Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.05 12:51



ммммм на царевиЧка и аz налитам...във всиЧките и модификации като zапоЧнеШ от маринованите бейби царевиЧки и спреШ на пуканки...а домати и сирене мога да ям от преди 2 дни...преди това правех невероятно "цветни моzайки"...а овЧарската салата мисля да е патентовам в Германия, който я пробва много му хареса.



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.05 12:57



Ами малко ми е трудно , zаЩото всиЧките DVDта, който вzимаме са на немски, а понякога Швабите имат странни виждания zа превода на филмите...но мисля, Че бяха неЩо такова_ "The girl of next door", "The Man in the House", "50 first meating", a "Madagaskar" си е така ...Успех с търсенето...а и друго, което ме радва са епиzодите на "Приятели", мноооого са ми сладки, особенно теzи с бременната РейЧъл.



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано27.07.05 14:43



Благодаря!



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.05 14:48



Приятно гледане .



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: indian rose]  
Автор steffy (познат)
Публикувано27.07.05 16:19



На мен пък повече не ми се ядат доста неща, които преди ядях. :))) Не мога да кажа, че като видя някой да яде нещо и на мен ми се прияжда, но една вечер по никое време изведнъж ми се препи чай с мед и лимон. :))) А нямахме нито лимони, нито мед в момента и изтраях до другата вечер. :)))



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано27.07.05 16:27



И пуканки също! Тях ги бях забравила... :))) отскоро и печени патладжани, както и чушки, а също в готвен вариант с повече бамя и малко домати, става супер манджа, мисля пак да сготвя такава... :)))



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор indian rose (букетче)
Публикувано27.07.05 16:37



Да де, и при мен е така - повечето неща, които преди харесвах, вече не мога да ги понасям... но пък, ако видя някой да яде нещо, искам точно това! друг е въпросът, че после е най-вероятно да ми се види гадно Ама въпреки това го искам... веднагааа



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.05 16:47



ааааа патладжани, тиквиЧки, ЧуШки и манджи с доматен сос са строго zабранени в къЩи...а бе голям смях са това бременните добре, Че мъжете ни са търпеливи.



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: indian rose]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.07.05 16:50



При мен не е тоЧно така, но аz се се сеЩам, Че ми се яде неЩо дето го сервират на другия край на града...и като отидем там в 70% от слуЧаите веЧе не ми се яде или е поЧнало да ми се гади или неЩо си пак...



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано27.07.05 17:55



И аз имам проблем с доматите, виж лютеницата ми се отразява супер.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.