Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 23.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Молба към мамите(не за бременни майчета)нови  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано19.07.05 20:41



Здравейте момичета, доста от вас ме познават, но отдавна не съм влизала. Чувствам се неудобно след толкова време да пиша с молба в клуба, но наистина съм притеснена и се надявам, че модераторите и майчетата ще ме разберат. След малко повече от седмица пътуваме с малкия за САЩ пак, но имам проблем- не ми идва цикъла. Имам голямо закъснение, лекаря ми изписа хормонални таблетки естествено. Аз съм против хормоналните препарати по принцип и затова съм много притеснена дали да ги взема. Исках да помоля майчетата, които са пили такива таблетки да ми споделят мнение ако може, а ако знаете и някои "бабешки" начин за предизвикване на менстурация ще съм ви безкрайно благодарна, че ще ме спасите от тровенето с хормони. Просто не искам да съм сама с малкия на път на толкова място и в цикъл( т.е трябва да ми дойде преди да тръгнем) защото имам много болезнена и тежка менстурация, страхувам се как ще се справя.
Благодаря на всички, които откликнат на молбата ми!
Още веднъж се извинявам на бременните майчета за темата и тъй като до утре вечер трябва да реша какво да правя, след това ще помоля модераторите да я изтрият за да не пречи.
Благодаря!



Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано19.07.05 22:27



За съжаление не мога да ти дам съвет, навремето ми бяха казвали някакъв начин с печен боб, но съм го забравила...
Просто исках да ти кажа здрасти и да те питам как сте?

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор klamerche (пак бременно)
Публикувано19.07.05 22:53



Първо честити ви две годинки. Да ви расте здрав и слънчев мъничкият юнак и само радост да ви носи

Преди години и аз имах проблеми с цикъла. Пих вит. А и Д + натоварващ спорт. 6 месеца не ми беше идвало, седмица след витамините ми дойде. За съжаление теб и времето те притиска, а аз бабешки лек не знам.

Поздрави!



Ще си имам сестричка!

Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор Dafna ((((,))))
Публикувано19.07.05 23:00



Чувала съм за комбинацията горещ душ, после аспирин и червено вино, но...това са спомени от детските ми години и незнам дали не е поредната глупост от улицата.



Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано19.07.05 23:09



и на мен ми стана мило като видях,че си писала,целувки на Калин,включвай се когато можеш.Извинявай,че ти разводнихме темата,но и аз съвет не мога да дам



Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано20.07.05 00:01



Я си изпий хормоните. Ако не ти идва заради хормонален дисбаланс това ще е по-малкото зло.
Аз продполагам са ти казали че ще ти дойде като ги спреш, ако не искаш да ти идва веднага ги пий още няколко дена и така ще забавиш идването.
А какво точно ти изписаха? Така по можем да кажем...щото от хормони до хормони има голяма разлика...



Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано20.07.05 02:10



Ей, здрасти!

Къде се изгуби ти?! Не се появяваш в клубчето вече! Как е малкия сладур Калин?! Отдавна не сме гледали негови снимки!

За съжеление и аз съвет немога да ти дам, но не се стърпях да ти напиша едно Здравей! Дано бързо минат проблемите!

Поздрави от нас и по-често ни навестявай!


Деничка-звездичка 5.12.2003г.


Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор Jelibon (мама на Ванито)
Публикувано20.07.05 09:59



Пробвай с редуване на горещи и студени душове, на едно къпане - колкото можеш да търпиш гореща и студена, гореща и студена и т.н. вода.
Не занм колко помага, но го знам от доста време.
Успех!





Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор Ljonja (фацкооо!)
Публикувано20.07.05 10:16



може да пробваш с отвара от чубрица...обаче това са точно бабини лекове. аз лично бих се доверила на лекар.
от друга страна, ти най-добре си знаеш




Тема Re: Молба към мамите(не за бременни майчета)нови [re: Tandoori]  
Автор Miggle ()
Публикувано20.07.05 12:46



Привет, нямам готова рецепта, но ЗаЩо не питаШ в някоя хомеопатична аптека? Или билкова? Сигурно имат неЩо такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.