Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: ®]  
Автор lss (blue)
Публикувано31.08.05 15:34



Аз съм за пералнята! Миналия път се измъчих с прането на ръка съвсем безсмислено. Сестра ми пере дрешките на племенницата само с пералня откакто ги е купила и нищо им няма, нито пък на детето. Та защо да се мъча отново? Вече извъртях една пералня, довечера пускам и втора. Остава гладенето
Готово, Теди, утре ще си видиш розовия щъркел Безпроблемно раждане на госпожицата ти желая!
Аз започнах изследванията - днес си направих за антителата на Резус-фактора. Мога да се похваля с отрицателен резултат. Стискайте ми палци и утрешните изследвания да са наред Малко съм притеснена, защото напоследък се подувам от време на време (макар че не ям солено), а и имам болки в единия крак, започнах да накуцвам от вчера Как ли ще изкарам последния месец?! Дано се пооправя, че имам още неща за вършене
Безпроблемно изкарване на бременността на всички!



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: ®]  
Автор julll (за малко)
Публикувано31.08.05 15:46



Днес пак "ме гони" пуста лакомия - на закуска изядох 2 пърж.филии с голяма чаша кафе , малко след това една ябълка , около обяда "мушнах" една праскова , за обяд 2 пълнени пиперки с яйце и сирене(при това пържени!!!!) и салата от домат с натрошено сирене , сега ще си забърквам кис.мляко с бисквити , а правя и макарони на фурна (мисля това да вечерям , ама............не се знае знае ли се.И да се знае - не е сигурно).Ще взема да се "освиня" баш накрая , а сестрата на последната консултация каза да не качваме много килограми . Някой да има такъв "гладнишки (стръвнишки)" синдром?Не за друго................по-успокояващо е да знам , че не съм само аз така .
teddy123 , ЧЕСТИТО и от мен за принцесата!!!Дано това да си искала.Имаш поздрави-ритници от нашата за вашата беба
Относно новата тема имам едно предложение , но не знам дали ще се получи.За щъркелчетата става въпрос.Не искате ли да ги сменим с нещо друго?Щот де що има списъци с бебоци все са с щъркели.Не че не са сладурски...................ама да си направим нещо по-различно,наше си.Имам няколко идейки , но незнам как става самото качване на картинки тук.На линия съм , така че свиркайте , ако сте ЗА .



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: julll]  
Автор lss (blue)
Публикувано31.08.05 15:58



julll, с теб май мислим еднакво Поогледах се из нета, обаче май щъркелчетата са най-подходящи, защото още чакаме сладурите
Аз имам предвид едни бебчета, но смятам да ви ги предложа като започнат да се раждат бебоците Ако обаче си открила някакви по-подходящи картинки (трябва и да са малки), пиши - тук съм! Веднага ще сменим щъркелите



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор julll (за малко)
Публикувано31.08.05 16:05



Да , ама как да ги копна тук?Идея си нямам как става номера



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: julll]  
Автор lss (blue)
Публикувано31.08.05 16:15



Копирай ми тук линка, където са картинките, аз вече им хванах цаката



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор julll (за малко)
Публикувано31.08.05 16:38



Ами те са от бг-мама , там където са усмивчиците.Харесала съм си едно момиченце и едно момченце-бебешори.Копнала съм си снимчиците на десктопа.И дотук.



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: julll]  
Автор lss (blue)
Публикувано31.08.05 16:43



Отивам да ги видя. Но аз предлагам бебетата да ги наслагаме като се родят Не си ли мернала нещо за бременни още?



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор ® (®®)
Публикувано31.08.05 18:24



днес ми взеха кръв и орина, сестрата си взе 3 шишенца кръв! Беше много нежна,неразбрах кога ме е боцнала с иглата, но разбрах когато я извади, така ме заболя идеше ми да я ускуба! Общо взето това е единстваното съществено нещо,което свърших днес! Пак не съм спала през ноща (ако компа беше на етажа на който спиме сигурно денонощно ще съм тук) и таткото събудихме та си се гушлахме и си говорихме, вече нямаме търпение бебчо да се ражда и да си го гушкаме и него . Е това е за днес, сега ще отида да направа нещо за вечеря набързо, понеже вече ми писна всеки ден да мисла какво да готва.... и никой не ми помага в избора, затова кренвирши с кашкавал, пък утре ще мисла какво да им манджара! Писнало ми е с това готвене! Айде цунки на пупенцата!



Тема Картинки за новата теманови [re: ®]  
Автор lss (blue)
Публикувано31.08.05 18:44



Момичета, кое си харесвате повече - щъркелчетата или тези:




Намерих и най-сладките бебчета за по-късно, когато започнат да се раждат бебоците



Тема Re: Картинки за новата теманови [re: lss]  
Автор teddy123 (минаващ)
Публикувано01.09.05 09:44



Ами за да се различаваме-гласувам "за" с двете ръце!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.