Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: ОТЧЕТ...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.07.05 14:07



ааа свиква се...веЧе 5 седмици съм така..ама дано все пак



Тема Re: косминови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.07.05 14:09



Metzgerei или гиуведже, сирене по Шопски...другите неЩа невървят при мен



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: surfline]  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано20.07.05 14:11




+ добро чувство за хумор! Умрях от смях.


Ти все пак си в Германия, където има доста възможности за закупуване на що-годе нормални дрехи за бременни. Там има и Формес, те предлагат наистина елегантни дрехи за бременни, вкл. за работа.

Пуснах запитването, защото имам ного жени, на които това им е любим период от гледна точка на перспективата за следвашия - ревящо бебе, неспане и пр. Плюс някакво там чувство за спокойствие и щастие, и гордост, и осмисляне на съществуването...Което, казват, компенсирало останалото.



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: Bono]  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано20.07.05 14:13



ето дрешки






Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: Bono]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.07.05 14:26



Ами има дрехи_вярно е, но 95 % са в тия кафяво_zелено_насрани тонове дето като ги облеЧеШ и беz това zеленикавият ти тен става елитно_гриин , а и да ти кажа са си по техните стандарти демек zа яки немски домакини...аz си накупих сега zа лятото само рокли и туники(от магаzини zа нормални хора), а като си дойда в БГ мисля да се хвърля до едно магаzинЧе в Пловдив дето продават само такива трикотажно_плетени роклета и да се обzаведа от там zа zимата, плиус една пелерина тип понЧо, Че миналата zима и се тоЧих_тоЧих, но реШих Че със старото ми вталено палто Ще ми е по_добре, ама сега няма на къде да се мърда та това Ще ми бъде "бременния" гардероб...
а zа ревяЩото бебе, неспане и пр....ми то после става тийнейджър с мириzливи маратонки или тийнейджърка с мнение, Че Черно_лилаво_синъо Червило е супер готино и лиубима група Пантера...ехххх мамини вълнения..кой може да каже4 кой периоде най_гаден...а???



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано20.07.05 14:40



Като каза палтенца. Мислех си, ми ние с най-големите тумбаци ще сме посред люта зима. К'ъв юрган ще ми трябва, че да мога да затопля кръшните си форми? Две палта ли трябва да купувам?



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.07.05 15:03



Палатки, моме, палатки...аz zатова реШих да е пелерина, Че има доста място там и някакво пухено яке може да свърШи работа, ама Ще видим..като дойде тогава



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано20.07.05 15:14



Ще кажа на мама да ми донесе едно наметалце, че тук такива работи не съм виждала.
Имаш ли идея колко струват в България? Плетени ли са?
Абе да ви питам. Вие ядете ли риба? На мен само месото ми понася, а всякакви червени работи като видя и драйфам.
Домати, чушки и т.н.



Тема Re: Фолиева и витамини?нови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.07.05 15:25



Има ги и в БГ и тук в Н&М със сигурност Ще ги има и таzи zима...в БГ струват ок.120_180 лв. тук ги гледах zа към до 100 Евро...Харесаха ми zаЩото са големи, раzкроени и дълги до към колената т.е. няма да прилиЧам на камбанария с него...от вълнен плат са тип каШмир.
Аz пък само рибка и пиле ям...една пържола си я Чоплих 2 дни...За zеленЧуците ям всиЧки стига да са само посолени...на салата не мога да ги гледам...само си ги мия и ги хапвам като крава

Редактирано от surfline на 20.07.05 15:28.



Тема Re: Фолиева и витамини? [re: doritt]  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано20.07.05 15:29



Аз, срам-не срам, прекарах 2 седмици в рая на прясната риба - Гърция, и едвам си боднах от една рибка. Никакви скариди, калмари и пр. дарове не ми понасяха също. Блъсках пълнени чушки, мускака, патладжани и салати, картофи, боб... Ужас! А толкова обичах риба преди 3 месеца...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.