ще гушкаш скоро бебчето и ще забравиш болежките!!!
Лиде, ти утре няма ли да дойдеш?




Тема Re: Уупс...за течния сопол...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Kitke (Bube)
Публикувано20.08.05 00:20



от твоите уста в божиите уши, ама и ти се стягай че вероятността да си дочакаш термина на "твоята възраст" и с трето е почти като моята




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.