Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За почивка на Ахтопол?нови  
Автор galia99 (майче)
Публикувано23.06.05 12:57



През септември сме решили да отидем на Ахтопол с малката на море, но един познат ходи миналата година и ми каза че там е окупиран плажа от мутри за всичко трябва да плащаш(т.е. за шезлонги,чадъри). Така лие или не. Там много ни харесва но не искам да ходим ако е така.
Нека някои да сподели ако е ходил?



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: galia99]  
Автор Miggle ()
Публикувано23.06.05 13:25



На централния плаж така или иначе не е голяма хубост, а ако сте в центъра на града има една _две кръчми, които до малките часове така дънят муЗика, че целия град не спи.
Обаче ако сте с кола, можете да ходите на Бутамята (ударението на я), един много симпатичен плаж на 4_5 км от града, на устието на една речица. Там е прикаЗно, спокойно, праЗно и чисто. И беЗплатно, и беЗмутрено. Поне преди две години беШе.



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: galia99]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано23.06.05 13:44



Преди две години бяхме там, тогава аз бях бременна и много претенциозна . Изкарахме си много добре, единственият недостатък беше, че се налагаше много ходене от квартирата до плажа, а бяхме без кола. Просто плажът е в едната част на града и близо до него има само бунгала, които по стари впечатления (от преди години) бяха доста мизерни. А квартирата ни беше в другия край на града, в страни от центъра, което означаваше ходене, но ни предпазваше от целонощния кръчмарски и дискотечен шум. Като цяло сме доволни, въпреки ходенето.

На плажа наистина се плаща, но това има както минуси, така и плюсове. Поне когато ние бяхме, имаше зони от по два лева и такива - от по три лева. На тия, които бяха по два лева беше фраш с народ, а и там май можеше да не си на чадър, а отстрани и да не плащаш и заради това беше навалица. На чадърите от по три лева беше адски спокойно, много малко хора и ако си там - задължително взимаш чадър.
Понеже бях бременна и много претенциозна тогава, ходехме там, но разходът определено си струваше. Имахме си едно място, малко по-нататък от най-централната част на плажа, с едно капанче с приятна музика наблизо (не чалга, разбирай). Понеже бяхме малко хора, спасителите бяха и нещо като охранители и спокойно влизахме двамата с мъжа ми в морето и си оставяхме нещата на плажа. Билетчето за чадър важеше за цял ден и без проблеми ходехме да хапваме на обед и пак се връщахме. Хубавото беше, че под чадър или на маса в капанчето, близо до самото море, следобедният пек не се усеща много-много и по тази причина си спестявахме изтощителния тур до квартирата и обратно в най-горещите часове.

Та така, всичко си има плюсове и минуси, но ако сте с кола (съмнявам се, че ще тръгнете на море с дете без кола), освен самият ахтополски плаж, на север и юг по заливите има доста приятни местенца, където няма нито мутри нито чалга, нито плащане, а самият град Ахтопол е много красив, искренно го препоръчвам!

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: galia99]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано23.06.05 14:19



Супер селско е в Ахтопол - никой да не ми се обижда сега!!!!! Там просто сякаш сме преди 15 години в сферата на обсляжването. Идете в Китен, там е на светлинни години!

Моят художник -



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: NVN]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.06.05 14:26



И кое му е по-хубавото на Китен от Ахтопол? Еднакво ужасно ми се струва и на двете места. Тълпата и музиката направо те смазват, а миризмата на манджи и риба, която се стеле е невероятна. Не защитавам Ахтопол, просто не виждам Китен с какво го превъзхожда. На нито едното място аз не бих могла да почивам.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: dara]  
Автор mimi_2O5 (новак)
Публикувано23.06.05 14:32



И Ахтопол и Китен за отврат по моя преценка, изагаха ме да отида в Китен прес септемврт, издържах два дни, гадни заведения с чалга, кухня под всякаква критика, мръсен плж, гадно време.
А за Ахтопол не ми се говори по-голям ужас от прекараната на това място нощ не съм преживявала. Много е зле, никога не бих стапила вече там.
Пробвайте Синеморец чувам хубави неща за него



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: NVN]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.06.05 14:34



Е Чак пък светлинни...zа мен и двете места стават, но като zа с детенце май Ахтопол е по_добре.А и миналата година(и преди 3 години съЩо) в Китен се бяха zавъдили такива комари, Че като каzаха на оградата куЧето ги лаеШе...имах 58 (петдесет и осем!!!) охапвания zа 1 Час и после пих Алергоzан до края на поЧивката.Така Че мен ако питаШ по надалеЧ от тия Лонгоzни области като са с бебе.




Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: mimi_2O5]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.06.05 14:35



Синеморец и той уверено върви по стъпките на Китен, Лозенец и Ахтопол. Преди години беше рай, сега е същата работа като гореизброените.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: dara]  
Автор mimi_2O5 (новак)
Публикувано23.06.05 14:37



От три години не почивам в БГ, не си заслужава да давам безбожни цифри за скара и чалга, като за същите пари /в повечето случаи и по-малко/ мога да почивам на друго място



Тема Re: За почивка на Ахтопол?нови [re: galia99]  
Автор vesi1 (лудата)
Публикувано23.06.05 14:46



Точно така беше миналата година. И свободната зона беше крайно малко


Ако сте с кола отивате на синеморския плаж.
Ние бяхме на бунгалата на Машпроект. То циганията е навсякъде, ама там е спокойно, ако искаш си правиш скара, салатка, ракийка и никви заведения и простотии.
Аз си падам по такива места. това златните или некви такива курорти направо ги мразя, пълно с некви снобари и кретени с претенции


Борис 12.09.2003




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.