Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Materna?!нови [re: aida]  
Автор maia_22 (непознат )
Публикувано02.08.05 14:29



а значи затова все още моята лекарка,не ме вика по-често ясно.
Мерси незнаех.





Тема Re: за работатанови [re: els]  
Автор HELlANA (новак)
Публикувано02.08.05 14:36



И на мен ми се случи същото като теб els. От 1 март сама напуснах, почти бях уредила нова работа и се оказа, че съм бременна. Реших да си почивам докато мога. А от другия месец и мен ще ме назначават във фирмата на свекър ми.



Тема за килограмитенови [re: maia_22]  
Автор HELlANA (новак)
Публикувано02.08.05 14:40



Искам да ви попитам вие как сте с килограмите? Аз уж не похапвам много, а качвам като за световно. ограничавам сладкото и тестените и пак се трупат килцата. Направо се плаша като си помисля как ще съм накрая.



Тема Re: за килограмитенови [re: HELlANA]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано02.08.05 15:06



Аз, вчера бях на ЖК!
Започнах на 57 кг., а вчера като ме изтеглиха бях 61 - сиреч +4 за сега! Не зная нормално ли е това, ама аз се чувствам добре, е не е като да си 57, ама все още ходя И аз се стряскам като гледам как наддавам, ама все се надявам на това, че съм височка - 173 см. и си мисля, че едва ли ще изглеждам като буренце по-нататък! Ер то не се знае, де, ама за сега и аз гледам да не ям тестени изделия и сладко - доколкото мога!



Тема Re: за килограмитенови [re: kadrokosa]  
Автор maia_22 (непознат )
Публикувано02.08.05 15:31



О аз вече съм +10 кг. и аз съм висока 174,но започнах 50 кг сега съм 60 а едва вчера влезнах в 6-ти месец.Представям си докрая.Не се чуствам много доре с тези килограми ама няма начин.





Тема Re: за килограмитенови [re: maia_22]  
Автор aida ()
Публикувано02.08.05 15:53



и аз съм + 10(11) кг много ми тежи и в тези горещини, но не се ограничавам много в яденето:). започнах да качвам от 55кг и сам 170см



Тема Re: за килограмитенови [re: aida]  
Автор r_aqua (новак)
Публикувано02.08.05 16:05



Абе мами, как ви се яде в тия горещини-аз само налитам на диня, таратор, сливи, джанки...И затова съм само +4 кг. Ама то било нормално да се наддава повече във втория триместър(тогава бебо най растял), а в третия понякога и се отслабвало. Ние по принцип с беба сме се уговорили, че няма да дебелеем много.Стартирах на 45, сега съм 49 и сме се уговорили максимум до 55. Ама аз не съм и от най-високите-158см, така че май добре си вървя.



Тема Re: за килограмитенови [re: r_aqua]  
Автор maia_22 (непознат )
Публикувано02.08.05 16:19



На мен сега в тези жеги съвсем ми се е изгубил апетита,но като бях във втори и трети месец и аз така ДИня и сливи а тогава нямаше никъде излезли такива неща и на мъж ми му беше много трудно да ги намери.
А сега повече на праскови и диня основно защото ми е много топло.





Тема Re: за килограмитенови [re: HELlANA]  
Автор els ()
Публикувано02.08.05 16:31



Аз на последната консултация (20.07) бях +3кг. Иначе в къщи домашния кантар за последните две седмици си ме показва +1/-1кг още отгоре.



Тема Re: за килограмитенови [re: HELlANA]  
Автор kristti (malko cvetence)
Публикувано02.08.05 16:39



Аз до тук съм с +1,5-2 кг.Лекарката ми каза,че някои качват много в 8-9 месец.Така,че сигурно ще ви стигна по някое време..До преди наколко дни нямах корем после ми се появи от нищото.Дано не се събудя някоя сутрин с няколко килца повече пак така изведнъж.Иначе не се ограничавам с яденето.Утре имам рожден ден и съм запланувала с мъжа ми да ходим сами да празнуваме(Иначе все бяхме или с приятели или с роднините).Незнам какво ще излезе от това,но знам че сигурно ще прекаля с яденето .Интересното е че преди да забременея имах по-голям апетит,отколкото сега.Мъжа ми все ме майтапеше че тогава сигурно ще се търкалям,ама сега като видя,че не съм качила много се поуспокои




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.