Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: mishlentze]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано26.07.05 19:17



На мен пък единственото нещо, което ми понася е месото и картофите. Домати не мога да гледам....бррррр...



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: indian rose]  
Автор steffy (познат)
Публикувано26.07.05 19:56



Na men puk izobshto ne mi se qde meso..., ne che predi qdqh mnogo..., a qica da nevidq. :))) Nai-mnogo nalitam na kornishoncheta, qm po 1 kilo na den. :)))



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано26.07.05 19:59



Kato kaza pica i se setih, che chesto mi se qdat pici s razni sosove... :))) i varena carevica... :)))



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: indian rose]  
Автор steffy (познат)
Публикувано26.07.05 20:02



Tova za povishavaneto na riska, ne go bqh chuvala..., az piq redovno sutrin kafe, a kogato sum na rabota i sledobed, mislish li che e opasno?



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: steffy]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано26.07.05 20:34



Безкофеиново е решението.



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор indian rose (букетче)
Публикувано27.07.05 09:33



Да! Пица и царевица! И аз главно с това се храня
И домати, де, макар че сега не ми харесват толкова - иначе през лятото мога да карам само на домати и сирене



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор indian rose (букетче)
Публикувано27.07.05 09:35



Според мен няма за какво да се притесняваш във връзка с кафето - там, където аз четох, се споменаваше не че не може, а че трябва да е до 2-3 чаши кафе на ден (май така беше, дано не те излъжа) - макар че то зависи и какви чаши, де... аз пия в едни огромни, едва ли тях имат предвид Аз си пиех по едно голямо кафе сутрин при предишните ми бременности, но сега реших да го спра тотално за всеки случай (защото имах проблеми). А при теб няма такива неща - освен това си свършила 12-та седмица... пий си по едно сутрин без никакви притеснения, според мен - ако искаш, питай и лекаря си



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: indian rose]  
Автор steffy (познат)
Публикувано27.07.05 10:09



И аз мога да карам само на салати лятото... особено овчарска - с гъби, кашкавал, сирене и малко шунка, освен царевицата. :)))



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор indian rose (букетче)
Публикувано27.07.05 10:26



Аз имам сега разни терзания покрай храната, защото нали трябва да се храня по-разнообразно... а това не е хич лесно, особено през деня - като съм на работа Много е смешно, защото все ми се яде нещо различно - не това, което има Да не говорим, че ако видя някого да яде нещо, веднага и аз искам! Но не е въпрос толкова на апетит, колкото на прищявки и странности И редовно ми се случва, след като го получа, да се окаже, че всъщност не го искам



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано27.07.05 11:35



Идеята с филмите е добра за запълване на обедните жеги. Ако не те затруднява напиши заглавията им на англ., че по-лесно се издирват.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.