Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор mishlentze ()
Публикувано11.07.05 10:39



Здравей, Стефи, тъкмо се чудех какво е станало с теб, никаква не се обаждаш, а ти си била на почивка. А какво стана, ти нали каза, че и при теб ще са двуяйчни близнаци май, пък сега казваш, че е едно бебето... Защо така се получи? Докторска грешка или? Аз в петък съм на лекар, дано да са ми останали двечки.



Тема Re: януари 2006нови [re: mishlentze]  
Автор steffy (познат)
Публикувано11.07.05 12:36



Ми какво да ти кажа, явно на много доктори не им е ясно какво да гледат на ехографа, а и ехографите им на повечето са доста старички... :))) Категорично е едно бебе... и не са били две... Понеже не съм имала кървене, за да се предположи, че едното е изчезнало... Знам ли какво са гледали, казаха, че околоплодният сак е по-продълговат и затова предполагаха, че ще са две, ама явно не са гледали каквото трябва. :)))



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано11.07.05 12:50



Ами там имаме познати доктори, иначе ако ще е за частни клиники, по-добре да си стоя в Пловдив... дори от работата имаме бартер с някои и даже и пари няма да ми вземат, ама досега колкото лекари обиколих в Пловдив.... никак не съм доволна..., хем съм си плащала... Убедих се, че трябва да е позват лекар, иначе само гледат да ти вземат колкото може повече пари... Вас разпитват ли ви какво и къде работите? На мен ми направи впечатление, че в частните кабинети това е първият въпрос, който ми задават. И като им кажеш, че бременността е желана... и почват да те стресират, за да те убедят, че трябва по-често да ги посещаваш... Та вече са ми ясни... Отсега започвам да ходя при един познат доктор, който си работи със здравната каса, а после като му дойде времето, ще видим... И пари вече давам само след конкретни резултати. :) И вече на всички ще им казвам, че съм безработна...



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор mishlentze ()
Публикувано11.07.05 13:04



Ясно, аз пък се притесних да не би да е станало нещо. Много лека бременност ти желая и да ти е живо и здраво бебето



Тема Re: януари 2006нови [re: mishlentze]  
Автор steffy (познат)
Публикувано11.07.05 13:15



Мерси подобно! Моето засега много подскача и маха с ръчички и крачета, много е забавно..., аз още не го усещам, но го видях на последния запис... :)))



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано11.07.05 13:32



Ясно Ама Шейново не е частна клиника - напротив, една от най-големите и престижни държавни... но наистина, там лекарите са специалисти по раждания и операции, а ако си за следене на бременността, се плаща. Всъщност, плаща се задължително само за преглед на видеозон - иначе ти можеш да си направиш изследванията и да ходиш на женска консултация не там, а през здравната каса... във всяка лаборатория. Поне аз за себе си се убедих, че си струва... защото попаднах на добър лекар, а това е доста трудно, както знаеш
Знам какво имаш предвид - и мен докторът в поликлиниката, при който ходя формално, за да ме праща на изследвания, постоянно се опитва да ме стресира Даже днес трябва да ходя пак и ми е гадно само като си помисля Но аз на него не бих му разрешила дори да ме прегледа - иначе си ходя при другия лекар, който се държи много добре с мен и нямам чувството, че парите са му основна движеща сила
А ако си си намерила добър лекар, който работи със здравната каса - супер Това е най-добрият вариант...

Редактирано от бykeтчe на 11.07.05 13:32.



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор mishlentze ()
Публикувано11.07.05 14:07



И аз така - два броя, голямо шаване, голямо нещо, нека си мръдкат, в петък пак ще ги гледаме, а другия месец мисля да ида при Мазнейкова за гледаме какви ще са - момчета, момичета, че таткото смята, че ще са две момчета, аз нямам никакво шесто чувство, ама каквито и да са, да са живи и здрави.
Таткото първо искаше момичета преди да забременея. Ама сега вече иска поне едно мъжко. Знам си аз, че мъжете милеят за пишки, ама толкова приказки за щерка, пък сега син иска. Мъже!



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано11.07.05 14:18



Ами ще питам аз за Шейново... :))) И да искам не мога да ходя на консултации там, освен ако не пътувам всеки месец до София заради консултацията... :))) Аз се чудя за раждането... консултациите засега не ме притесняват... Още не съм била при този доктор, при който вече ще ходя, но му се обадиха, че ще го посетя. Поне като знам, че е познат на майката на приятеля ми и нейната докторка, ще съм по-спокойна. Мерси за информацията, много съм ти благодарна!



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано11.07.05 14:30



Дано се окаже добър докторът А за консултациите според мен не е толкова сериозен проблемът - те са малко формални май по принцип



Тема Re: Алооооохаааанови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано11.07.05 14:54



Здравейте на всиЧки...Да си приzная в събота май ми беШе паднала zахарта та бях като пияна патица, но в неделя си бях супер цял ден НИЩО, ама НИЩО...страШен кеф _ не ти се гади не ти се драйфа, абе невероятно усеЩане е...днес пак така докато не видях някакво ядене дето мъжът ми си го беШе харесал zа обяд...мноооого бях бърzа към кенефа, но пък след това всиЧко си е ОКи...поне zа сега....Дано да поспре това гадене...все пак утре ставам на 12 седмици и смятам, Че бебо трябва да стане по приятелски с мен, Че инаЧе като дойде Ще му направя уШиЧките zаеШки....бива ли такъв тормоz...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.