Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: balerinkata]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано18.08.05 08:26



Относно пъпките, нищо не помага.На мен вече ми изчезват.Това е от хормоните така че нищо не можеш да направиш. За епилацията мисля че някъде бях чела че последните месеци е добре да се избере по-безболезнен метод. Не знам ти как си, аз ползвам епилатор и съм свикнала, не бих казала че ме боли особено. А за лекарствата - те по принцип се делят на групи, мисля че бяха от А до Е, в зависимост от това колко са опасни за бебето, А е абсолютно безопасна.Ще пусна един линк за тях, там трябва да знаеш обаче не търговското име на лекарството, а другото написано под него. А на теб какво ти е, ако те боли гърло има едни хомеопатични за гърло - на фирма Боарон, има и за грип мисля че се казват инфлуцид. Това е засега от мен, ако има нещо питай, а ето и линка http://www.safefetus.com/Search.asp



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: [desi]]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано18.08.05 08:29



Деси, Стеф, вие ще ходите ли на фетална морфология? Аз ще ходя в понеделник при Мазнейкова. Иначе как сте, някакви оплаквания, аз освен че съм доста ревлива иначе съм ок



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kleo_8O]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано18.08.05 10:28



Tук се прави 22-24 седмица задължително. - прави се на нормален видеозон - гледат бъбречета, мозък, костичките, пикучен мехур и т.н

А вие ритате ли? Аз не А по това време с момчетата май вече ритаха... нещо бълбука, ама не съм сигурна, че е бебето.

А пола искате ли да знаете? Аз май предпочитам да е изненада отново.... въпреки, че при мен след 2 момчета ще е доста любопитен факт
Ама аз си знам, че пак ще е момче беееееееее



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: [desi]]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано18.08.05 12:21



Ами не ритаме още, но на 2,3 дни го усещам, аз си мисля че като се върти вътре и ми е по близо до коремната стена може би тогава усещам



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kleo_8O]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано18.08.05 12:32



Здравейте!
Не се притеснявайте, милички! Ще започнете да ги усещате....Аз така като бях във вашите седмици и аз се притеснявах, макар да зная, че при всеки е различно, но момичетата в нашата тема започнаха да ги усещат още в 15-16 г.с. и аз се бях стреснала. Е, наистина при всички е различно, аз го усетих чак в 19-20г.с. и дори и тогава не знаех дали е бебето, ама сега вече съм сигурна. Познавам по това, че ме ритва от ляво или отдясно или го усещам в средата на корема - дори вече има и разни подутини там където е в момента. В началото се усеща като гъделичкане или бълбукане или нещо като въздух, който се върти в корема ти. Ако усещате това - наистина сте на права посока - бебо е!
Пожелавам ви всички да ги усетите скоро, защото е голям кеф - засега, защото са още малки и като ритнат не ни боли, ама после...



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kadrokosa]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано18.08.05 13:43



Аз точно това усещам, за първи път в 15-та седмица.Даже веднъж казах на мъжа ми да пипне и той каза, че усетил нещо като вибрация.Аз като не го усетя няколко дни и почвам да се жалвам, а майка ми вика, ти ще видиш после като почне да те буди посред нощ с ритници дали ще ти се иска



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kleo_8O]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано18.08.05 14:02



Аз се съмнявам,че 15та седмица може да се усети бебето - то е 8.7 cm 43 grams ... и въпреки,ч е ми е за 3ти път все още се съмнявам, че "къркоренето" е бебето... докато не усетя ритника няма да се успокоя.



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: [desi]]  
Автор kleo_8O (минаващ)
Публикувано18.08.05 14:45



Пожелавам ти тогава да те ритне в най-скоро време



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: balerinkata]  
Автор steffy (познат)
Публикувано18.08.05 16:27



Az hremata q karah oshte prez uni. Pih mnogo chai s limon i 2 puti si namazah nosa s edno mazilo - Rinolex strashno efikasno e, no struva kum 4 lv. Inache naistina si majesh samo 2 puti nosa - otvun i otvutre i zabravqsh za hremata. :)



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: kleo_8O]  
Автор steffy (познат)
Публикувано18.08.05 16:32



Az ne sum ot Sf, no shte hodq pri Malinova vuv VMI, obache sled 1-2 sedmici, moje bi. Inache sum mnogo dobre, nqmam nikakvi oplakvaniq, vupreki che mi e riskova bremennostta. :)




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.