Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как сте с пъпките?нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 13:09



Еееее и ти си се наредила със супер свеки...хубаво е като имат желание да помагат



Тема Re: А zа имена...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 13:11



Ами може би е съдба, ако не сте планирали бебето, ние го планирахме, аз даже предварително смятах, за да стане водолейче. :))) Приятелят ми искаше и то да е стрелец, ама аз му казах, че ще бъде прекалено...



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 13:11



Коййййй ааааzzz? Няяяяма такава работа



Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 13:15



Уфффф блаzе ти...ти поне си отстъпвала и си се съобраzявала...аz съм такова добиЧе, Че хиЧ не търпя някой да ми е отгоре........се се опитвам ама не става...не мога да си прехапа еzика...Добре, Че се намерихме с мъжът ми и двамата такива, Че като се zджафкаме и двамата си се навикаме и после бърzо ни минава...но пък от друга страна до сега не сме се карали zа някакви сериоzни неЩа...



Тема Re: А zа имена...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 13:36



То и ние се караме, по-скоро все за глупости и той все ми повтаря, че аз винаги искам да става на моето... :))) Ама лъвовете сте доста по-запънати, спор няма. :))) Иначе аз имам братовчеди близнаци - овенчета и с тях много се разбирам, макар да са с 10 години по-малки от мен, сега са студенти във Франкфурт, но тази седмица си идват и ги чакам с нетърпение.



Тема Re: А zа имена...нови [re: surfline]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано13.07.05 13:37



Туй все едно аз съм го писала... и с разликата в годините и с джафкането....



Тема Re: А zа имена...нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 13:47



Не ти... :))) малкия овен - мишленцето, нещо взе да си изпуска нервите, а се чудя защо?! Нещо много се впрегна, че написах, че сте по-малки от мен и тя реши, че съм комплексарка... :))) Ама логика... :)))



Тема Re: А zа имена...нови [re: doritt]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 14:02







Тема Re: А zа имена...нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.07.05 14:08



мммм ние цялата фамилия сме лъвове...горката ми майка е девиЧка и как отцелява неzнам...а бе Шоу голямо...ама си е така...Огън беz дим няма...



Тема Re: А zа имена... [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано13.07.05 14:11



Ха-ха... ле-ле как ли оцелява жената? Направо си е геройство! :))) Моята е рибка и все плува в погрешната посока... :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.