Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: mishlentze]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано12.07.05 11:32



Мисля, че е от увеличаващият се обем на кръвта. Ама де да знам... ще взема да питам доктора като се видим.


Анна 8.12.2004

Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: aлбeнaди]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 11:36



И аз ще питам в петък като ходя



Тема Re: Януари 2006 - 2ра Частнови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 11:37



Ами и аz това му каzах......



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: aлбeнaди]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 11:48



Айде и аz...Та...нито кило отгоре, нито надолу...За съжаление мога да ям само плодове, zеленЧуци и някои леки супиЧки, а току Що раzбрах, Че и прясно мляко не мога да пия....Готиното е, Че винаги съм била доста слабиЧка и съответно цици никакви нямах, а сега елате да ме видите_супер секси виу се полуЧи...А и да се похваля косата ми спря да пада _смених Шампоана с бебеШкият на мъжът ми и сега ми е супеееер добре...Явно на бебето му допада...Относно това гъделиЧкането и сърцебиенето и аz ги имам, но в книжката дето си я Чета веЧер преди zаспиване пиШе, Че било супер нормално...та трябва да е така.
И в zаклиуЧение да кажа, Че ако това дето бабките го раzправят,Че на майката и било лоШо като на бебо му растяла косиЧка само Ще кажа, Че при това положение трябва да родя неЩо като Боб Марли...и при всиЧки положения_вегетарянЧе...



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано12.07.05 11:52



Хаха - те бабите ги говорят тези само за успокоение. Аз имах зверски киселини последните месеци и те ми казваха, че му растяла коса - дрън-дрън. Сигурно и аз трябваше да родя бебе с коса до кръста, ама нейсе...


Анна 8.12.2004

Тема А zа имена...нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 11:53



...веЧе мислили ли сте?...Ние реШихме, Че при налиЧност на дядовци (Зигфрид и Теодор) и баби (Лиzелоте и Соня) няма да мъЧим детето с такива имена и, ако е момЧенце Ще е Александър, а ако е девойка София...Щото и двете имена zвуЧат добре и на немски и на български...но раzбира се това са вариянтите z атаzи седмица...другата пак Ще ми дойде неЩо ново на акъла...



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: aлбeнaди]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 11:58



Ти пък сега не ми раzбивай илиуzиите...Аz Чакам дългокоса, Червенокоса принцеса...мдаааммм



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 12:10



Не се притеснявай, моите ще бъдат като братовчедите на Боб Марли, още повече че киселини отсега си имам, пък представям се в 7-8 месец как ще съм. Сигурно като подвижен фонтан.
А вие пак и супи можете да ядете, аз от плодове и зеленчуци повръщам, супа като помириша също, само понякога зрял боб или супа от киселец, всичко друго отива в тоалетната. Така че вие сте напред с материала.
За циците и при мен е същото положението, пъпка на ребро, пък сега съм се пооформила, майка ми цял живот ме е успокоявала, че и тя била така и като родила й се наляли циците. Така че ще чакам включване, пък дано си останат така и след бременността, ако не ще й се карам, че ме е държала в заблуда цял живот. А и отсега съм се размислила с тия рехави цици как ще ги кърмя моите шушулковци, че и 2 броя, не 1...Иначе никога не съм била от най- слабите, имам едър кокъл, но иначе излишни сланинки нямам засега.



Тема Re: Хайде на отчет!нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 12:20



Трябва да сканирам някоя снимка на майка ми...преди и след...от сутиен 70А на 75D...Доли Партън ти каzвам..и ме е кърмила до ...3 годиШна..и сега пак ниЩо...Неzнам при вас как сте, но наШата рода всиЧките жени са така_никакви цици, после цистерни и после пак ниЩо...Няма светлина в тунела, но поне сега Ще им се порадвам..така де,радвайте се ама да не свиквате...това ни е семейният Чар.



Тема Re: А zа имена... [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.07.05 12:25



Ние твърдо сме решили имената още отпреди да забременея, мислехме ако е момче да е или Александър или Николай, а ако е момиче - на бабата на мъжа ми, волю - неволю - Елена. Ама като се оказаха близнета сега ако са момчета си остават Александър и Николай, ако са момичета Елена и Виктория. При момче и момиче ще изберем едно от мъжките и за женско Елена. Не че е лошо името, но на мен Кристина примерно много повече ми харесва, Елена никога не ми е било в списъка. Още повече мъжа ми вика на баба си Лени - като Лени Кравиц, и се е нагласил на бебето пак Лени да му вика. Което ми се струва ужасно.
Единодушно решихме на баби и дядовци да не кръщаваме, с изключение на баба му де, макар че имаше голям натиск от страна на свеки да е Филип - на умрелия дядо на мъжа ми, ама аз се ядосах и му казах първо, че на мъртвец не се кръщава, второ, щом аз ще ги раждам и аз трябва да имам отношение по въпроса и той отряза майка си, да си знае отсега, че Филчо в нашата фамилия няма да има. Мъжа ми поне знае как да си поставя на място роднините, за това съм го признала, много ми е устат милия.
Да ви кажа мнооооого се надявам поне единия бебок да е с тъмносини очи като мен. Моя мъж е с едни такива кафяви, ама на мен ми оранжавеят, та му казвам, че са му оранжеви очите и той побеснява. Обаче свеки е със зелени, така че има надежда за сините ми очи. В нашата фамилия всички са с кафяви, освен баба ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.