Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема за или против брака с бащата на дететонови  
Автор gk77 (непознат )
Публикувано22.07.05 15:56



здравейте момичета,сега докато се ровех ми хрумна една тема(провокирана от изказването на една мама)-дали е необходимо да сключим граждански брак с човека от когото имаме или чакаме дете.вие какво мислите по въпроса?



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор r_aqua (новак)
Публикувано22.07.05 16:13



Аз те изшпионирах в другата тема, че нямаш брак с твоя приятел.:-) И аз нямам с моя, чакаме бебе, но и двамата сме на мнение, че можеш да си коректен спрямо другия и без брак, както може да си некоректен и с брак. Така че въпрос на лично мнение, семейни традиции (ние лесно преборихме баща му;майка му е против мен още преди да се запознаем;майка ми малко по-трудно се съгласи,но какво да прави...). А и си мислим колко ще е готино после, на някакъв по-късен етап, да подпишем, малката шаферка и няма да пита на снимките къде е била като сме се женили...



Тема Re: за или против брака с бащата на детето [re: gk77]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано22.07.05 16:16



Въпрос на личен избор.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор baby_doll ()
Публикувано22.07.05 16:16



Какво значи необходимо? Според мен бракът не е предпоставка за щастлив съвместен живот Не казвам, че съм против него.
Стига да се обичат, подкрепят и да си гледат детето добре, какво повече.

Редактирано от baby_doll на 22.07.05 16:17.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор Dafna ((((,))))
Публикувано22.07.05 16:21



Бракът е м/у вас двамата. Не мисля, че детето трябва да бъде причина за сключването му и по тази логика- не е необходимо.
Като цяло не съм много фенка на свободните връзки / без брак




Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: r_aqua]  
Автор gk77 (непознат )
Публикувано22.07.05 16:21



извинявай ако съм те заблудила ама преди три години и половина се сдобих с халка и брачно свидетелство



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор mama reni (непознат )
Публикувано22.07.05 16:23



Аз имам брак с бащата на дъщеря ми, но той беше сключен доста преди тя да бъде зачената (и наистина е питала, тя къде е била тогава!). Но съм твърдо против брака по повод бременност. Изцяло подкрепям мнението, че хората могат да живеят заедно и да бъдат коректни един към друг и без брак, както и да бъдат некоректни с брак. Много често бракове провокирани от бременност се превръщат в един доста несполучливи бракове, от които страдат всички.
Винаги по-важното решение е да живееш с някого, да споделяш живото си с него, а бракът е само външната фасада.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: Dafna]  
Автор gk77 (непознат )
Публикувано22.07.05 16:25



момичета аз съм си щастливо омъжена,но понякога се получават някакви нелепи ситуации,в които незнам как да постъпя.моя позната има дете от приятеля си и един път го нарича приятеля ми ,после бащата на детето ми и аз вече се обърках незнам като стане въпрос за него как да го назова.дали пък ако кажа мъжа ти няма да се разсърди та затова ми дойде на ум тази тема



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор Dafna ((((,))))
Публикувано22.07.05 16:31



ааа...ще се разсърди няма, бре...ми и аз така казвам...нашите кумуве не са женени и така има говоря - жена ти, мъжа ти...ми то как да ги наречеш Те си се кефят хората.
То и вече сме в една възраст, в която "приятелят ми" има някак си друго значение...не като едно време



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: Dafna]  
Автор gk77 (непознат )
Публикувано22.07.05 16:35



да ама не ти ли се струва малко смешно 32 годишна жена с две годишен син да казва ами той приятеля ми....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.