Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: crazy_chick]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано23.07.05 20:34



напално съм сагласна с теб. аз също имам бебе на 6 месеца и живея без брак,и не съм имала никакви проблеми досега. наричам бащата на моето дете - мъжъ ми и не виждам нищо лошо в това. още от едно време не съм харесвала тази формалност - брака и подписването,кано някакав дотовор.....това са отживелици,но въпрос на разбиране. пък то ако ще има караници и др. семейни разправии дали брачната хартия ще гс спре или предотврати........



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: steffy]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано23.07.05 21:12



" панаирни изпълнения..."
колко обобщаващо...кой ти е казал,че всяка сватба е панаир...запази си подобни глупави забележки за себе си!!!!



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: nia72]  
Автор mama gigi (непознат )
Публикувано23.07.05 21:14



Зравейте и от мен. Аз съм чисто нова тука. моя приятелка само за форуми бърбори по цял ден. та и аз да пробвам малко.

Тази Galka е напълно права според мен. Особено ако непрекъснато си на коктейли и бизнес срещи е много важно за бизнеса да си на нужното ниво. Представете си само колко по-сериозно ще гледат на теб бизнес партньорите ако си семеен/на/. то е като да кандидатстваш за работа и имаш висше и компютърна грамотност, а другата няма - коя ще бъде наета според вас.
Пък и г-н и г-жа Петрови /например/ звучи по-добре от всички други невероятни вариации.........................



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: mama gigi]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано23.07.05 21:18



Ох, момичета, не искам да ставам причина за поредния лют спор в клубчето ни, но не мислите ли, че причина "да се покажем пред хората като г-н и г-жа Х" е достатъчна за брак? Това не измества ли леко в страни ценностите на брака?



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: Blondi]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано23.07.05 22:13



Не се обиждай! Не мисля,че някой цели това. Просто споделяме мнение и личен опит.
Аз смятам брака за напълно излишен.С това не искам да обиждам женените.
Досега три пъти съм получавала предложение за брак от татито,но накрая се разбрахме ,че пак ще стане на моетоНе всяка жена мечтае да е булка.От 3год живеем заедно,дъщеря ни е на година и половина.Представяме се един друг с имената си.Все пак сме индивидуалности,без значение какви сме си.
Няма значение дали сме се "бракували",или не! Важното е да се обичаме!



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: snich]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано23.07.05 23:50



Разбира се,съгласна съм с теб.Реагирах заради обобщението.Естетвено,че не всеки има такива желания,не е и задължително.Просто не харесвам такива крайни и груби изказвания,които нямат нищо общо с изказване по темата.Може да се каже-аз не си падам по обвързването,щастливи сме и така,въпрос на личен избор и готово.Даваш си мнението и не засягаш никого.Да наричаш нещо "панаир",което за други (и то много ) е бил един от най-хубавите дни в живота....това не го приемам,защото е грубо и ненужно и никой не търси подобно мнение.Иначе изобщо съм далече от мисълта,че всички трябва да встъпват в брак.Приемам и разбирам и двете позиции,но не обиждам никоя от тях,както правят други.Груби забележки не ми допадат и затова реагирам.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор siconik ()
Публикувано24.07.05 00:34



Ами като събирате мнения, да кажа и аз моето - аз съм от консервативните, омъжена съм и се чувствам щастлива, никога не съм съжалявала за това. Може да е защото съм се омъжвала преди доста време и тогава някак си другия вариант не беше приемлив, не знам, но си оставам към тези, които държат на брака.
Да не подпишеш брак ми изглежда някак си, като че ли не си достатъчно сигурен, като че ли си оставяш вратичка за изход. От друга страна пък този вариант на съжителство става все популярен, на запад дори двойките de facto married се третират юридически като сключилите брак. Освен това гаранцията за щастие надали ще дойде от начина за съжителство, който е избрала двойката. Може би просто нещата се променят във времето.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: siconik]  
Автор gk77 (непознат )
Публикувано24.07.05 08:41



мили майчета радвам се че темата ми ви заинтригува.от всички мнениа до тук едно е ясно с брак или без важно е децата да са щастливи а пък другото.....бъдете щастливи



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор zarche (непознат )
Публикувано24.07.05 11:13



Interesna tema, naistina! Spored men vseki si re6ava sam. No az li4no se radvam, 4e drugata godina mi predstoi svatba! Moiat godenik mi predloji na 14.02. Ve4e biah bremenna, no ne tova be6e povodat ili pri4inata. Toi si go e mislil o6te predi da re6im da imame dete, no biahme ot skoro zaedno i e iz4akval. Kakto i da e... Tova be6e edin ot nai-6tastlivite mi migove v jivota. Re6ihme da e prez Mai 2006, poradi red pri4ini. Ne sam na mnenie, 4e podpisat 6te "dostavi" nujnata doza 6tastie, no mislia, 4e sled kato dvama du6i se obi4at, darjat edin na drug i, o6te pove4e, imat dete, tova e edin normalen razvoi na vrazkata. Za6to da ne kajem na sveta kolko mnogo se obi4ame?!? Az sam "ZA" braka! I ne go priemam kato otjivelica i t.n. No vseki sam si re6ava.



Тема Re: за или против брака с бащата на дететонови [re: gk77]  
Автор HELlANA (новак)
Публикувано24.07.05 12:13



В един момент от живота ми щях да се омъжвам, почти всичко беше уредено. Но когато отидох да меря булченска рокля като се видях разбрах, че не искам да се омъжвам. И за ужас на всички баби и майки развалихме сватбата и се разделихме. Бях сигурна ,че аз не искам да съм булка и всичко отново, но се появи един сладур, живяхме заедно 3 години и един ден той ме изненада с пръстен и предложение за брак. Сватбата беше най-хубавият ден в живота ми. Невероятно изживяване. И ми хареса да съм булка. 5 мес след това забременях. Но честно казано обичам мъжа колкото и преди брака т.е. безкрайно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.