Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема януари 2006нови  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано16.06.05 19:00



привет и от мен
все още е рано но и аз искам да се похваля вече сме в 9-та седмица
бях на преглед в 7-ма седмица и д-р мазнейкова каза че всичко е наред и имаме пулс.
ако има и други януарски мами ще се радвам да си споделяме впечатления и надявам се само радости
успех на всички мами!!!



Тема Re: януари 2006нови [re: kukuruku1]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.06.05 10:55



Привет!
И аз ще раждам януари. Живот и здраве де Очакваше се термина да ми е на 31.01, но вчера бях на лекар и май съм бременна с близнаци Сега чакам да минат още 4 седмици, за да съм сигурна, че всичко е наред, зашото лекарката каза, че понякога единият близнак умирал. Така че още не смея да се зарадвам. На никой още не съм казала, даже на майка ми. Не смея, за да не стане нещо. Таткото плака от щастие вчера, това му е мечта от години - да има близнаци и то двуяйчни, както е в случая Така че ситуацията се променя и раждането се очаква да е на 15 януари - козирози, а така ми се искаше да е водолей детето ми... Но, каквото дойде. Стоя си с двата термина и чакам. Сега съм в 7 г.с., ти си малко по- напреднала от мен. Кажи какви изследвания са ти превили до момента, на мен вчера ми взеха кръв и урина, аз съм с рх отрицателно, а таткото с положително. Така че ще трябва да се следя по- често. Поздрави и леко бременеене! А, исках да питам става ли ти лошо и как се оправяш с това?



Тема Re: януари 2006нови [re: mishlentze]  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано17.06.05 11:09



привет мишленце
много се радвам за близнаците стискам палци всичко да е наред!!!
не се тревожи братовчедка ми ще ражда близнаци през август- разнояйчни а вече имаме две в канада също разнояйчни те са на 3 годинки.
аз също съм с отрицателен рез.фактор а таткото е с положителен.
изследвания ще ми правят в 14-та седмица.ходих на преглед при д-р мазнейкова ако не друго то поне апаратурата е добра.
на теб какви изледвания ще ти правят"?
моят термин е 24.01
ставаше ми лошо и то сутрин кам 6 часа почти не се хранех, но вече отмина.
чувала сам че с малко лимон отминава,но не съм го изпробвала.
благопожелания и усмивки от мен

леко бременеене!!!

Редактирано от kukuruku1 на 17.06.05 11:15.



Тема Привет и от мен :)нови [re: kukuruku1]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано17.06.05 11:30



Ето ме и мен. Втора бременност ми е. Днес влизам в 10 седмица. Имам си бебе на 6 месеца и от нямане на време още не съм ходила да мерят пулс . Само го видяхме в 5 седмица на УЗ - малко плодно сакче
Терминът ми е 20 януари. Предният път родих 3 седмици по-рано(Терминът ми беше 3 януари 2005, а родих на 8 декември 2004), този път надявам се да устискам повечко.

Поздрави на всички бъдещи януарски мами! Леко бременеене на всички ни.
Много се надявам някой да поддържа януарска темичка, че предния път нещо се изложихме


Анна 8.12.2004

Тема Re: януари 2006нови [re: kukuruku1]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.06.05 14:04



А ти само заради апаратурата ли ходиш при Мазнейкува, защото по принцип знам, че тя се занимава с патологии. Бяха я препоръчали на братовчедка ми във връзка с една рискова бременност.
Значи чак в 14-та г.с. се правят изследвания за антителата? Аз мислех, че по- рано. Благодаря за информацията
Аз все още съм зле с миризмите, прилошава ми честичко, а и кръвното ми пада. Преди 2 дни ми беше 72 на 56!!! Миризма на манжа не изтрайвам, даже почти цялата седмица досега изкарах на солетки и обикновени бисквити, защото май се и натрових с една храна в един ресторант. И повръщах в неделя и мислех, че явно отсега нататък все така ще е през първите месеци, но се оправям вече. Това с лимона го опитах, въобще не ми действа. Успокоява за 3 минутки и после пак същото. На теб кога ти отмина тази кофти вълна? И имаше ли повръщания?



Тема Re: януари 2006нови [re: mishlentze]  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано17.06.05 15:29



привет
гаденето ми отмина през тази 9-та седмица
не съм повръщала но се чувствах като парцал
мога само да те успокоя че отминава
на тев какви изследвания ти пуснаха за кръв и урина?



Тема Re: януари 2006нови [re: kukuruku1]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.06.05 15:43



Да ти кажа честно не знам точно какви, освен за кръвната група и рх-то, за да сме сигурни. За урината, сигурно заради този прословут албумин, нямам идея. Освен това и за васерман и спин, понеже ни чака сватба Имаше и други неща написани, сигурно кръвна захар и т.н. Във вторник ще имам изследванията.



Тема Re: Привет и от мен :)нови [re: aлбeнaди]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано18.06.05 11:13



Браво бе, Албенади! Скри ми топката направо ти се възхищавам!!!
Честито и леко бременеене на всички бъдещи януарки!



Тема Re: януари 2006 [re: kukuruku1]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано18.06.05 11:38



И аз съм за вашата тема - терминът ми е 6-ти януари
Макар че вече свърших 11-та седмица, все още не смея да се хваля на приятели и родители, защото имам два предишни спонтанни аборта Този път обаче всичко е наред - макар че вече ми е трудно да повярвам, засега отминах рисковия период... макар че то не се знае, де
На мен пък изобщо не ми става лошо - в смисъл, че не ми се гади... само в градския транспорт започва да ми се вие свят, когато е претъпкано и горещо и трябва да стоя права Но явно вече започва да ми личи, защото от време на време разни хора ми отстъпват място Малко неудобно се чувствам, но сядам, защото имам нужда



Тема Re: януари 2006 [re: kukuruku1]  
Автор kleo_8O (непознат)
Публикувано20.06.05 08:43



Здравейте и от мен. Терминът ми по мои изчисления е на 20-ти януари. Много бих се радвала да имам детенце козирог. Щастлива съм че сте отворили такава тема и се надявам да я поддържаме. Аз имам някои проблеми и още не смея да кажа на никого (освен на мъжа ми и на вас), затова ми е много приятно да споделям с вас и да задавам въпроси, че иначе няма на кой. Относно гаденето, последната седмица съм по-добре, иначе ми се гади всяка сутрин около час два. по принцип не закусвам, но сега ако не хапна ми става много зле. Понякога чакам да ми мине, за да пия кафе. От миризми всякакви ми става лошо, особено от манджи, малко ми е проблемно в работата какво да ям. Mishlentze, видях че ти предстои сватба, поздравления.
Ако имаш някакви въпроси, аз съм спец по сватбите, моята беше миналата година, а след три седмици ще съм кума. . Стискам палци с близнаците всичко да е наред.
Момичета, приятен ден ви желая и да се виждаме често в тази темичка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.