Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано05.07.05 16:27



Ииииииииииииииихаааааааааааааааааааааа! Ето това се вика плодовитост! Че как ги издържа всичките тези деца, те нали според техните закони каквото купят на едното семейство, всички други трябва да го имат същото, затова казват, че само най- богатите и най- бедните могат да си го позволят... Ама явно не е точно така!



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано05.07.05 16:52



Да бе...по zакон...кой как се уреди...и аz Щях да падна като го Чух, но после покаzа и снимки и вярно са една камара паплаЧ...мани мани, мен ако питаШ си е гроzна гледка, но той е много блиzък със седем от братята си и 4 от сестрите....преставяте ли си.



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано05.07.05 16:58



То само да ги чуеш по веднъж на седмица и то за нищо друго не ти остава време.



Тема расте ми мъдрецнови [re: mishlentze]  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано05.07.05 19:25



мили мами ако някоя е минала по този път моля ви пишете ми.засега почистват само венеца надявам се да се поуспокои за да е добре бебчо.



Тема Re: Малко "коzметиЧен" Off:нови [re: kleo_8O]  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано05.07.05 20:00



Развеселиха ме :):):)



Тема Ангели, къде сте, бре?нови [re: Bono]  
Автор mishlentze ()
Публикувано06.07.05 15:26



Цял ден ви чакам да наминете, ама нещо сте се изпокрили, да не сте тръгнали за Тенерифе без мен, аааа? Хм, или ви мъчи главоболие и сънливост като мен?



Тема Амиии....нови [re: mishlentze]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано06.07.05 15:51



Аз не знам дали съм от ангелите, защото нещо много червенокоси станахме... ама да си кажа, че съм тук - и при това попълвам твоята група с главоболието и сънливостта (днес, за щастие, само сънливост - но затова пък като за световно)



Тема Re: Амиии....нови [re: бykeтчe]  
Автор mishlentze ()
Публикувано06.07.05 15:59



Мен нещо се опитва да ме боли глава от сутринта, ама засега държа фронта, че хич не ми се пият разни парацетамоли. А ми се спи, та вия... И ви чакам цял ден да се появите, та малко да живна
А иначе нали се разбрахме, че всички отиваме на Тенерифе и сме Ангели, обаче на петролен шейх, не на Чарли, щото сме доста по последни изчисления



Тема За гаденетонови [re: mishlentze]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано06.07.05 17:24



mishlentze, закачам се за теб, че си последна.

Мами искам да ви питам, как сте с гаденето? Кога започна да не ви става толкова лошо? От снощи, а на мен предимно вечерно време ми става лошо, не усещам същите симптоми както преди. Пак ми е едно такова размътено, ама май отива на подобряване. Не е ли все пак малко рано или е повод за притеснение? Сънливо ми е, но не чак толкоз, гърдите ми са напрегнати, но не като преди, а са чувствителни само на зърната.
Понякога си мисля, че докато дойде време да излиза бебо, ще съм станала почетен член на сдружението от 4-ти километър.



Тема Re: Амиии....нови [re: mishlentze]  
Автор бykeтчe (малко)
Публикувано06.07.05 18:13



Да бе, вярно, че имаше петролен шейх някакъв Ама щом ще ходим по островите - може, идвам и аз
А за главата - аз засега нищо не съм пила... дори не съм се сетила за парацетамол в тая връзка Само Но-шпа пия, при болки в коремчето...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.