Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Обувкинови  
Автор jiven ()
Публикувано30.06.05 21:23



Моля помагайте със съвети за обувни магазини
Съвсем съм изкукала и не мога да се сетя за никакви други освен тези на К&К, а там не ме кефят в момента. Имаше симпатични модели предишните години на Денди и още едни на една друга бг фирма, дето не мога да й се сетя за името, обаче къде са им магазините, просто не зацепвам. Спешно трявба да купя сандалки на Антон утре след работа за около половин-един час
Ма така е пред Великден в събота, кофти ситуация



Тема Re: Обувки [re: jiven]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано30.06.05 22:10



Преди два дни купихме за сина ми страхотни сандалки на Денди.
Взехме ги от щанд в зала Универсиада.
Като влезнеш в базара от главния вход и тръгнеш на дясно, после последваш чупката на ляво и след това второто "коридорче" вдясно.
Ух.... май не го обясних много добре.

Там имаше доста свястни моделчета, особено за по-малки дечица.



Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано30.06.05 22:11



Сещам се за "Стил`99" в Младост І зад Пасажа ли му казват на едно пазарче - там има доста обувки

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано30.06.05 22:16



А нещо по в центъра, че и ние сме я закъсали за сандали. Трябва в събота да и купя на мадамата нещо, а съм на работа преди обед, следобед сме на детски рожден ден...



Тема Re: Обувкинови [re: Mamma]  
Автор jiven ()
Публикувано01.07.05 13:48



Благодаря за вметката, прочетох го още сутринта преди да тръгна на работа и минах щото ми беше на път по едно време. има години сандалки без да има номерация обаче
някой да знае къде има по-заредени магазини или щандове на денди из центъра? или въобще по-голямо разнообразие на модели, независимо от марката?

Редактирано от jiven на 01.07.05 13:49.



Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор tinta (мама)
Публикувано01.07.05 15:54



Аз взех на моя дребосък на капчица пловдив, от магазин пинокио във дружба дето им е пазара
но не големия пинокио, който е до фантастикото, а дето има малки магазинчета от страната на улицата срещу него има мисля че детска градина, или може би училище, до него има пицария тесно е мъничко магазинче, пише пинокио, да не се заблудиш в големия пинокио
там има страхотни модели и номерации и са български



Тема Re: Обувкинови [re: tinta]  
Автор jiven ()
Публикувано01.07.05 16:06



Ох, супер ма що винаги в крайните квартали? Явно ще се мотам като муха без глава из центъра и пак нищо няма да мога да взема



Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор tinta (мама)
Публикувано01.07.05 16:28



е и аз откакто се мотах 3 дена като муха без глава, си свърших работа в дружба;))))))))



Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано01.07.05 16:35



Не знам къде точно из центъра ще търсиш, но наскоро ми се наложи да ходя до Пиротска - е там е магазин до магазин за обувки и в повечето има и детски

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Обувкинови [re: jiven]  
Автор mateya (непознат )
Публикувано01.07.05 16:44



Ima edin magasin bliso do Frenskata gimnasia na Patriarha, kato tragnesh pokrai neia posoka kino Odeon, sled posolstvoto ima chupka navatre i predposlednia magasin e za detski obuvki. Parvoto magasinche v tazi chupka e za gsm-i, to se vijda ot Ptriarha, a sa druguia triabva da minesh navatre. Ima i oshte edin magasin na Vitoshka bliso do Solunska ot stranata na Levis, ne znam kak se kazvashe, no milsia che sa malko po skapi.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.