Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Слънцезащитен кремнови  
Автор LadyO1 (и малкия Ади)
Публикувано20.06.05 11:08



Здравейте,
Предстои ми да копувам слънцезащитен крем за малкия и ви моля за съвет какъв да бъде, какъв фактор и от кой сте доволни.



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: LadyO1]  
Автор miladarling (февруарка)
Публикувано20.06.05 11:14



аз взех VICHY фактор 60 ама мъника е на 4 месеца,мажа го и съм доволна не е като кремовете за възрастни а 3мин след намазването кожата му е суха и ако ще ходите на море или някъде където има пясък е много подходящо защото няма да му се полепи всичко по него.Незнам как е с другите слънцезащотни кремове на други марки:)чувала съм хубави неща и за Мустела,но мъника се обрина от млякото им за след баня и реших да не правя експерименти с него:)
Успех и весело лято!



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: miladarling]  
Автор LadyO1 (и малкия Ади)
Публикувано20.06.05 11:23



Благодаря ти много, но срам несрам ще си кажа, че ми е малко скъпичъкАко знаеш някой по-евтин........



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: LadyO1]  
Автор mimi_2O5 (непознат )
Публикувано20.06.05 11:26



Вземи си от българските серии, мисля че елеа имаше слънцезащитни продукти, не са скъпи, но не съм ги ползвала.
Ползвала съм друга козметика на елеа, не беше лоша, така че провери сигурно е подходяща



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: mimi_2O5]  
Автор LadyO1 (и малкия Ади)
Публикувано20.06.05 11:29



Благодаря ви много, ще пробвам с елеа



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: LadyO1]  
Автор mimi_2O5 (непознат )
Публикувано20.06.05 11:47



Пробвай и ни кажи как е, защото аз пак се оръсих този път за roc, ама какво да правя като всичките сме белички и алергични, ние с мажа ми вече се белим от една разходка в зоопарка



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: LadyO1]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.06.05 11:54



Аз ползвам за Ивето "Бюбхен" - 32 фактор. Много съм доволна от него и е на прилична цена.

Редактирано от SilverElf на 20.06.05 12:43.



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: Kлep]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано20.06.05 12:49



И аз ползвам "Бюбхен" 32 и съм доволна. И миналата година бяхме с такъв.



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: LadyO1]  
Автор baby_doll ()
Публикувано20.06.05 13:04



аз ползвам на Avon детския крем в тубичка - фактор 30 вече второ лято и съм много доволна. също така имам и на Delial лосиона, мисля, че беше 25 фактор - пак за деца и от него съм доволна.



Тема Re: Слънцезащитен кремнови [re: baby_doll]  
Автор lissa (минаващ)
Публикувано20.06.05 13:25



на Мустела - фактор 50, много добър крем!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.