Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: julll]  
Автор ® (®®)
Публикувано30.08.05 15:52



за секса и ние не го пракикуваме от мноогооооооо време! Първо на мен ми е неприятно, а таткото не му се иска и така си я караме от деня в който разбрах че съм бремена! Така че най-малко аз бих могла да ти помогна!

А julll ти с твоите 57 килца каде си страгнала да се оплакваш
аз от толкова почнах и да не говорим до колко стигнах, че ми се реве !!! А инече и аз все нещо бутам в устата... от страх да не поема въздух!

На последната консултация бебчо се беше разположил напряко. Пък дали има някакви намерения да се мести по друк начин идея си нямам ще го вида оново на 12.09.!
Е,това е мами от мен, тази нощ междодругото мина без контракции и разни болежки, но вече 3 ден пия по 2 пъти на ден по 2 таблетки но-шпа и явно си оказва влияние вече!
ЦЕЛУВКИ НА ТУМБАЦИТЕ!!!




Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: ®]  
Автор lss (blue)
Публикувано30.08.05 16:10



И ние сме "на сухо" по отношение на секса - от деня, в който разбрах, че съм бременна Е, мисля, че си бяхме наваксали преди това, докато успеем да направим бебо
Боже, боже, кога бях и аз 57 кила... Завиждам ти, julll И на мен ми се е отворил апетита, но внимавам доста, че съм просто огромна Като прегладнея похапвам плодове или зеленчуци, че иначе ще стана 100 кила...
На последния ехограф бебо беше още с главата нагоре, но от известно време ме рита горе, около ребрата, а долу само натиска. Мисля, че се е обърнал вече. И ми се струва, че доста размахва ръчички - все около пъпа се явяват разни подутинки Предполагам, че ще разбера истината в четвъртък, когато ме вика гинеколога да започва изследванията. Не че има значение в моя случай - все ще ме режат



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: ®]  
Автор julll ()
Публикувано30.08.05 16:20



Аааааааааааа , те моите килца на пръв поглед може да изглеждат малко , ама аз почнах от 47.Така че ми станаха 10кг.отгоре.Ако мога още (поне) 3-4 да кача.........няма да е никак лошо.Че аз знаеш ли каква съм?Само набивам , а нищо не "закачам".Само хабя храната.Отзад изобщо не ми личи , че съм бременна.Имам само коремченце
М/у другото и аз на 12-ти съм на видеозон.Нямам вече търпение да видя бебока - как е , расте ли , дебелее ли (дано си "взема" от мен , каквото и колкото му е нужно) , хубавее ли , накъде е и пр. и пр.А м/у другото , ® , ти защо ще раждаш секцио?Пожелание или................ако не е тайна , разбира се



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: dineva]  
Автор teddy123 (минаващ)
Публикувано30.08.05 16:41



Ние след едни упражнения април месец прокървих и от тогава все ми е некомфортно и мисля, и не мога да се отпусна Като бях последния път при док изрично я питах за секса и тя категорично ми заяви, че вече не препоръчва-можело да се получат контракции и преждевременно раждане



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: julll]  
Автор ® (®®)
Публикувано30.08.05 18:18



eми имах някакво си възпаление на шийката на матката и акушерката ми препоръча да раждам секцио и главно заради това! А и нашият татко също иска да раждам секцио, него го е страх повече от колкото мен от нормалното раждане! И това се двете причини поради което се спрях на секцио, а и както е трагнал бебчо ще е май доста едър и така ще улесна и него! Малко ме е страх и то с наближаването на датата все повече и повече, вчера добре си поревах ама трябва бебчо да излеза по някакъв начин!



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: teddy123]  
Автор dineva (минаващ)
Публикувано30.08.05 21:35



Абе то и на мен не ми е много комфортно особено сега с големия тумбак,ама пусти хормони.Пък и таткото е внимателен.Направо ме е срам да го напиша ама гледаме по набързо и по-наплитко. А иначе с килцата съм вече 71.Почнах от 58.През тези месеци си мислех че няма да се отпускам и най-много 10-12 за цялата бременност но не стана така.А има още време.



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: dineva]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано31.08.05 00:37



Щом не ти пречи и нямаш болки- не се притеснявай! Те, татковците, накрая се притесняват повече от нас, но ще ти кажа, че с втората ми бременност пректикувахме секс за последно 4 часа преди да родя- това дори ми помогна.. а сега продължавам да се радвам на интимност, въпреки че се чувствам като тюлен... и въпреки ограничените пози- по- точно поза... А на бебето не можете да навредите по никакъв начин, а и това си е чисто упражнение за перинеума- две в едно , като се казва така че споко, казват, че желанието за секс по време на бременност значело, че е момиче- при мен е така- гарантирано, но и не съм била бременна с момче, така че не съм критерий
Целувки от моето на твоето тумбаче!



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: pipi_67]  
Автор dineva (минаващ)
Публикувано31.08.05 09:04



Е е е благодаря за подкрепата.По едно време си бях помислила,че май само аз............Целувките предадох и връщам тоже.Още не знам пола на бебчо,но се надявам на консултацията на 08.09 вече да разберем.Не ми се искаше лекарката по направлението да ме гледа на ехографа,но лекаря при които ходя през 2 месеца е чак края на септември на работа,а времето вече не е на моя страна.Пък и сметки без кръчмаря хич не обичам да си правя.В интерес на истината обаче нямам нищо купено,нищо.Е още един въпрос-като се купят дрешките на ръка ли се перат или в пералнята?



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: lss]  
Автор teddy123 (минаващ)
Публикувано31.08.05 10:05



Iss, слагай ми розовия щъркел-вчера бяхме на ехографа от курса за бременни на "Св. София"-всичко е наред(Слава Богу!) и май ще е госпожица
Хубав и безпроблемен ден от мен!



Тема Re: Ето ни подред – за Октомври 2005!нови [re: teddy123]  
Автор ® (®®)
Публикувано31.08.05 13:58



teddy123, честито ти момиченце!!!

dineva, аз вече приключих даже с прането и ги прах на ръка, но да ти каже не е много приятно! Мисла поне до 20 ден на бебчо да ги пера така, пък после съм сигурна че пералнята ще ме замести достойно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.