Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТО НА.....:)))нови  
Автор Usangel (hot)
Публикувано18.06.05 09:53



........JUNGLE!!! :))))))
МИЛИ МАМИ, ИМАМЕ СИ ВЕЧЕ ЕДНА МАЛКА, СЛАДКА, КРАСИВА И ТОЛКОВА ЛУДА КАТО МАЙКА СИ JUNGLE-2!!!!!! :))))))))))

JUNGLE роди момиче днес 17 Юни, около 14 часа (американско време).
Малката ДЖОЕЛ тежи около 3.400кг и е дълга 49 см. По първите впечатления на Jungle, бебка прилича изцяло на татко си. :))))))
Джоел се появи на бял свят със секцио!! И омотана 5 пъти около врата пъпна връв! Било е просто на живот и смърт!! Докторът е казал, че такова нещо в практиката си не е виждал до сега и са имали невероятен късмет, че бебето не се е задушило!!
НО АЗ ПЪК КАЗВАМ, ЧЕ ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!!!
Тя милата много искаше да си го роди по нормален начин, но е нямала почти никакво разкритие, едва 3 см и се е наложило секцио, което разбира се е спасило бебето, защото според медицинския екип, който се е грижил за нея при вагинално раждане бебето е нямало да има никакъв шанс с тази задушаваща пъпна връв.
Сега вече всичко е отминало и най-важното е, че и двете са добре! Ще бъдат в болницата до понеделник. Аз съм сигурна, че тя ще опише всичко тук подробно още веднага щом се приберат с малката принцеса у дома.
МИЛА ПЕТИ, БЛАГОСЛАВЯМ ТЕБ И ДЖОЕЛ!! ЖИВОТЪТ ТИ ОТ ДНЕС СТАВА ЕДНА ВЪЛШЕБНА ПРИКАЗКА!! Предстои ти да изживееш най-пълноценната част от живота си! Предстои ти едно прераждане, живот изпълнен с непознати до сега чувства и усещания!!Знам, че ще бъдеш наи-добрата и грижовна майка на света! Знам, че ще бдиш над детето си като орлица и ще го дариш с невероятна любов!!
Но не забравяй, че в приказките понякога принцесите плачат не само от щастие!! В такива моменти никога не се предавай и отчайвай, а събери цялата си сила и си спомни за дългия път, който си изминала докато станеш МАМА!! Тази мисъл винаги ще те спасява от всичко и ще ти дава сила да преодоляваш трудностите!!Никога не забравяй откъде идваш и къде отиваш!!
Пожелавам ЛЮБОВТА в семейството ти никога да не угасва!! Малката ДЖОЕЛ е една щастливка с такива прекрасни родители!!

Бъдете щастливи!!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано18.06.05 10:16



Супер! ДА е жива и здрава малката дъщеричка на Петя, да расте красива и умна като мама!
Мира



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано18.06.05 10:25






Честита дъщеричка!!!
Да е жива и здрава и мноооого щастлива!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор asinka ()
Публикувано18.06.05 10:37



Честито!
да са живи и здрави и мама JUNGLE и бебе ДЖОЕЛ!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано18.06.05 11:11



Честита дъщеря, Jungle!

Да ти е жива и здрава!
Цялото страдание и чакане стократно си е заслужавало! Отдавна не съм се радвала на едно толкова дълго чакано бебе!

Нека Джоел да расте здраво и прекрасно дете, нека имате още десетина като нея като му дойде времето, нека ви изненадва непрекъснато с лудории и бели, и да ви дарява с най-простичкото щастие - че сте създали човек!

Бъдете безбрежно щастливи!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор jojo (МарИна)
Публикувано18.06.05 12:14



Честито малко съкровище!!! Бъдете щастливи и обичани!!!




Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор desi_t (мъничка)
Публикувано18.06.05 12:50



Честито мило Джънгълче!
Най-голямото щастие е вече при вас!
Пожелавам на цялото ти семейство здраве и щастие, другото
винаги ще дойде!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано18.06.05 12:55



Да е жива и здрава късметлийката Джоел!
Честито, мила Jungle!




Bacteria is the only culture some people have.

Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано18.06.05 13:22



Чудесна, чудесна новина! Да е жива и здрава, весела, добра и красива! Много щастие на цялото семейство!!!!

Ех, тази новина огря деня ми...



Тема Re: ЧЕСТИТО НА.....:)))нови [re: Usangel]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано18.06.05 13:50



Честитоооооооооооо! Да са живи, здрави и много щастливи!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.