Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Януари 2006 - 2ра Частнови  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано11.07.05 20:05



Понеже поне на мен ми стана много мило да си говорим мисля, Че в една нова темиЧка Ще ни е по_лесно да се оправяме, а?



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано11.07.05 20:46



Хи хи, престраши се някой да я пусне.



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: surfline]  
Автор kleo_8O (новак)
Публикувано12.07.05 08:05



surfline няма ли да си идваш в Бг вече, Мимас те чака



Тема Хайде на отчет!нови [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано12.07.05 09:30



Еее, най-накрая нова темичка
Сега можем на чисто да се похвалим с леко наедрели коремчета, килограми и други такива неща.
Значи ще започна аз. От както забременях съм качила 2 килограма и си ги поддържам. И миналата година бях така до... 7 месец, когато за 2 месеца качих 10 кг. . Така че момичета - пазете се!!! Яжте плодове, зеленчуци, супички и всичко ще е супер. Сега сме в страхотен сезон и има всичко прясно и свежо.
Коремчето ми се е уголемило, но не много. Мислех, че повече ще ми личи, понеже втора бременност корема бил по-голям. Ама като се сетя моя какъв гигантски беше миналата година не мога да си представя колко по-голям може да стане... Аз вече усещам бебчето. Ако не го бях изпитвала преди нямаше да разбера, че е то, но сега вече знам Като едно малко гъделичкане в корема... все едно ви къркорят червата. Да ама не са червата ами това е бебчето. Нямам търпение да му разбера пола
Кво друго... Гаденето и поспаливото състояние постепенно отминаха и сега се чувствам прекрасно. Абе започват се райските месеци... затишие пред буря

Ами това е от мен. Хайде казвайте вие как сте


Анна 8.12.2004

Тема Re: Хайде на отчет! [re: aлбeнaди]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано12.07.05 10:00



Аз пък снощи имах чувството, че имам жабешки концерт в корема. Не знам как по-точно да обясня това странно чувство....
До толкова не ме свърташе на едно място, че в 11 вечерта грабнах мъжа ми и направихме две обиколки на квартала.
И аз понякога имам такива усещания като тоите, ама и през ум не ми е минавало, че може да е фъстъка. Следващия път ще напрегна всички възможни сетива, за да го усетя това къркорене по-добре.
Вчера пак се бях завайкала, че вече нямам никакви болежки и затова вечерта ми се разказа играта.
Иначе с килограмите съм около 2 отгоре, ама ходя пеша на работа (2 км са до там), че не ми се става слон веднага. Мъжа ми ми забрани колелото и колата, че съм много разсеяна и сега съм с кракомобила или градския транспорт.
Ама нещо още ми се поспинква и при първа възможност удрям една глава.

Приятен ден момичета и до скоро писане.



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: aлбeнaди]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 10:58



И аз да се включа. Първо благодаря на сърфлайн за новата темичка и второ на Албенади, че ми изясни това къркорене на червата, защото вече си мислех, че не съм добре с перисталтиката.
Да ви кажа относно килограмите, откакто съм бременна съм свалила 3 кила и то още на първия ден повръщане ги свалих, та и досега ги поддържам, макар че постоянно гриза я солетки, я бисквитки, за да не ми се гади. Коремчето леко расте, ама съвсем леко, все едно съм преяла.
Исках да ви питам при вас как е сърдечния ритъм, че при мен е все едно ще ми изхвръкне сърцето всеки момент, даже като лежа спокойно.



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 11:10



Сърфлайн, в отговор на това за татко ти от предишната част, да ти кажа, че то досега ако не се е видяло, че са близнаци, значи няма да са. При мен се видя още в 7-ма седмица. Иначе явно баща ти има много развито шесто чувство. И да се готви отсега да идва да помага щом ги сънува такива.



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: mishlentze]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано12.07.05 11:18



Аз също имам сърцебиене. Мисля че е нещо нормално, защото и миналата година в началото на бремеността имах, но постепенно отмина като влязох в 4 месец. Честно казано не знам на какво се дължи... Но е доста неприятно, направо понякога сърцето ми се качва в гърлото...


Анна 8.12.2004

Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: aлбeнaди]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 11:22



Да , имам чувството, че всичко ми тупти. Обаче си меря кръвното от време на време при бабата на мъжа ми и ми дава пулс 90 , значи май съм си в нормите.



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Част [re: kleo_8O]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 11:29



...14 Август...Вижда му се голямото ядене.Ейййййййййй.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.