Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: януари 2006нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано24.06.05 14:58



Ми дано нямаме проблеми. :)



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано24.06.05 15:03



ми няма, няма...после Ще са проблемите...като ти се спи, пък на някой друг НЕЕЕЕ...Кефффф.



Тема Re: януари 2006нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано24.06.05 15:52



Да стигнем дотам, после ще му мислим... :) аз по принцип не мисля да отсъствам повече от 6 месеца от работа, понеже и без това имаме график и работните ми дни са само 3 в седмицата, а и аз предпочитам смените от 17 до 23 часа, така че спането е най-лесната работа, свикнала съм с бодуването.



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано24.06.05 16:05



Хубаво е, че сте решили сега да пробвате... аз бях на този етап точно на твоята възраст - т.е., като станах на 30, решихме, но имах колебания... дали да не изчакаме още малко - а после 2 години проблеми
Не че непременно става така, естествено... доста жени и на повече години си имат първо и всичко им е ОК - ама с мен така се случи, така че още съм доста стресната
Аз си мисля, че тия миоми не са кой знае какво Щом не пречат на бременността, няма какво да ги мислим
Абе казвам ти аз, че може и изобщо да нямаш такова нещо... ха дано
Моят корем си се забелязва и с по-широки дрехи от време на време... нали уж от 4-ти месец си личало - аз натам вървя вече, де... след една седмица свършвам трети Хем много се радвам и се гордея, хем ми е малко смешно все едно не съм аз - ама е симпатично, де



Тема Re: януари 2006нови [re: surfline]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано24.06.05 16:06



Ха дано и да ти се връщат пожеланията



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано24.06.05 16:12



....мммм аz карам 10 седмица и коремът ми е плосък като дъска...само като преям малко се подува, ама то е трудно да се каже дали е от бебето или от лакомия...Даже свекърът ми ме бъzика къде го крия и аz му обяснявам, Че си го нося под сърzето та да ми растат само цици ...тъй тъй Ще се става Доли Партън



Тема Re: януари 2006нови [re: surfline]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано24.06.05 16:17



Супер Добре си решила и добре си му казала, де
Ние още не сме казали почти на никого от близките... макар че в работата ми всички разбраха, защото щяха да ме съкращават и се наложи да обявя на всеослушание От известно време насам се каним да кажем на родителите, но все не стигаме дотам... заради предишните неприятни случки Но аз мисля, че така или иначе вече човек се сеща, като ме види... поне една приятелка, с която не се бяхме виждали отдавна, веднага ме разкри - дори не успях да й се похваля



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано24.06.05 16:28



На мен ми се наложи да си купя панталон с 1 номер по-голям, за да ми е по-свободно все пак и да не ми стяга. Иначе полите например си ми стават. Аз сега почвам 3-ти месец... казали сме само на най-близките ни хора, ама днес вече една позната ме попита случайно не съм ли бременна и аз си признах... :))) Желая на всички спокойствие и само радостни новини, ще пиша като се върна от Приморско!



Тема Re: януари 2006 [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано24.06.05 16:44



И моите гърди се увеличиха забележимо... :)))



Тема Re: януари 2006 [re: steffy]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано24.06.05 19:03



Ех... де тоя късмет да съм като теб На мен вече голяма част от дрехите не ми стават, особено в бюста
Малко ти завиждам, че ще ходиш на море, ама хайде На нас ни предстои голям ремонт (второ поредно лято) - и миналата година не ходихме, а и сега май не се очертава Освен това не съм сигурна при моя случай дали е подходящо... Освен че е дълго пътуването, нали не трябвало да се загряваш прекалено много, и разни такива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.