Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: mishlentze]  
Автор kleo_8O (новак)
Публикувано13.07.05 09:06



Момичета, понеже вчера нямах време да пиша, днеска почвам по ред на темите.
Първо за общо състояние - сутрин ми е още доста зле, но не повръщам. Гърдите за успокоение на doritt ме болят много по-малко. Така че сигурно е нормално. За килограмите не мога да кажа съвсем точно, защото се меря някъде от месец и нещо - за това време съм качила под 1 кг. С яденето е проблемно, защото мног не неща не ми се ядат, но сандвичи от Мимас с удоволствие.
Относно имената, ако е момче още отдавна сме измислили Алекс, ако е момиче още не сме мислили. Няма да е на никой от роднините със сигурност. Смятам, че не е мног разумно да дадеш на детето си име, което не ти харесва само , за да угодиш на някого, но всеки знае себе си. Нашите родители със сигурност не се сърдят, че няма да вземем техните.
А за пъпките направо ми се вие. Огромни, червени и болят. Никога не съм виждала такова нещо по лицето си. А питате ли ме , че в събота бях кума, добре че гримьора е факир и преди това козметичката ми също си поигра.
Просто са ужасни тия пъпки и въобще не минават бързо. Надявам се в скоро време да се разкарат, че ще откача ви казвам.
А забравих и пишкането, все съм си в тоалетната, ама да ви кажа аз по принцип пия много вода, така че съм свикнала. Лошото ще бъде в последните месеци, когато коремите почнат да ни притискат пикочния мехур
Ами това е засега момичета, стана малко дълго, ама ще ми простите



Тема Re: А zа имена...нови [re: mishlentze]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 10:16



Ти пък... какви скандали?! Няма такова нещо... Тук явно сте още доста малки, щом подобни неща ви се струват странни. Ние и двамата сме стрелци и сме широко скроени хора. А аз даже имам познати, които носят фамилиите на жените си. :)))



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 10:36



При мен пък е обратното..., особено след морето лицето ми направо светна, кожата ми стана много чиста и гладка и още не се мажа абсолютно с нищо, само на плажа се мажех със слънцезащитен крем 30 фактор за лицето и 15 за тялото. А косата ми, макар да е за подстригване и обикновено при тази дължина да започва да пада, сега изобщо не пада, чак се чудя дали да се подстригвам тази седмица и след още 2.



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 10:38



А сестрата на моя приятел разправяше, че като бременна първо започнала да се маже с някакво скъпо бебешко олио и от него и се обелила кожата на гърдите и го спряла, после минала на Дева и е много доволна.



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 11:26



И аz Чух доста добри отzиви zа Дева, но zа съжаление Ще мога да си вzема след един месец като си дойдем на гости...а това олио дето се баданосвам с него е някакво суууупер специално, направено по сууууупер стара рецепта и неzнам си оЩе какви глупости...не е най_скъпото, но не е и най_евтиното...Аz като уЧениЧка се мажех с Biotherm и ми се отраzяваШе много добре...малко е цифромания, но пък докаzано действа и мисля да се zамъкна до магаzина тия дни и да си го вzема пак, Че с тия архивни рецепти Ще zаприлиЧам на горила...с корем.



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 11:33



Ти пък как го каzа...Ще кажеШ, Че си някоя леля дето се е хванала zа бастуна...не ми се струва странно, просто мъжете като имат дете и го удрят на Чест...е ли пък, ако е мъжко...гледай какво става...а и колкото по_остаряват толкова повеЧе се впрягат...Хаааа супер е, Че и двамата сте стрелци, аz съм Лъв, а мъжът ми е Овен...оЩе едно FIRE-family



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: kleo_8O]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 11:40



Да споделя какво открих, Че ми помага много zа пъпките...VICHY имат много готин коректор...направо трепе всиЧко...zа съжаление не помага zа тия, който се крият в кожата и я правят да иzглежда като корниШон, но поне раzни гадни Червени приШълци ги раzкарва много бърzо, а другото като се поzамажеШ с ФДТ се трае...все пак сме бременни



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор mishlentze ()
Публикувано13.07.05 11:43



E, да, явно си права много сме малки, а вие сте гиганти. Останете си със здраве големите стрелци! Поздрави от 1 малък овен!



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано13.07.05 12:04



Аз по принцип ползвам от трите стъпки на клиник лосиона за почистване , просто е феноменален, нещо друго не ми почиства така кожата и пъпките по- лесно завехват.



Тема Re: Как сте с пъпките? [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 12:14



Аz бях с VICHY norma derm, но сега неЩо хиЧ не ми се отраzява добре и ги спрях всиЧките маzила...най_добре ми се отраzяват тоалетни трици Клеопатра (от тия най_простите дето струват 80ст. пакетЧето) и сега свеки иzмъкна някакво кремЧе на клиник (но неzнам какво е ...zабравих да я питам) и то е много добре та мисля да и кажа да ми го вzеме като я Чуя другия път...Да си приzная Честно най_много се кефя на това, Че свеки работи в един голям коzметиЧен магаzин и само мъкне проби и мостри...страШен кеф е, момиЧета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.