Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.07.05 19:22



Сърфлайнче, здравей. И на мен на миналия преглед ми изглеждаха точно като извънземни. Едното даже се обърна точно към нас и `ни гледа доста дълго време`. Аз също си мислех, че съм по-добре ,защото се задържах 3-4 дена без повръщане и ядях каквото ми се яде, но вчера в еуфорията си изядох 3 царевици една след друга и вечерта така драйфах, че ако щете ми вярвайте, още ме боли гърлото и ме се гади. Та днеска пак съм на старото дередже с повръщането. Ще чакам да минат 16-те седмици, дай Боже всичко да е наред, пък дано ми минава вече. С космите и аз не се разминах, за мой ужас.
Да ви се оплача, че ме тресе някаква параноя да не би нещо да стане с бебоците или пък дали ще са здрави. Вие имате ли подобен проблем. Почти всички качествени филми по телевизията са или за проблемни деца или за смърт на дете и вече ми се струва, че откачам на тази тема, а не смея да споделя с никой.



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: mishlentze]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано25.07.05 23:11



Споко, в отбора си няма страшно.
Всички ни тресе такава треска около бебоците. Нали затуй ще ставаме майки, за да се притесяваме за щяло и нещяло.
Аз пък съм забелязала, че само вечер ми е гадно. Сутрин си е голям кеф.
Ама от ранния следобед, почва да се променят нещата и вечерта вече едвам живея. Дано скоро мине тоя период и да са ни живи и здрави бебетата.




Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.07.05 12:05



МиШленце, какво да ти кажа...zа яденето ми е съвсем поzнато...аz в събота иzядох 2 пилеШки и един прасеШки котлет и неделя бях като болно прасе...това лакомията е голяма работа...За параноята....и zа бебето, и zа таткото дали е достатъЧно Щастлив с мен...а бе ужас...Това да не си бременна.........А zа филмите, мисля като стана много дебела и навън студено да седна и да направя един списък с това какво става zа бременни и какво не се препоръЧва...За таzи седмица препоръЧвам "Мадагаскар" и "Мъжът в къЩи" с Томи Лий Джоунс...



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано26.07.05 14:07



Ще ги потърся тези филми. Ти не знам как въобще успяваш да ядеш месо, сърфлайн. Аз ям само шунка върху пица или спагети, иначе всичко повръщам. Като ми е гадно на стомаха и аха - аха да повърна, ама нещо не ми идва, представям си една сочна свинска пържола и веднага тичам до тоалетната да повръщам. Действа ми безотказно.



Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано26.07.05 14:11



Дорит, ти поне си само вечер, можеш да си щастлива. Аз като съм зле по цял ден повръщам, гледам да е само вкъщи, ама един ден спирахме по спешност в една бензиностанция и след това в една сладкарница. Не ми вървя много онзи ден...



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано26.07.05 16:08



Ти да не пристигна вече? Ще чакам да ми звъннеш да пием шейкове и цитронади...



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.07.05 16:28



нееее Чааак на 14 август Ще си дойда...а zа Шейковете и лимонадите може да си сигурна, Че Ще джурнем по няколко ...ммммм и аШуре със сладолед....лелееее дано да съм спряла да повръЩам до тогава, Че толкова неЩа ми се ядат...
Поzдрави на Филибето



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.07.05 16:31



Ами това ми беШе "промоцията" инаЧе и аz така_по_малко или от на мъжо яденето по някой zалък...но установих, Че пиле мога да ям колкото си искам беz да ми стане лоШо стига да не го ям с неЩо (картофи, ориz и т.н.)...май Ще минавам на раzделно хранене...zа тая седмица...



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: surfline]  
Автор indian rose ((букетче))
Публикувано26.07.05 16:45



Аз мога да кажа само кой филм НЕ препоръчвам за бременни жени - в никакъв случай не гледайте "Война на световете"! Ужасен е почти ми стана лошо... и не е от жега, имаше климатици
Аз пък месо въобще не ям... вече 7-8 години, и малко се притеснявах на тая тема във връзка с бременността, ама... така или иначе, няма да проям - така че компенсирам с ядки и други подобни - а от време на време дори ям яйца и риба, макар че преди не ядях и такива неща



Тема Re: ОТЧЕТ... [re: indian rose]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.07.05 16:55



И аz го гледах...голяма тъпотия...а zа ядките аz набивам бадеми, Че намаляват(малко) гаденето...ама кой zнае колко кила трябва да омахам zа да компенсирам една пържолина...мдаааамм който е каzал, Че децата искат жертви е бил много прав...но неzнаех, Че от толкова рано zапоЧват...а сетих се и друг филм, който ми се видя сладък "50 първи среЩи" с Дриу Баримор(мерси Индиан роуz), и "МомиЧето от съседната врата"...ехххх а преди бях фенка на "Екzорсистът" и "ПриШелец"...

Редактирано от surfline на 26.07.05 17:04.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.