Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за пътуването преди навършване на годинканови  
Автор tzveti (непознат)
Публикувано20.06.05 22:10



Здравейте,
Отново се обръщам с въпрос към вас. Имам приятелка , която има вила в Априлци (Троянския балкан). Смятах към края на лятото да отидем за няколко дни там на чист въздух. Казаха ми обаче, че можело да има проблем поради различното атмосферно налягане. Това можело да се отрази на вестибуларния апарат на бебето. Не било добре да пътува до годинката. Аз такова нещо до сега не съм чувала, но знам ли.............. Някой да има инфо за това?
Благодаря и поздрави



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: tzveti]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано20.06.05 22:26



Глупости нищо подобно Аз лично смятам да заведа бебка на море скоро не смятам, че промяната на климата ще й се отрази зле напротив. Грабвайте багажерийте и бегом натам. А там е такава красотааааааа



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: jana]  
Автор 3лaBeщицa (минаващ)
Публикувано20.06.05 22:28



И аз да кажа - глупости. Вече може би всички знаете, че имам две синчета и че съм родена в Бургас, а живея в Пловдив. И двамата пътуваха редовно от единия до другия град - като започнах от вторите им месеци, та до годината имаха поне по 6 пътувания и в двете посоки.



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: tzveti]  
Автор smg (мама на Марина)
Публикувано20.06.05 22:33



Не мисля, че това е вярно.
На 7 м водихме Марина на море, а на 8 м пътувахме до Германия за 1 месец. Там бяхме в северен Шварцвалд и планинския въздух й се отрази много добре.
Подготви си повече дрешки (за по-топло и студено време), добре заредена аптечка и се наслаждавайте на почивка на чист въздух.



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: smg]  
Автор miladarling (февруарка)
Публикувано20.06.05 22:49



и ние често пътуваме е бебока,а това за първи път го чувам.Сигурно ако имаше нещо вярно все някоя досадна баба щеше да се намери да ни го каже!



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: miladarling]  
Автор milamia ()
Публикувано21.06.05 00:51



Ние вече бяхме на Боровец, където е височко, а бебана Йоана / на 3 месеца/ спа като къпана както никога досега



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: tzveti]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано21.06.05 02:02



С дъщеря ми обиколихме половин България преди да навърши годинка - ходихме и на море, и на планина, пътувахме много. Детето се чувстваше много добре, а и впоследствие приема смяната на обстановката и пътуванията с радост и без никакъв проблем.

хм.... всъщност, като й гледам ожулените колена и броя на раните и синините от началото на ваканцията, дали пък няма нещо общо с вестибуларния апарат?



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: tzveti]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано21.06.05 10:33



И ние много пътуваме с Коко от как се е родил.
Аз искам да ти напомня друго нещо - на всяка цена осигури безопасно пътуване на детето в кошница или столче. В никой случай не поемай риска да го държиш в теб. По пътищата има толкова много самоубиици......



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинканови [re: tzveti]  
Автор mama reni (непознат )
Публикувано21.06.05 15:47



Ние с бебка си изкарахме чудесна лятна ваканция точно на Априлци, когато тя беше на шест месеца. Не сме имали никакви проблеми, дори я къпахме в басейна на почивната станция, в която бяхме отседнали.



Тема Re: за пътуването преди навършване на годинка [re: tzveti]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано21.06.05 16:29



Ние също пътуваме от много малки,но само искам да ти напомня,че не е лошо да си приготвиш Натриев цитрат или нещо друго против повръщане/моята Анжи доста повръща в колата,но с цитрата всичко е наред/.А също нещо за мазане против ухапвания.Иначе на Априлци е супер-ние ходихме миналата пролет-Анжи се чувстваше супер от чистия въздух там-тя е с алергии и ходихме там по лекарско предписание.
Приятно изкарване и не се притеснявай-ще си изкарате супер,ще видиш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.