Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: и ние сме януари + цистит :(нови [re: Smiling]  
Автор kleo_8O (новак)
Публикувано04.07.05 08:28



Добре дошла. Не се притеснявай за цистита, не е толкова страшно.
Има една тема цистит и бременност, потърси я малко по-назад, пише доста неща и успех



Тема Re: януари 2006нови [re: mishlentze]  
Автор kleo_8O (новак)
Публикувано04.07.05 10:32



Много ти благодаря за информацията, ще се обадя да проверя



Тема Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: kukuruku1]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.07.05 12:02



Мацки на вас как ви се отраzява бременността?На мен zапоЧна да ми капе косата...ама супер много...направо си мисля, Че ако не спре бебето Ще ме види ала "Ахим Лаурицен"...а и кожата на лицето ми стана толкова маzна, Че немога да поzная сама себе си, а като цяло 25 години съм била със суха кожа...А уж от фолиевата киселина трябвало да ми се сгъстява косата и да ми се иzбистря тена...дръъъъън дръъъъън та пляс.

Редактирано от surfline на 04.07.05 12:03.



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано04.07.05 12:56



Леле, егати ужаса.... На мен ми се случи това нещо СЛЕД като родих. По време на бремеността и миналата и тази година косата ми е супер гъста, лъскава, кожата въобще не ми се омазнява... Обаче след като родих... леле майко - косата ми падаше на кичури, омазняваше се за 1 ден, кожата ми стана на петна...абе направо отврат.
Не знам защо при теб се получава така. Дано да е само временно явление. А защо не попиташ лекаря дали не можеш да си слагаш някакви ампули за подхранване на косата? Може да ти помогнат.


Анна 8.12.2004

Тема Re: януари 2006нови [re: kleo_8O]  
Автор mishlentze ()
Публикувано04.07.05 13:21



За нищо, съжалявам, че не звъннах аз, но напоследък често й звъня на докторката и не искам да досаждам



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: aлбeнaди]  
Автор mishlentze ()
Публикувано04.07.05 13:32



Аз засега съм ок, да чукна на дърво, въпреки че сега като казахте и на мен ми се омазнява косата за нула време, а преди я миех на седмица, защото ми е ужасно суха. Сега на 3 дена и е за миене. А пък мен ме е страх да влизам да си мия косата вече като няма някой вкъщи, защото ми пада кръвното и едвам излизам от банята, така че това си се превръща в проблем, имайки предвид, че таткото се връща към 8 от работа, пък тогава вече въобще не ми е до къпане.... Имаме един фризьорски салон до входа, по принцип никога не съм влизала там, защото ходя в центъра, ама съм му метнала око, поне за миене и сешоар трябва да става. Май се отплеснах доста, извинете



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.07.05 14:21



И при мен с миенето е голяма раzправия...вЧера zа да си иzмия косата и да си оправя краката ми отне, цифром и словом 1 Час и 45 мин......на отворена врата на банята zа да не ми стане лоШо и със седене във ваната zа да си оправя "копитцата", но аz винаги се "оправям", когато мъжът ми е в къЩи...сама хииииЧ не смея...само в дни, когато ми е много "светло"...



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано04.07.05 14:26



ох, добре, че не съм само аз Моя Асен даже ми е забранил да влизам под душа, ако го няма. Май ще се ориентирам към фризьорския салон последно. Поне ако ми стане лошо, ще съм седнала и под контрол



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: aлбeнaди]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.07.05 14:28



Уфффф и аz си мислех zа ампулки, ама от друга страна мисля да поzаЧакам да станем на 13_14 седмици и тогава...сега ме е страх, кой zнае какво има в тях и къде отиват като си ги натъркаШ в главата...А и съм се zаканила като ми мине венЧавката на 20.8 да се "подкъся", Че сега ми е жал да си реzна косицата...Май Ще пробвам "народната" коzметика, там поне химия няма, пък Ще видим...каквото сабя покаже...и Честта, майко, иунаШка.



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.07.05 14:33



ммхммм....няма какво да се притесняваШ, при нас мъжът ми ми иzвzе всиЧки функции...абе добре, Че са ни свестни мъжете, Че инаЧе ...ЛОШООО...а zа фриzъорския салон е добра идея стига да не ти се сгади от мириzмата там, Че аz бая бърzо миналата седмица приклиуЧих с маникиуристката ми...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.