Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Процедурно предложениенови [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано08.07.05 14:16



Това за заключването на темата не знам какво значи, но наистина доста писания се насъбраха и трудно се проверява вече.



Тема Re: Процедурно предложениенови [re: mishlentze]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано08.07.05 14:30



Ами това означава, че като си пуснем нова тема, в старата няма да може вече да се пише.



Тема Re: Процедурно предложениенови [re: doritt]  
Автор mishlentze ()
Публикувано08.07.05 15:02



Ми то и без това вече изяснихме всички въпроси в темата засега
Давайте да почваме начисто



Тема Алооооохаааанови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.07.05 16:59



Здравейте мами, аz малко се zатрих, Че ЗавЧера прокървих и ЧиЧо доктор ми нареди да паzя кревата...ама сега пак съм тук....А zа zаклиуЧването на темата и аz съм ЗА, Че така не се Чете...мноооого трябва да се пътува с курсора...



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор kalazza (nova)
Публикувано09.07.05 12:43



Здрасти
аз по принцип съм за февруари (28), обаче тази тема много ме вълнува, затова си позволявам да се включа...
Та аз също ходя в Шейново, частно, при Др. Румен Велев. Една приятелка ме заведе. Струва ми се много свестен човека, но знам ли....За това исках да те питам при кой ходиш и дали си чувала нещо за въпросния Велев?

А някоя от вас да е чувала нещо за Доц.Чернев от Майчин Дом?

Всичко най-хубаво на всички вас и вашите малчовци!



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: surfline]  
Автор kalazza (nova)
Публикувано09.07.05 12:58



Не че искам да ви внушавам бабини глупости, обаче на мен мама ми е казала че косата НЕ се реже, за да не отрежеш късмета на бебето, ако не през цялата бременност, то поне през първите рискови месеци. Аз лично смятам да се вслушам в народните вярвания и да не се стрижа поне докато не вляза в 4-тия месец.
Лека и безпроблемна на всички мамички и бебоци



Тема Re: януари 2006нови [re: kalazza]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано10.07.05 11:22



Аз ходя при д-р Ненов, който е страхотен А за Велев... имам малко противоречиви чувства Преди няколко години ходех при него и бях във възторг... но в последно време няколко приятелки ми казват, че бил станал много комерсиален - всъщност, и аз имах едно такова преживяване с него сравнително наскоро Иначе е много добър лекар и внимателен човек, но като че ли прави някои неща, само за да ти вземе пари Това си е мое мнение, де...



Тема Re: януари 2006нови [re: бykeтчe]  
Автор steffy (познат)
Публикувано10.07.05 12:36



Привет отново! :))) Завърнах се вече, и мен малко ме беше страх от пътуването, но всичко мина безпроблемно... колкото километри пропътувах... след морето бях и на планина и дори спрях да пия no-spa, прегнила също го спрях, няма смисъл, понеже нямам никакви оплаквания! Пътувах си нормално и почивката добре ми подейства. На морето само корема не си пекох на слънце и на обед като станеше много горещо се прибирахме на сянка. Ходих и на ехограф пак, вече е ясно, че е едно бебче, много подскачащо... :))) Но пък се оказа, че имам 2 възела, но важното е, че бебето е добре. Със сигурност ще раждам в София - в Правителствена болница или Майчин дом, още не съм решила, вие коя болница препоръчвате?
Още си нося старите дрехи, но и на мен вече някои ми отесняват в бюста... и май скоро ще мина на рокли, макар да не съм свикнала много.... :))) Това е новото от мен, надявам се и от вас да чуя добри новини!



Тема Re: Алооооохаааанови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано11.07.05 10:17



Surfline, кажи сега как се чувстваш, по-добре ли си?
Аз да се оплача, цяла събота и неделя бях зле, яко драйф и тия нашите съседи не спряха да готвят. Нито в една стая не се дишаше от готвено, обгазиха ме. Нито е да си седиш вкъщи, ни да ходиш на работа. Все зле



Тема Re: януари 2006нови [re: steffy]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано11.07.05 10:26



Супер, че си била на почивка - завиждам благородно На нас може да не ни се отвори такава възможност, защото сме започнали един епохален ремонт... но дано все пак отидем на море поне за 2-3 дни, защото и миналото лято не бяхме - по същите причини
На мен пък не ми стават старите дрехи хич (с малки изключения), защото за кратко време качих доста килограми Де да знам защо - изобщо не ям чак толкова, но пък и не се движа много-много Иначе аз по принцип обичам дълги рокли или широки блузи и поли, което в момента е плюс
А за болниците - и за Майчин дом, и за Правителствена съм чувала лоши неща... особено тук, в клуба Аз ходя при един лекар в Шейново и съм много доволна от него; повечето ми приятелки, които са бременни или родили, също са там - имам и 1-2 в Тина Киркова




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.