Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: balerinkata]  
Автор steffy (познат)
Публикувано20.08.05 18:30



И аз му виждах ставите и доктора се изказа, че има хубави колена, понеже се беше свило... :))) И доста дълги крачета и стъпалата също много ясно му се виждаха. На подробно оглеждане ще ходя вероятно към 17-18 седмица. :)



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kadrokosa]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано22.08.05 08:52



Бравооо. Много се радвам че всичко е наред и ще има живот и здраве още една госпожичка в клуба. Само да те питам, на Доплер гледаха ли те? Стискайте палци, аз ще ходя днеа



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kleo_8O]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано22.08.05 09:15



Здрасти!
Да, гледаха бебка и на доплер. Този апарат е и 4D i доплер в едно - 2в1
Ти в колко часа си на преглед? Ще стискам палци всичко да е ок!




Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kadrokosa]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано22.08.05 11:36



В 17.15, живот и здраве ще пиша утре как е минало



Тема фетална морфологиянови [re: balerinkata]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано24.08.05 08:09



Здравейте момичета, бях при доктор Мазнейкова на преглед, останах с много добри впечатления от нея. Всичко е наред с бебока.
Живот и здраве през януари ще се присъединя към момчешките мами.
Да знаете, че всички глупави таблици за изчисляване на пола казваха, че ще е момиче.
Хайде момичета да почват с ритничетата вече нащите бебоци



Тема Re: фетална морфологиянови [re: kleo_8O]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано24.08.05 09:02



Еее, браво, мила! Радвам се, че всичко е минало добре и е ОК!!!
честито и за момъка, който чакаш... Дано и занапред всичко е нормално и се развива добре бебока!
А, тея таблици са направо невероятни. На една от тях ми се падаше момиче, а на др. две момче, а всъщност на 4D-то се оказа, че чакаме момиче. Тъй, че ....врелини кипели, както би се изразила баба ми



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: surfline]  
Автор balerinkata (нов)
Публикувано24.08.05 13:22



Много се радвам за теб и честито ти момченцеДа го пазиш много може като пораснат да ги оженим с нашата принцесаИмама въпрос към всички.Вашите бебета мърдат ли вече заштото моето маи се оказа голяма мързелана.Хич не мърда и вече започнах да се притеснявам.Ама наистина много се тревожа.За щастие утре съм на доктор и ще накарам доктора да го видим на ехограф дали е добре.Пък и тези антибиотици дето ги пих вече незнам.само мякакви глупости ми се въртят из главата.



Тема Re: Нов отчетнови [re: kleo_8O]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.08.05 18:12



Привет, Клео, повръщането вече е само по 1 път седмично, вчера даже свинско ядох, да не повярва човек. И готвих!!! От 3 месеца не бях готвила нищо заради миризмите.
Бебоците са добре, да чукам на дърво, развивали се едновременно, дай Боже докрая да е така, макар че много разкази чух по адрес на близнаци и проблеми в последните месеци, освен това видях как трамвай прегази човек, въобще едни хубави мисли са ме налегнали... Хванах се за лицето от уплаха, дано не им останат петна на бебоците. На 2Д отивам след седмица при Мазнейкова. Тя ми препоръча 2Д, а не 3 или 4, защото на 2 Д се виждали органите на бебоците. Каза, че и пола се виждал доста добре на 2Д, така че на 5-ти съм там живот и здраве. Много съм благодарна за инфото за магазините за бременни, аз също имам проблем с бельото, така че ще ида до Пиротска вече.
Твойто бебче как е, знаеш ли вече какво ще бъде?



Тема Re: фетална морфологиянови [re: kleo_8O]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.08.05 18:19



Чак сега прочитам съобщението ти тук, радвам се, че бебчо е добре. И на мен много ми я похвалиха Мазнейкова и какъвто пол кажела, такова излизало бебето. Една приятелка и при двете си бременности е ходила при нея за пола, и двата пъти е познала.
А за ритниците не знам, аз усетих на няколко пъти едно гъделичкане миналата неделя, много беше странно, само от едната част на корема.



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: balerinkata]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано26.08.05 08:22



Спокойно, първа бременност ни е, освен това е рано още да чувстваме бебетата по-отчетливо. Аз наример оня ден станах през нощта до тоалетна и тогава бебчо си правеше кълбета в корема ми
ама през деня явно си спи и не го усещам така че не се шашкай




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.