Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пижама за родилнотонови  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.07.05 08:45



Не мога да си намеря нощница с копчета отпред за родилното, само на пижамки попадам
Дали ще ми е удобно с пижама? Някой да е пробвал?



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: Teди]  
Автор asinka ()
Публикувано11.07.05 09:03



здрасти!аз лично не съм пробвала, но много съжалих!другите две жени в стаята бяха с пижами и им беше много по-удобно!можеха с голяма лекота да си кърмят и т.н.!за прегледите си събуваха долнищата!а аз за кърменето си вдигах нощницата, защото макар и с копчета ми беше адски неудобно!беше много смешно, когато един ден влезе детската лекарка, а аз кърмех легнала и с вдигната нощница(де факто по гащи), и лекарката ни поздрави" здравейте как сте на плажа"!
конкретизирам че става дума за Майчин Дом!



Тема Re: Пижама за родилното [re: Teди]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано11.07.05 09:06



Зависи къде ще раждаш, но в повечето родилни не дават Аз си бях взела нощтница с два разреза отстрани специално за кърмачки Ама ти къде живееш та не можеш да си намериш нощтница с копчета ?



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: Teди]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано11.07.05 09:06



О,с пижама е къде къде по-удобно!
Въобще не се притеснявай-дори е за предпочитане!
Е,на прегледите ще ти се наложи да се събуваш,но иначе за останалото време ...
Хайде,и да е леко и безпроблемно!



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: jana]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.07.05 10:33



Ще раждам в Майчин дом, а там искат да си носим нощници... поне така беше преди три години
Като чета постингите на другите майчета, хич няма да търся повече, направо ще си сложа пижамите.



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: Teди]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.07.05 10:38



Мерси, майчета!
То има още доста време до събирането на багажа, ама тази нощница с копчета не ми излиза от акъла



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: Teди]  
Автор Shturcho (Катеринина мама)
Публикувано11.07.05 10:44



аз раждах във Варна - с големи обикаляния намерих нощница с повече копчета, че да мога да кърмя с нея и като отидох в АГ-то видях, че си има доста жени с пижами, което си е супер по удобно. Нощницата трябва само за първия ден - за раждането и за след това, но от следващия ден пижама :-)
Леко бременеене



Тема Re: Пижама за родилнотонови [re: Shturcho]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано11.07.05 11:20



Тедка,нощници с копчета има на много места.За самото раждане със сигурност ще ти трябва,а после както искаш,но при прегледите ще ти е по-лесно да я "запряташ" ,отколкото да събуваш долнища,а и времето ще е топло все пак.
Нощници с копчета има в подлеза на Ситняково в 2 магазина,срещу Докторската градинка до магазина на Триумф за бельо и са по 12-14 лв.Има и в зала Универсиада,по пазарите също.Целувки.



Тема Да не ви е по-удобдно да сваляте гащи когато....нови [re: Shturcho]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано11.07.05 12:06



Бе ......как така с пижама било по-удобно.........вие не сте добре..........хората не случайно искат нощтница с копчетата ( почти до долу !!!!!) за да е удобно хем да кърмиш,хем за прегледите. Последния ден само бях с пижама и немога да ви опиша колко ОТВРАТИТЕЛНО е да сваляш и вдигаш гащи , особено когато имаш някой друг шев. Немога да ходя по ......гол задник в стаята, а когато си с пижама , за да си готова хем за прегледа и да не те чакат да се сабличаш и за да може хем ако детето се разплаче да го вземеш, просто трябва да си гола ! С нощтница тези неща ги забравяш.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Ти с нощтница ли беше или с поло ?нови [re: asinka]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано11.07.05 12:11



Не се заяждам.........но нали това е целта на нощтниците .......сама трябва да се сетиш, че трябва да е широка и удобна нощтница с повече копчета, защото се предполага че ще КЪРМИШ. Не разбирам с какво си била облечена, за да изглеждаш като на плаж.

Не се закачай със лъва, когато спи!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.