Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: А zа имена...нови [re: [desi]]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано12.07.05 17:49



Вече си 14-та седмица. От 13+0 до 13+6 е 14 седмица.



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано12.07.05 17:54



Ние пък с мъжо сменихме страните, т.е. той отиде да спи на мойта страна, аз взех неговата, че да съм готова за нисък старт. По 2-3 пъти на нощ ставам, ама съм си свикнала вече, така че както се казва ежедневие си ми е.



Тема Re: А zа имена...нови [re: mishlentze]  
Автор steffy (познат)
Публикувано12.07.05 18:33



Аз пък нямам намерение да се омъжвам, заедно сме от 10 години и така си ми е добре. А и така ще си остана с моята фамилия. Не искам да ставам нахална обаче да настоявам и детето да е с моята, макар че съм си го мислила, ама си трая. :)))



Тема Как сте с пъпките?нови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано12.07.05 19:25



Не мога да си намеря място от ужас...опъпчила съм се като начален пубертет. Такова пъпчене в тинейджърските си години не съм имала... Не стига че са никнали като гъбки, ми и още искат да излизат....
Срам ме е вече да се покажа навън. Нито дреха ми става като хората, нито в лицето приличам на нещо читаво. Реве ми се, ама се чудя кога да надуя гайдата...



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 19:25



Олелеее наШият татко Ще прерита като Чуе неЩо такова...



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 19:27



Абе аz си мислех да си обzаведа една луксоzна тоалетна и да си я обитавам следваЩите месеци ама аййййде...Ще притиЧвам само насам натам.



Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 19:33



Споко и на мен кожата ми се раzвали, косата ми капеШе като zа световно(сега поспря малко), а от олиото zа тяло специално обогатено с вит.Е мъхЧето по корема ми е на път да стане гъста коzина (или поне аz си мисля, Че е от олиото) ....гадост и zараzа_пъпЧива, плеШива и с космат корем...густо майна...успокоявам се, Че това са хормони и след това Ще мине, Че инаЧе лооооооШооо.



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 20:09



Това и аз си мислех да го направя, ама засега си трая, че сме си свикнали така.



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 20:14



Хаха, като му съобщиш на таткото ще те питам. Приготви се за голям скандал.



Тема Re: Как сте с пъпките? [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 20:18



Споко и аз съм като болна от шарка в лека фаза. Няма да се притесняваш, който не те харесва де не те гледа. Обаче да ти кажа при мен по бузите най- често излизат, а преди като бях пред ревизия и главно на бръчката между очите, 3 броя. Моя Асен все ме питаше кога ще ходя на козметик да го махна Мицубишито. А сега по бузите яко. Ама няма да се притесняваш, както казва Асен `важното е да ти е гот на кожата`.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.